"Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.054
"Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tokom razgovora sa američkim zvaničnikom Brajanom Hojtom Jiom branio interese Srbije.


On je istakao i da će detalje tog razgovora i svoje odgovore izneti sutra u intervjuu na Televiziji Pink.

"Vama mogu da kažem da sam radio čisto i odgovorno i da sam branio interese Srbije", rekao je Vučić na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.

On je kazao da je na sastanku sa Hojtom Jiom govorio o nezavisnom odlučivanju Srbije i tome da se prvo građani Srbije pitaju za svoju budućnost.

"Hojt Ji je ozbiljan političar, preneo je poruke koje su za nas teške, ali ne bih rekao i nove. Ton je bio možda malo viši, pa sam i ja sam za oktavu snažnije branio interese Srbije", rekao je Vučić.

On je dodao da je njegov kabinet sa američkom stranom napravio konsenzus o saopštenju i da je prvi tekst koji je srpska strana ponudila bio "mnogo brutalniji i podražavao ono što se na sastanku stvarno dešavalo", a da je ubeđen da je američka strana očekivala da će Srbija nešto da "uvije u oblande".

"Moji odgovori su bili argumentovani, civilizovani", rekao je Vučić.

On je dodao da je teško da bez dobrih odnosa sa SAD Srbija može da računa na prosperitet u budućnosti.

"Ali kakva bismo zemlja bili da ne baštinimo slobodarski duh. Poštujemo interese SAD, Evrope, Rusije, ali poštujemo interese Srbije", rekao je Vučić i dodao da su mediji u Srbiji pola-pola podeljeni ka jednoj od "stolica" (ruska i SAD), ali da veruje da 50 odsto građana želi nezavisnu Srbiju.

U saopštenju posle sastanka sa Hojtom Jiom saopšteno je da je američki zvaničnik zabrinut zbog ruskog uticaja na Balkanu i u Srbiji i da se traži rešavanje pitanja paljenja ambasade SAD i ubistva braće Bitići.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=29&nav_category=11&nav_id=1319446


Znaci do sada su sklepali sta ce reci?


Zasto je intervju na Pinku a ne RTS?
 
Znaci do sada su sklepali sta ce reci?


Zasto je intervju na Pinku a ne RTS?

Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу
 
Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу

aha

a n1 i prvu gledaju oni sa isprepletaim mozdanim vijugama, neki vezuju u zcvor ili dredove! ha,ha, ha

rovot moze da ima debeli curac, pa kad vas metne da se vozite! ihaj
 
Poslednja izmena:
"Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tokom razgovora sa američkim zvaničnikom Brajanom Hojtom Jiom branio interese Srbije.


On je istakao i da će detalje tog razgovora i svoje odgovore izneti sutra u intervjuu na Televiziji Pink.

"Vama mogu da kažem da sam radio čisto i odgovorno i da sam branio interese Srbije", rekao je Vučić na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.

On je kazao da je na sastanku sa Hojtom Jiom govorio o nezavisnom odlučivanju Srbije i tome da se prvo građani Srbije pitaju za svoju budućnost.

"Hojt Ji je ozbiljan političar, preneo je poruke koje su za nas teške, ali ne bih rekao i nove. Ton je bio možda malo viši, pa sam i ja sam za oktavu snažnije branio interese Srbije", rekao je Vučić.

On je dodao da je njegov kabinet sa američkom stranom napravio konsenzus o saopštenju i da je prvi tekst koji je srpska strana ponudila bio "mnogo brutalniji i podražavao ono što se na sastanku stvarno dešavalo", a da je ubeđen da je američka strana očekivala da će Srbija nešto da "uvije u oblande".

"Moji odgovori su bili argumentovani, civilizovani", rekao je Vučić.

On je dodao da je teško da bez dobrih odnosa sa SAD Srbija može da računa na prosperitet u budućnosti.

"Ali kakva bismo zemlja bili da ne baštinimo slobodarski duh. Poštujemo interese SAD, Evrope, Rusije, ali poštujemo interese Srbije", rekao je Vučić i dodao da su mediji u Srbiji pola-pola podeljeni ka jednoj od "stolica" (ruska i SAD), ali da veruje da 50 odsto građana želi nezavisnu Srbiju.

U saopštenju posle sastanka sa Hojtom Jiom saopšteno je da je američki zvaničnik zabrinut zbog ruskog uticaja na Balkanu i u Srbiji i da se traži rešavanje pitanja paljenja ambasade SAD i ubistva braće Bitići.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=29&nav_category=11&nav_id=1319446


Znaci do sada su sklepali sta ce reci?


Zasto je intervju na Pinku a ne RTS?

koja bre oktava više....ameri kad pričaju on sluša i ne trepće
 
Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу

О5.10.2000-те није било ријалитија. Стално се питам како су успели да младе и школоване навуку на ту причу? Колико можданих вијуга су имали ти млади, свезуби и школовани када су пали на причу о 6 милијарди на граници, на причу о жељи оних којих су нас само годину дана раније бомбардовали, да нам помогну да се демократизујемо?
Зар не мислиш да причаш исту причу као и Вучко? И он тврди а је овај народ лењ, глуп, необразован.

- - - - - - - - - -

Lupeta kao i Marinac...

Oktava je merilo visine, a ne jacine, i sastoji se od osam tonova. Da je glas podigao za jednu oktavu, zvucao bi kao Isidora Bjelica.

Вероватно је тако и звучао када му је заменик заменика заменика заврнуо јоојца.:D
 
Могао је и Вучић и приликом овог обраћања да каже шта је рекао на састанку са Хојтом али човек има патолошку потребу да стварањем атмосфере ишчекивања драматизује ствари,тако да се стекне утисак као да се ради о нечему битном.Други разлог је тај што мора свом пријатељу Митровићу да подигне гледаност зато и најављује свој интервју телевизији Пинк.
 
Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу

:)

A mozda i zbog toga sto na pinkiju radi "jedna samohrana teta" :) koja potrazuje pare za skolovanje , ishranu , odevanje , izlaske ...itd. i koja bi , ako bi ostala bez posla i bez para , morala da , recimo - pise Memoare , obilazi stranacke adrese nekih oponenata , da zavrne rukave ili mozda i jos po nesto ...?


- - - - - - - - - -

 

Back
Top