"Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: "Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    554

Podrazumevano "Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tokom razgovora sa američkim zvaničnikom Brajanom Hojtom Jiom branio interese Srbije.

On je istakao i da će detalje tog razgovora i svoje odgovore izneti sutra u intervjuu na Televiziji Pink.

"Vama mogu da kažem da sam radio čisto i odgovorno i da sam branio interese Srbije", rekao je Vučić na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.

On je kazao da je na sastanku sa Hojtom Jiom govorio o nezavisnom odlučivanju Srbije i tome da se prvo građani Srbije pitaju za svoju budućnost.

"Hojt Ji je ozbiljan političar, preneo je poruke koje su za nas teške, ali ne bih rekao i nove. Ton je bio možda malo viši, pa sam i ja sam za oktavu snažnije branio interese Srbije", rekao je Vučić.

On je dodao da je njegov kabinet sa američkom stranom napravio konsenzus o saopštenju i da je prvi tekst koji je srpska strana ponudila bio "mnogo brutalniji i podražavao ono što se na sastanku stvarno dešavalo", a da je ubeđen da je američka strana očekivala da će Srbija nešto da "uvije u oblande".

"Moji odgovori su bili argumentovani, civilizovani", rekao je Vučić.

On je dodao da je teško da bez dobrih odnosa sa SAD Srbija može da računa na prosperitet u budućnosti.

"Ali kakva bismo zemlja bili da ne baštinimo slobodarski duh. Poštujemo interese SAD, Evrope, Rusije, ali poštujemo interese Srbije", rekao je Vučić i dodao da su mediji u Srbiji pola-pola podeljeni ka jednoj od "stolica" (ruska i SAD), ali da veruje da 50 odsto građana želi nezavisnu Srbiju.

U saopštenju posle sastanka sa Hojtom Jiom saopšteno je da je američki zvaničnik zabrinut zbog ruskog uticaja na Balkanu i u Srbiji i da se traži rešavanje pitanja paljenja ambasade SAD i ubistva braće Bitići.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=29&nav_category=11&nav_id=1319446

Znaci do sada su sklepali sta ce reci?

Zasto je intervju na Pinku a ne RTS?
    Sto sad ljubav, sto sad ljubav ima Steam, kad te vise ne volim...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Ton je bio možda malo viši, pa sam za oktavu snažnije..."

lepo što je branio srpske interese ali da bi znali da su to oni isti interesi o kojima maštaju Srbi,
    voleli bismo da dobijemo stenogram...

samo da ne bude ono: "Srbi lenj narod, u Beograd dolazi podmukla seljana sa skovanim planom u glavi..."

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

b92 javlja! ha, ha, ha

pitaj brata lazova
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    554

Da si kliknuo na link video bi video snimak gde je dao sazetu izjavu...ali ti se ponašaš kao obican robot.
    Poslednji put ažurirao/la vučji čopor : 29.10.2017. u 14:25
    Sto sad ljubav, sto sad ljubav ima Steam, kad te vise ne volim...

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1055

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku

Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу
    Слободан као ... ' тица

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    210

Da si kliknuo na link video bi video snimak gde je dao sazetu izjavu...ali ti si obican robot. Steta sto ti tata dzaba spermu rasipao
    Робот није људско биће али је итекако ителигентнији од оног споменутог
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

Citat Original postavio Ljuta Tica Pogledaj poruku
    Зато што Пинк гледа публика код које је ограничена употреба можданих вијуга и таквима је најлакше увалити производ којег он жели да им прода: Празну причу
    aha

a n1 i prvu gledaju oni sa isprepletaim mozdanim vijugama, neki vezuju u zcvor ili dredove! ha,ha, ha

rovot moze da ima debeli curac, pa kad vas metne da se vozite! ihaj
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 29.10.2017. u 14:56

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1405

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    rovot moze da ima debeli curac, pa kad nas metne da se vozite! ihaj
    Пијан још за белог дана, не ваља ти то Маринац.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    210

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    aha

a n1 i prvu gledaju oni sa isprepletaim mozdanim vijugama, neki vezuju u zcvor ili dredove! ha,ha, ha

rovot moze da ima debeli curac, pa kad nas metne da se vozite! ihaj
    Маринели ти баш волиш да се возиш?!
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je tokom razgovora sa američkim zvaničnikom Brajanom Hojtom Jiom branio interese Srbije.

On je istakao i da će detalje tog razgovora i svoje odgovore izneti sutra u intervjuu na Televiziji Pink.

"Vama mogu da kažem da sam radio čisto i odgovorno i da sam branio interese Srbije", rekao je Vučić na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.

On je kazao da je na sastanku sa Hojtom Jiom govorio o nezavisnom odlučivanju Srbije i tome da se prvo građani Srbije pitaju za svoju budućnost.

"Hojt Ji je ozbiljan političar, preneo je poruke koje su za nas teške, ali ne bih rekao i nove. Ton je bio možda malo viši, pa sam i ja sam za oktavu snažnije branio interese Srbije", rekao je Vučić.

On je dodao da je njegov kabinet sa američkom stranom napravio konsenzus o saopštenju i da je prvi tekst koji je srpska strana ponudila bio "mnogo brutalniji i podražavao ono što se na sastanku stvarno dešavalo", a da je ubeđen da je američka strana očekivala da će Srbija nešto da "uvije u oblande".

"Moji odgovori su bili argumentovani, civilizovani", rekao je Vučić.

On je dodao da je teško da bez dobrih odnosa sa SAD Srbija može da računa na prosperitet u budućnosti.

"Ali kakva bismo zemlja bili da ne baštinimo slobodarski duh. Poštujemo interese SAD, Evrope, Rusije, ali poštujemo interese Srbije", rekao je Vučić i dodao da su mediji u Srbiji pola-pola podeljeni ka jednoj od "stolica" (ruska i SAD), ali da veruje da 50 odsto građana želi nezavisnu Srbiju.

U saopštenju posle sastanka sa Hojtom Jiom saopšteno je da je američki zvaničnik zabrinut zbog ruskog uticaja na Balkanu i u Srbiji i da se traži rešavanje pitanja paljenja ambasade SAD i ubistva braće Bitići.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=29&nav_category=11&nav_id=1319446

koja bre oktava više....ameri kad pričaju on sluša i ne trepće
    mukami

Iskusan
    Učlanjen
    21.11.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Lupeta kao i Marinac...

Oktava je merilo visine, a ne jacine, i sastoji se od osam tonova. Da je glas podigao za jednu oktavu, zvucao bi kao Isidora Bjelica.

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    489

A RTS gledaju intelektualci i moderatori

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

ameri su malo fiju, fiju

neka idu kod siptara, oni ih vole bez ostataka, teoretski i prakticno i bukvalno! ha, ha, ha

da niej taj imigrant kinez gej? oni skvice kad se uzbude

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1262

Citat Original postavio Milos 13 Pogledaj poruku
    Lupeta kao i Marinac...

Oktava je merilo visine, a ne jacine, i sastoji se od osam tonova. Da je glas podigao za jednu oktavu, zvucao bi kao Isidora Bjelica.
    Upravo tako.
    Da je spustio za oktavu zvučao bi ko Kraljević Marko.
    zzz

Iskusan
    Učlanjen
    21.11.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    Upravo tako.
    Da je spustio za oktavu zvučao bi ko Kraljević Marko.
    Pajser kao i Marinac. Pa je l vidis da je fiju, fiju?

Domaćin emaem (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

О5.10.2000-те није било ријалитија. Стално се питам како су успели да младе и школоване навуку на ту причу? Колико можданих вијуга су имали ти млади, свезуби и школовани када су пали на причу о 6 милијарди на граници, на причу о жељи оних којих су нас само годину дана раније бомбардовали, да нам помогну да се демократизујемо?
    Зар не мислиш да причаш исту причу као и Вучко? И он тврди а је овај народ лењ, глуп, необразован.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Milos 13 Pogledaj poruku
    Lupeta kao i Marinac...

Вероватно је тако и звучао када му је заменик заменика заменика заврнуо јоојца.

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    222

On nije smeo da pisne osim '' yes sir '' ... Kakve oktave kakvi bakraci.

Buduća legenda bh_citadela (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    582

Ja sam čula da Kinez na razgovore sa Balkancima nosi toljagu .. a pošto je "odlazeća administracija", mogao bi i da je upotrijebi
    Audiatur et altera pars

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    387

Gospodar je isamarao ovo "pičkino zvonce" i evo ga sa predsednikom Dodikom na tv
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Не дижеш ти тон пред странцима.
    「一死固知忠義在」 · Србија никада неће ући у ЕУ. Помирите се с тим.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Zvezde granda?

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3399

Могао је и Вучић и приликом овог обраћања да каже шта је рекао на састанку са Хојтом али човек има патолошку потребу да стварањем атмосфере ишчекивања драматизује ствари,тако да се стекне утисак као да се ради о нечему битном.Други разлог је тај што мора свом пријатељу Митровићу да подигне гледаност зато и најављује свој интервју телевизији Пинк.
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    275

Ovaj je uveren da smo teski moroni!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1312

A mozda i zbog toga sto na pinkiju radi "jedna samohrana teta" koja potrazuje pare za skolovanje , ishranu , odevanje , izlaske ...itd. i koja bi , ako bi ostala bez posla i bez para , morala da , recimo - pise Memoare , obilazi stranacke adrese nekih oponenata , da zavrne rukave ili mozda i jos po nesto ...?

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=UwU5dC6JJQk

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    222

Pocelo je da mu ulazi iz doopeta u glavu

Vučić je naveo i da je teško da bez dobrih odnosa sa SAD Srbija može da računa na prosperitet u budućnosti.

Slične teme

1. ton ima slike nema
    Autor limunada u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.01.2005., 20:23
  2. Kako da aktiviram zvuk(ton)
    Autor 001 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.12.2004., 22:51
  3. TV karta-ima ton nema slika
    Autor gospod.b@ptt.yu u forumu Softver
    Odgovora: 2