Занемео сам кад сам видео..

Heidfeld fan

Elita
Poruka
18.873
Јутрос се у строгом центру Града догодило нешто што се само могло у филму замислити. ХОРОР са срећним крајем!

Objavljen snimak incidenta u Knez Mihailovoj: Auto uleće, „juri ljude“


https://www.krstarica.com/vesti/hro...-knez-mihailovoj-auto-ulece-juri-ljude-video/


Дал' смо то тотално пукли!??

Koliko sam pročitao mladića su prethodno 5 junaka mlatili, te se zato odlučio na ovakav jedan čin. Treba ispitati sve do kraja. Ali ako je tačno da su ga junaci mlatili to donekle opravdava njegov postupak. Ipak, štetu trećim licima mora da plati.

Barbara, prestani da gledaš stvari kao crne i bele.
I ti ovde nešto propagiraš. U ovom slučaju, jako pogrešno.
 
Koliko sam pročitao mladića su prethodno 5 junaka mlatili, te se zato odlučio na ovakav jedan čin. Treba ispitati sve do kraja. Ali ako je tačno da su ga junaci mlatili to donekle opravdava njegov postupak. Ipak, štetu trećim licima mora da plati.

Barbara, prestani da gledaš stvari kao crne i bele.
I ti ovde nešto propagiraš. U ovom slučaju, jako pogrešno.

Zasto mislis da ista propagiram?
Nikada se to ranije nije desavalo a sad kad na sve strane mozes procitati tekstove o bolesnicima koji kamionima nalecu na setace po setalistima po Evropi eto odjednom i kod nas...

Secam se jedne vesti na tv-u..Kaze:
-Bacena bomba rucne izrade u osnovnoj skoli (tamo nekoj), poginulo ne znam koliko ucenika.
Bomba je napravljena od...pa lepo u vestima potanko objasne i objave kako su deca napravila bombu...

Nadam se da razumes sta hocu da kazem..

- - - - - - - - - -

..a i ako ga je neko maltretirao, umesto u policiju on resio da gazi ljude po Beogradu...strasno...
 
Zasto mislis da ista propagiram?
Nikada se to ranije nije desavalo a sad kad na sve strane mozes procitati tekstove o bolesnicima koji kamionima nalecu na setace po setalistima po Evropi eto odjednom i kod nas...

Secam se jedne vesti na tv-u..Kaze:
-Bacena bomba rucne izrade u osnovnoj skoli (tamo nekoj), poginulo ne znam koliko ucenika.
Bomba je napravljena od...pa lepo u vestima potanko objasne i objave kako su deca napravila bombu...

Nadam se da razumes sta hocu da kazem..

Ne znam kako je moguće da si toliko omašila. Napade koje opisuješ izveli su ljudi sa namerom da pobiju stotine ljudi. U ovom slučaju, snimak je pokazao da je on jurio u "prazno", znači nije imao nameru da pobije tamo neke desetine ili stotine ljudi. Čak mu je i sredstvo ubijanja "primereno" nemoći suprotstavljanja onoj petorici junaka. Ukoliko malo bolje razmisliš, nije on ni imao neke druge opcije protiv junaka osim onih koje si napisala da si pročitala u novinama ili na TV-u.
To sa policijom zaboravi. Stvari u zatvoru ne funkcionišu tako što ćeš prijaviti nasilnika policiji.
 
Ne znam kako je moguće da si toliko omašila. Napade koje opisuješ izveli su ljudi sa namerom da pobiju stotine ljudi. U ovom slučaju, snimak je pokazao da je on jurio u "prazno", znači nije imao nameru da pobije tamo neke desetine ili stotine ljudi. Čak mu je i sredstvo ubijanja "primereno" nemoći suprotstavljanja onoj petorici junaka. Ukoliko malo bolje razmisliš, nije on ni imao neke druge opcije protiv junaka osim onih koje si napisala da si pročitala u novinama ili na TV-u.

Ne slazem se sa tobom..imao je opcije, odlazak u policiju je jedna od tih opcija...

Nemoj da trazis opravdanje za ono sto ni u desetoj pameti ne treba pravdati...
 
Ukoliko iz nekog razloga nije smeo u policiju (?) mogao je da svrati kod lekara da se leci...

Evo vidiš kako si sebična i bezosećajna. To je sve zato što nemaš dece. U to doba ne rade lekari. A i za tako nešto što ti opisuješ treba uput, pa zakazivanje kod specijaliste itd.
Lepo ti kažem stvari u zatvoru ne funkcionišu tako što ćeš otići kod redara za svaku tuču.
I nemoj molim te da proglašavaš ludim nekoga samo zato što si moderator. To nije lepo. Širiš mržnju. Dečko je možda bio u psihičkom rastrojstvu u tom momentu i sreća da nekog nije ubio, te će samo platiti materijalnu štetu koju je izazvao. Svakako će se obaviti medicinsko veštačenje na njemu.
Ružno je njega porediti odmah sa tamo nekim teroristima. Sačekajmo da sud da konačnu reč.
 
Evo vidiš kako si sebična i bezosećajna. To je sve zato što nemaš dece. U to doba ne rade lekari. A i za tako nešto što ti opisuješ treba uput, pa zakazivanje kod specijaliste itd.
Lepo ti kažem stvari u zatvoru ne funkcionišu tako što ćeš otići kod redara za svaku tuču.
I nemoj molim te da proglašavaš ludim nekoga samo zato što si moderator. To nije lepo. Širiš mržnju. Dečko je možda bio u psihičkom rastrojstvu u tom momentu i sreća da nekog nije ubio, te će samo platiti materijalnu štetu koju je izazvao. Svakako će se obaviti medicinsko veštačenje na njemu.
Ružno je njega porediti odmah sa tamo nekim teroristima. Sačekajmo da sud da konačnu reč.

Ja proglasavam ludim nekoga ko juri da gazi ljude po setalistu a ti proglasavas mene da sam sebicna i bezosecajna i bez dece samo zato sto sam mod...:rotf:

Izvini, nema opravdanja i decko treba u zatvor pa na lecenje a ne samo da plati neku tamo materijalnu stetu...
 
Na snimku se ne vide nikakvi mladići koje on kao juri . Očito je da je u pitanju kreten
koji zbog ovakvog ponašanja zaslužuje batine da se ussere od njih .
Kakvo psihičko rastrojstvo ? Da je on dobio prave batine ne bi mogao ni da sjedi u kolima
a kamoli da vozi .

E blago tebi. Ti bi sve batinama rešavao, jel? Zato si sada ovde, pretpostavljam.

- - - - - - - - - -

Ja proglasavam ludim nekoga ko juri da gazi ljude po setalistu a ti proglasavas mene da sam sebicna i bezosecajna i bez dece samo zato sto sam mod...:rotf:

Izvini, nema opravdanja i decko treba u zatvor pa na lecenje a ne samo da plati neku tamo materijalnu stetu...

To kada ti budeš sudila, a do tada uživaj u nemoći davanja presuda i moći davanja lažnih presuda pomoću portala. Kao što napisah, širiš mržnju i propagandu, a kao moderator to ti je još veći minus. Ajd, što ovaj Sarvaš to radi, on možda i ne ume drugačije, ali ti bi bar trebalo da budeš malo iznad bede.
 
Ako angazuje "djavolje advokate" , mozda i on prodje kao sto su ovi :


http://www.blic.rs/vesti/tema-dana/djavolji-advokat-za-saobracajke/bezhqyr

"Đavolji advokat za saobraćajke

Poznate ličnosti, kao i oni koji imaju novca a izazovu tešku saobraćajnu nesreću angažuju advokatsku kancelariju Milenka Milisavljevića i budu - oslobođeni.

Veštak: Poznaje materiju

- U Beogradu i Srbiji važi za uspešnog advokata čije se odbrane obično završavaju oslobađajućim presudama. Poznat je po tome što u sudnici ne priča mnogo, izuzetno je staložen i miran, ne postavlja neugodna pitanja. Uživa ugled poznavaoca saobraćajne materije - kaže saobraćajni veštak koji je želeo da ostane anoniman.


Specifičan je i njegov slučaj saobraćajne nesreće koju je izazvao Dževid Fazlijevski, vozač bivšeg ministra Slobodana Lalovića. On je službenim automobilom pregazio devojčicu Anitu Kostov. Fazlijevski se policiji javio posle sat vremena, izmeren mu je alkohol u krvi, a osuđen je samo na godinu dana zatvora. Trenutno u istrazi brani i Aleksandra Mitrovića (20), osumnjičenog da je džipom u Ustaničkoj ulici izazvao nesreću u kojoj je poginula Andrea Bojanić (17).

Kako za „Blic” priča nekolicina saobraćajnih veštaka, nijedan ozbiljniji slučaj saobraćajne nesreće sa poginulima ne može da prođe bez kancelarije Milisavljevića. U sastavu njegove kancelarije je i advokat Miroslav Marinković, koji se takođe bavi istim krivičnim delima. Zanimljivo je da je Marinković bio branilac u predmetu sudara na mostu Gazela u kojoj je poginuo trogodišnji Nemanja Andrić. Za ovu nesreću je optužen njegov deda Milorad, iako se u njihov automobil zakucao Branko Pavlović velikom brzinom, koji je pobegao i izbegao alko-test. Pavlović, koga je zastupao Marinković, izbegao je krivicu, a veštačenje je radio Institut „Kirilo Savić”.

Pešački prelaz u Vodovodskoj ulici na kome je Petra Cvijić udarila pešaka


Isti institut je veštačio, a advokat Marinković branio okrivljenog i u drugoj nesreći, na Novosadskom putu. U automobil Milovana Anđelkovića udario je velikom brzinom Miško Milošević, a u nesreći je poginuo Milovanov četvorogodišnji unuk Dušan. Milošević je oslobođen krivice iako je vozio sa 100 kilometara na sat, a za nesreću je optužen deda Milovan.


Osim što se u svim slučajevima ponavlja advokat Marinković i veštačenja Instituta “Kirilo Savić”, koji je inače, radio i u slučaju Petre Cvijić, u oba slučaja presudio je isti sudija Prvog suda - Nada Mihajlović.


Sin vlasnika TV PInk, Aleksandar Mitrović džipom izazvao nesreću u Ustaničkoj ulici u kojoj je poginula Andrea Bojanić(17)


Na pitanje „Blica” kako objašnjava toliki uspeh, Milisavljević odgovara:

- Ne mislim ni da sam uspešan, niti da sam neuspešan. Pokušavam da najbolje radim svoj posao u kom sam 28 godina. Inače, 90 odsto mojih predmeta odnosi se na saobraćajne nesreće i na naknadu štete iz istih - kaže Milisavljević, ne želeći da priča o svom cenovniku.


- Moja tarifa zavisi isključivo od broja suđenja.

Nesreća na Žabaljskom mostu koju je skrivio Branislav Gašić i u kojoj je poginulo 11 ljudi


Jedan od njegovih kolega kaže za „Blic” da u Srbiji postoji grupa advokata koja svoje usluge, kada su u pitanju saobraćajne nesreće sa poginulim, naplaćuje od 30.000 do 50.000 evra. Ta grupa, prema njegovim rečima, ima uhodan sistem koji godinama funkcioniše i povezan je s policijom i pravosuđem.

- Ta grupa lako može biti razotkrivena i sankcionisana, ali država još uvek nije pokazala volju da reši ovaj kriminalni problem - ističe naš sagovornik."....



:think:

Nego , hajde da mi sacekamo neke od buducih "Izbora" na kojima ce da "pobede oni koji se pridrzavaju Zakona i sprovode ga ni po babi ni po stricevima"...!!!
 
Poslednja izmena:
Ako jer neko suludom vožnjom ugrozio nečiji život taj treba da popije kaznu koju će zapamtiti do kraja života .
Nebitno je da li je prethodno sa nekim imao neki sukob .
Sjećam se kada je jedan momak iz sela Tenje pobio petoro i ranio petnaestoro mladića i djevojka u selu Dalj
jer je prethodno dobio batine od nekih momaka iz svog sela ( sukob zbog djevojke ) . Oni ranjeni i poginuli nisu imali
veze sa tim njegovim batinama .Budala je izvadio automatsku pušku i izrešetao sve one koji su stajali
ispred diskoteke Medison . Slučajno sam ležao u bolnici sa tim ranjenim momcima pa znam i detalje .
Taj momak što je pobio ove kasnije je dobio neku smiješnu kaznu .
 
Koliko sam pročitao mladića su prethodno 5 junaka mlatili, te se zato odlučio na ovakav jedan čin. Treba ispitati sve do kraja. Ali ako je tačno da su ga junaci mlatili to donekle opravdava njegov postupak. Ipak, štetu trećim licima mora da plati.
... a da je vozac i popio...

Ne znamo sta je izazvalo prebijanje, ali ovo je slucaj sa mnogo vecom pozadinom nego sto nam se pokazuje. Mi smo videli samo poslednju epizodu i nije dobro da sudimo samo na osnovu nje.
Svakako, divljanje autom po pesackoj zoni je za svaku osudu... ali se mozda to moze objasniti pijanstvom... da je ovaj nesto hteo ali nije mogao da sprovede.
 
Јутрос се у строгом центру Града догодило нешто што се само могло у филму замислити. ХОРОР са срећним крајем!

Objavljen snimak incidenta u Knez Mihailovoj: Auto uleće, „juri ljude“


https://www.krstarica.com/vesti/hro...-knez-mihailovoj-auto-ulece-juri-ljude-video/


Дал' смо то тотално пукли!??

cekaj hoces da kazes da smo ipak normalno drustvo gde se takve stvari ne desavaju kao po svetu,misim nemo se ljutis al nismo
 
Ako jer neko suludom vožnjom ugrozio nečiji život taj treba da popije kaznu koju će zapamtiti do kraja života .
Nebitno je da li je prethodno sa nekim imao neki sukob .
Sjećam se kada je jedan momak iz sela Tenje pobio petoro i ranio petnaestoro mladića i djevojka u selu Dalj
jer je prethodno dobio batine od nekih momaka iz svog sela ( sukob zbog djevojke ) . Oni ranjeni i poginuli nisu imali
veze sa tim njegovim batinama .Budala je izvadio automatsku pušku i izrešetao sve one koji su stajali
ispred diskoteke Medison . Slučajno sam ležao u bolnici sa tim ranjenim momcima pa znam i detalje .
Taj momak što je pobio ove kasnije je dobio neku smiješnu kaznu .

... a da je vozac i popio...

Ne znamo sta je izazvalo prebijanje, ali ovo je slucaj sa mnogo vecom pozadinom nego sto nam se pokazuje. Mi smo videli samo poslednju epizodu i nije dobro da sudimo samo na osnovu nje.
Svakako, divljanje autom po pesackoj zoni je za svaku osudu... ali se mozda to moze objasniti pijanstvom... da je ovaj nesto hteo ali nije mogao da sprovede.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/pi...vljanju-automobilom-u-knez-mihailovoj/yyx1mqd

Upravo to i hoću da kažem. Samo kontriram onima koji bi odmah da biju, šalju kod psihologa, doktora itd.
Čak i da je momak dobio batine i jedva izvukao živu glavu kako piše u novom tekstu u bljucu, treba ispitati šta je uzrok toga i ne treba odmah stavljati na "vešala" one koji su ga tukli.
Kao i u slučaju onog amerikanca u Grčkoj. Momci su to uradili, ali ipak treba sagledati sve šta se dešavalo.
Na kraju krajeva, svi mi imamo decu i vrlo dobro znamo da nema na svetu deteta koje ne bi moglo da bude na jednoj ili drugoj strani u ovoj situaciji.
 
Sada sam pregledao snimak i da ne pišem ovde preneću komentar iz bljuca sa kojim se slažem:

"Lepo sam juce rekao da ovaj mladic bezi i da ga ovi huligani jure. To se videlo i na snimku. Najverovatnije su ti fini momci odranije poznati policiji kao "navijaci". Ova budala sto je vozila je najverovatnije u strahu i napravila karambol i treba za to da odgovara ali isto tako i ovi koji su tome uzrokovali. Ali njih niko nije priveo na informativni za izjavu. Bitno da su ovu nesrecnu devojku cimali sa polomljenom nogom. Pre bilo kakvih komentara pogledajte snimak pa zakljucite ko ovde koga juri?"

- - - - - - - - - -

Barbara i Sarvaše, molim vas da pogledate snimak i da još jednom prokomentarišete šta ste videli.
 
Јутрос се у строгом центру Града догодило нешто што се само могло у филму замислити. ХОРОР са срећним крајем!

Objavljen snimak incidenta u Knez Mihailovoj: Auto uleće, „juri ljude“


https://www.krstarica.com/vesti/hro...-knez-mihailovoj-auto-ulece-juri-ljude-video/


Дал' смо то тотално пукли!??

Istog dana ili dan ranije auto se zaleteo na ljude koji su stajali na trotoaru u Londonu i oborio coveka. Desava se, Beograd je visemilionski grad.
 
Sanjao pre neko vece da je pala atomka na trg Nikole Pasica. Stajao sam sa jos dvoje ispred podzemnog na Terazijama, preko puta hotela Moskve. Bila noc i gledam u svetlost od bombe, kaze mi zenska sto bila pored da ne gledam, nije dobro za oci.

Kada je oboren (pao) avion nedaleko od Moskve, noc pre toga sanjao sam da su padali nato avioni. Sada bi isto trebalo ali obrnuto, posto nismo nato - da atomka padne u neku njihovu zemlju.

Ili da dodje do neke nuklearne havarije.
 

Back
Top