Vakcinacija - smetnja za vrtic? ili ne?

Pametnom dovoljno nabrojana 2 lika,sutra ce neko tebe i bruzlija da pomene kao izvor validnih informacija,ne bih te vise zadrzavao

Mene je solarna joga (gledanje u Sunce) spasilo od svih bolesti. Nijedan virus me ne napada oko 7 godina. Mogu da se prehladim jedino ako izađem mokar do gole kože na jak vetar. Ali i u tom slučaju mogu da odem u kadu (što pre, bez čekanja da se prehlada inkubira) punu vrele vode i izbacim svu studen iz sebe za 15 ili 20 minuta. Kod lekara neću otići nikada. Ne dam ni kinte mafiji u belim mantilima. Tačka.

I rest my case.
 
Nisam vernik, ali skidam kapu SPC za to što je 2010. godine izvela onaj izvanredan manevar sa bojkotom 5.000.000 vakcina, kojim su kriminalci u belim mantilima hteli "vakcinisati sve građane". Kako "sve građane", kad nas ima nešto više od 7.000.000? Ko su oni koji nisu obavezni da se vakcinišu? Mislim na one koji se ne nalaze u tih 5.000.000. Likujem nad tim što su svih 5.000.000 vakcina bačeni na smetlište. Baš mi je drago što kriminalci u belim mantilima nisu uvaljali te otrove građanima Srbije. Odabranima, jer 5.000.000 nisu "svi građani Srbije". Pametnom dosta.

- - - - - - - - - -

I rest my case.

Хоњ до уоу кноњ? - How do you know? :hahaha1:
 
Oko 1000 arapske dece koji su krenuli u osnovne škole kod nas nije bilo u obavezi da se vakcinišu. Srpska deca su u obavezi. Od tih oko 1000 arapske dece skoro svi su dečaci. Gde su im devojčice? Gde su žene, sestre i kćerke onim vojnicima koji se useljavaju kod nas kao "migranti"?
 
Na netu ima odličnih resursa za učenje, kao što ima i debilnih i sektaških sajtova. Na tebi je da odabereš gde ćeš da se "samoobrazuješ". Druga, mnogo pametnija opcija je da umesto lutanja po netu poslušaš struku.

Malu školu vakcinacije je pisao pedijatar sa višedecenijskim iskustvom, na osnovu naučnih činjenica. Imaš i knjigu koju je pisao naš najcenjeniji epidemiolog, isto ćeš i od njega pročitati. Što bi vi rekli, pametnom dovoljno.

Virusi i prehlade koje pogađaju svake godine stanovništvo nemaju potencijal da ubiju mnogo dece, vakcine su namenjene da zaštite samo od onih najopasnijih.


smrtonosne male boginje ...u kom ti crtanom filmu zivis
 
od tebe su ih dobili - umrecete od malih boginja ako se ne vakcinisete a i ako se vakcinisete opet cete da umrete jer ce vas nevakcinisani zaraziti.... ti si stvarno lik iz crtanog filma

Milion puta je objašnjeno da se vakcinisani uopšte ne plaše nevakcinisanih, već da su ugrožene bebe, hronični bolesnici i starci.

Ćurka ne bi bila ćurka kada bi bila sposobna da shvati.
 
Milion puta je objašnjeno da se vakcinisani uopšte ne plaše nevakcinisanih, već da su ugrožene bebe, hronični bolesnici i starci.

Ćurka ne bi bila ćurka kada bi bila sposobna da shvati.


zdrav covek ne moze nikog da zarazi, samo bolestan i vakcinisan ....te ugrozene ce ovi vakcinisani da vakcinisu - kazu tvoji strucnjaci da kad se zaraze od vakcinisanih onda su vakcinisani...glupe su ti te gazde ako misle da su srbi ludi i da ce ih takvi kao ti preveslati
 
zdrav covek ne moze nikog da zarazi, samo bolestan i vakcinisan ....te ugrozene ce ovi vakcinisani da vakcinisu - kazu tvoji strucnjaci da kad se zaraze od vakcinisanih onda su vakcinisani...glupe su ti te gazde ako misle da su srbi glupi i da ce ih takvi kao ti preveslati

Mnogi Srbi i dalje drže sliku Alana Čumaka na televizoru, čitaju Treće Oko i Informer, glasaju za Vučića, zovu tarot čitače kada treba nešto da odluče i idu da im skinu crnu magiju.

Vrlo je lako preveslati Srbe, teško je da ih naučiš nešto a da ih prevariš je lako. Teorije zavera, ma koliko glupe bile, uvek imaju bolju prođu od nauke ovde.
 
Mnogi Srbi i dalje drže sliku Alana Čumaka na televizoru, čitaju Treće Oko i Informer, glasaju za Vučića, zovu tarot čitače kada treba nešto da odluče i idu da im skinu crnu magiju.

Vrlo je lako preveslati Srbe, teško je da ih naučiš nešto a da ih prevariš je lako. Teorije zavera, ma koliko glupe bile, uvek imaju bolju prođu od nauke ovde.

dzaba ti sto ti svoju nisi pelcovo kad te dohvate ovi ciju jesi - uopste nije problem dokazato koja jesu a koja nisu pelcovana
 
Ne moze nevakcinisano dete da zarazi vakcinisano ali moze da u vrticu ili skoli zaradi i najbezazleniju povredu tipa ogrebotina ili ozuljano koleno u igri na dvoristu. Ja sam vaspitac u penziji i drago mi je zbog toga. Ne bih volela da nevakcinisano dete zaradi tetanus od povrede koje se svakodnevno desavaju i da trpim optuzbe od roditelja nevakcinisanog deteta. Dovoljna bi mi bilo i moja licna trauma. Pa treba zastititi i vaspitace i ucitelje od eventualnih tragedijsa. Tu decu bi u tom slucaju trebslo posebno tretirati jer ne bi mogli bezbedno u obicnu deciju igru sa ostalom decom. Bukvalno bi svakom tom detetu bio potreban personalni asistent da pazi na njega da ne potrci, da se ne saplete i slicno kako roditelj ne bi imao argument da tuzi vrtic ili skolu za ne dsj Boze nesrecan slucaj.
 
Kao prvo nije uljudan komentar jer niko mi ne treba utuviti u glavu kako se dobija tetanus. Citiracu mog ortopeda kome je u dve godine umrlo 4 pacijenta zbog tetanusa jer su roditelji odbili vakcinisati decu nakon povrede. . A to je samo 1 lekar. Pa me zanima sta mislite o tome? A sprečava, jer da ne sprečava taj broj bio bi mnogostruko vec i. Recite mi samo kako su sprecene opake bolesti tipa tuberkuloza velike boginje decija paraliza difterija ako ne vakcinama?
 
Saopštenje Ekološkog pokreta Novi Sad

Beograđani, roditelji dece oštećene vakcinama, dobronamerni građani Srbije...

Pozivamo vas da se mobilišite za ponedeljak, 6. novembar. Povedite svoju decu, oštećenu otrovnim vakcinama, da ih predstavite javnosti i lekarima koji su ih unesrećili za ceo život, na tribini koja se organizuje radi odbrane MMR vakcine i zakona o prisilnim vakcinama u Skupštini Stari Grad, velika sala, sa početkom u 13:00 časova.

Dođite u što većem broju. Povedite svoju decu, unesrećenu autizmom, cerebralnom paralizom, leukemijom, epilepsijom i drugim bolestima, da pokažete tim takozvanim najuglednijim i nastručnijim doktorima za pitanja vakcinisanja, kakvo je njihovo zločinačko delo. Da ih pitate kolika je njihova naknada za prodaju obraza i za zločine koje vrše nad sopstvenim narodom i njegovim pokoljenjima? Dođite u što većem broju, da ih pitamo koja je cena izdaje struke i naroda, da ih pitamo da li je naknada veća kada se izdaja vrši u paketu? Dođite svi koji možete da vidite oličenje samog zla na gomili, jer takav šljam se retko gde može naći zajedno, jer ubijati decu može samo iskonsko zlo. Da ih pitamo da li oni imaju svoju decu, kada tuđu tako olako ubijaju i još nam pričaju da je to za njihovo dobro.

Vašim dolaskom možda sprečimo da se još koje dete ne unesreći za čitav život. Možda ih sprečimo da više ne vrše eksperimente uživo nad našom decom, da ih ne tretiraju više kao eksperimentalne životinje.

Vašim dolaskom možda probudimo savest onih koji su tako lako doneli taj protivustavni zakon, ako uopšte imaju bar imalo savesti. Možda se sete da u Ustavu Republike Srbije piše da je fizički integritet nepovrediv. Možda nam pruže neko novo tumačenje Ustava, koje mi ne znamo, kada ih niti jedno slovo ne obavezuje na poštovanje Ustava.

Dođite svi koji možete doći, makar dopuzati, da ih pitamo zašto su Srbiju proglasili najvećim konc-logorom posle Drugog svetskog rata?

Ponedeljak, Opština Stari Grad, velika sala u 13:00 časova.

- - - - - - - - - -

Ne moze nevakcinisano dete da zarazi vakcinisano ali moze da u vrticu ili skoli zaradi i najbezazleniju povredu tipa ogrebotina ili ozuljano koleno u igri na dvoristu. Ja sam vaspitac u penziji i drago mi je zbog toga. Ne bih volela da nevakcinisano dete zaradi tetanus od povrede koje se svakodnevno desavaju i da trpim optuzbe od roditelja nevakcinisanog deteta. Dovoljna bi mi bilo i moja licna trauma. Pa treba zastititi i vaspitace i ucitelje od eventualnih tragedijsa. Tu decu bi u tom slucaju trebslo posebno tretirati jer ne bi mogli bezbedno u obicnu deciju igru sa ostalom decom. Bukvalno bi svakom tom detetu bio potreban personalni asistent da pazi na njega da ne potrci, da se ne saplete i slicno kako roditelj ne bi imao argument da tuzi vrtic ili skolu za ne dsj Boze nesrecan slucaj.

A šta je sa vašljivom decom? Treba li se njima zabraniti da pohađaju vrtić sve dotle dokle ne istrebe vaške na račun svojih roditelja? Oni su opasni po okolinu. Ako vakcina štiti od zaraze onda nevakcinisano dete ne predstavlja opasnost po vakcinisano. Ja sam za. I ja sam za. Ojha.
 
Saopštenje Ekološkog pokreta Novi Sad

Beograđani, roditelji dece oštećene vakcinama, dobronamerni građani Srbije...

Pozivamo vas da se mobilišite za ponedeljak, 6. novembar. Povedite svoju decu, oštećenu otrovnim vakcinama, da ih predstavite javnosti i lekarima koji su ih unesrećili za ceo život, na tribini koja se organizuje radi odbrane MMR vakcine i zakona o prisilnim vakcinama u Skupštini Stari Grad, velika sala, sa početkom u 13:00 časova.

Dođite u što većem broju. Povedite svoju decu, unesrećenu autizmom, cerebralnom paralizom, leukemijom, epilepsijom i drugim bolestima, da pokažete tim takozvanim najuglednijim i nastručnijim doktorima za pitanja vakcinisanja, kakvo je njihovo zločinačko delo. Da ih pitate kolika je njihova naknada za prodaju obraza i za zločine koje vrše nad sopstvenim narodom i njegovim pokoljenjima? Dođite u što većem broju, da ih pitamo koja je cena izdaje struke i naroda, da ih pitamo da li je naknada veća kada se izdaja vrši u paketu? Dođite svi koji možete da vidite oličenje samog zla na gomili, jer takav šljam se retko gde može naći zajedno, jer ubijati decu može samo iskonsko zlo. Da ih pitamo da li oni imaju svoju decu, kada tuđu tako olako ubijaju i još nam pričaju da je to za njihovo dobro.

Vašim dolaskom možda sprečimo da se još koje dete ne unesreći za čitav život. Možda ih sprečimo da više ne vrše eksperimente uživo nad našom decom, da ih ne tretiraju više kao eksperimentalne životinje.

Vašim dolaskom možda probudimo savest onih koji su tako lako doneli taj protivustavni zakon, ako uopšte imaju bar imalo savesti. Možda se sete da u Ustavu Republike Srbije piše da je fizički integritet nepovrediv. Možda nam pruže neko novo tumačenje Ustava, koje mi ne znamo, kada ih niti jedno slovo ne obavezuje na poštovanje Ustava.

Dođite svi koji možete doći, makar dopuzati, da ih pitamo zašto su Srbiju proglasili najvećim konc-logorom posle Drugog svetskog rata?

Ponedeljak, Opština Stari Grad, velika sala u 13:00 časova.

- - - - - - - - - -



A šta je sa vašljivom decom? Treba li se njima zabraniti da pohađaju vrtić sve dotle dokle ne istrebe vaške na račun svojih roditelja? Oni su opasni po okolinu. Ako vakcina štiti od zaraze onda nevakcinisano dete ne predstavlja opasnost po vakcinisano. Ja sam za. I ja sam za. Ojha.

vaske se resavaju u dva poteza. tako da ti nije vasljivost neki primer.
 
Logika zatvorenog kruga...

1. Proizvođači vakcina proizvedu vakcinu za koju znaju da ne radi protiv epidemije.

2. Deca po svetu se vakcinišu defektnim vakcinama, misleći da su imuna.

3. Pošto su vakcine beskorisne, dolazi do epidemije, svejedno, i među vakcinisanom decom, a te informacije veliki mediji namerno sakriju.

4. Mediji pretvore epidemiju u masovnu histeriju, pogrešno optužujući nevakcinisanu decu, koja imaju jači imunitet, jer nije ubrizgan otrovima iz vakcine i jer su preležala bolest (što jeste jedini način jačanja imuniteta, a ne nekim hemikalijama koje se ubrizgavaju u krvotok).

5. Smrtnost se javlja isključivo kod dece koja su vakcinisana i tom jednostavnom činjenicom se manipuliše u kontrolisanim medijima.

6. Svi ponovo budu vakcinisani istom beskorisnom vakcinom, koja je podbacila prvi put. Ovim se postigne cilj nametanja vakcina i medicinske poslušnosti.

7. Kada se epidemija prirodno ugasi, mediji tvrde da su vakcine pobedile bolest, “dokazavši” da rade.

Bojkot vakcinama. Živela sloboda.
 
Logika zatvorenog kruga...

3. Pošto su vakcine beskorisne, dolazi do epidemije, svejedno, i među vakcinisanom decom, a te informacije veliki mediji namerno sakriju.

5. Smrtnost se javlja isključivo kod dece koja su vakcinisana i tom jednostavnom činjenicom se manipuliše u kontrolisanim medijima.

U stvarnom svetu:

1. su neke opasne bolesti iskorenjene tim "beskorisnim" vakcinama.

2. U svakoj velikoj epidemiji velika većina nije vakcinisana, primer Rumunije - 96% od 9800 obolelih nisu vakcinisani, kao i 100% od 35 mrtvih.

3. Oni koji su preležali bolest imaju imunitet, ali samo oni koji su preživeli. Nakon što uspešno preleže morbile neki dobiju SSPE sa zakašnjenjem od 7-20 godina, a to je smrtna presuda.
 
Logika zatvorenog kruga...

1. Proizvođači vakcina proizvedu vakcinu za koju znaju da ne radi protiv epidemije.

2. Deca po svetu se vakcinišu defektnim vakcinama, misleći da su imuna.

3. Pošto su vakcine beskorisne, dolazi do epidemije, svejedno, i među vakcinisanom decom, a te informacije veliki mediji namerno sakriju.

4. Mediji pretvore epidemiju u masovnu histeriju, pogrešno optužujući nevakcinisanu decu, koja imaju jači imunitet, jer nije ubrizgan otrovima iz vakcine i jer su preležala bolest (što jeste jedini način jačanja imuniteta, a ne nekim hemikalijama koje se ubrizgavaju u krvotok).

5. Smrtnost se javlja isključivo kod dece koja su vakcinisana i tom jednostavnom činjenicom se manipuliše u kontrolisanim medijima.

6. Svi ponovo budu vakcinisani istom beskorisnom vakcinom, koja je podbacila prvi put. Ovim se postigne cilj nametanja vakcina i medicinske poslušnosti.

7. Kada se epidemija prirodno ugasi, mediji tvrde da su vakcine pobedile bolest, “dokazavši” da rade.

Bojkot vakcinama. Živela sloboda.

Bravo kolega. :ok:

- - - - - - - - - -

Ako je dete zdravo, nije imunukompromitiovano, treba da primi MMR vakcinu od 12. do 18. meseca, islo u vrtic ili ne.
Kraj price.
Ne treba primati u kolektiv nevakcinisanu decu.
Kraj svake diskusije.

Ako vakcina štiti vakcinisanog, onda se nema čega plašiti. Ako se plaši onda je strahonja po prirodi i to nema veze sa vakcinama. Ako treba da se plaši onda ga vakcina ne štiti i ne treba mu ni za šta. Kraj diskusije.

- - - - - - - - - -

U stvarnom svetu:

1. su neke opasne bolesti iskorenjene tim "beskorisnim" vakcinama.

2. U svakoj velikoj epidemiji velika većina nije vakcinisana, primer Rumunije - 96% od 9800 obolelih nisu vakcinisani, kao i 100% od 35 mrtvih.

3. Oni koji su preležali bolest imaju imunitet, ali samo oni koji su preživeli. Nakon što uspešno preleže morbile neki dobiju SSPE sa zakašnjenjem od 7-20 godina, a to je smrtna presuda.

U stvarnom i nestvarnom svetu, kao i u svim svetovima, ništa nije iskorenjeno nikakvom vakcinom.

Prirodni zakon sve to reguliše kako treba, nema potrebe ni za kakvom farmakomafijom. Ko se zdravo hrani i zdravo živi, ne dozvoljava da srce ne može da mu kuca od sala, nema se čega bojati. Ko se boji bilo čega, zna se šta mu se radi za dušu.

I to je po prirodnom zakonu. Da deca ne jedu čipseve, hamburgere i coca colu ne bi imali problema.

Nisi odgovorio na ostale 4 stavke.
 

Back
Top