"DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji je up
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: "DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji je up

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano "DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji je up

...

"DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji je upala unuka princeze Karađorđević
    http://www.blic.rs/vesti/svet/dobro-jutro-gospodaru-pobegla-iz-kandzi-mracnog-kulta-i-otkrila-pakao-u-koji-je-upala/pd6zmrf

Dakle problem sekti postaje sve ocitiji kako u Srbiji tako vidimo i u svetu...
    Kako se boriti protiv toga kad se one promovisu javno cak i na TV...dakle neko im je omogucio pristup pred milionskom publikom...
    Moje je misljenje i o pojedinim "nasim" Televizijama sa odredjenim rijalitiji programima..., da su klasicno sektaške...

...

Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Re: "DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji j

...

"ŽIGOSALI SU NAS, DOK SU KRICI I MIRIS PALJEVINE ISPUNJAVALI SOBU" Jeziva ispovest kanadske glumice o američkoj tajnoj sekti "Nxivm"
    http://www.blic.rs/vesti/svet/zigosali-su-nas-dok-su-krici-i-miris-paljevine-ispunjavali-sobu-jeziva-ispovest/nbqp11x

...

Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Re: "DOBRO JUTRO, GOSPODARU" Pobegla iz KANDŽI MRAČNOG KULTA i otkrila PAKAO u koji j

Evo kakve sve sekte vladaju showbizom na Zapadu, a verovanto je gotovo isto ili slicno i kod nas...
    Posto "naš" showbiz uglavnom kopira zapadni showbiz:

"MEĐUSOBNO SE SILUJU, A JA SAM MORALA DA UBIJEM" Glumica je bila u kandžama sekte, a najgore je što je onda pokušala da uvuče i NJEGA
    http://www.blic.rs/zabava/vesti/medjusobno-se-siluju-a-ja-sam-morala-da-ubijem-glumica-je-bila-u-kandzama-sekte-a/phtenkl

...

Elita mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    987

Колики морон мораш да будеш да би радио све што ти неко каже?

Морали смо да убијемо, морали смо да трпимо силовање, морали смо да трпимо жигосање...

Кокошко, кад си била спремна да пошаљеш некоме голишаве слике као залог, шта си мислила о каквом профилу људи се ради?

Мука ми је од ових патетичних прича приглупих људи, који желе да утичу на дешавања у свету, еј, бре, на дешавања у свету, ни мање ни више.
    Преко трња до звезда!

Slične teme

1. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  2. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 09.02.2005., 16:55
  3. hocemo temu za dobro jutro!!!!!!!!!
    Autor JOVANA77 u forumu Arhiva