Napadni flert

možda ja u epizodi oni-1, mislim da nije bio problem što sam glupa nego što je predugo trajalo s moje strane, nanelo mi je socijalne posledice ali mislim ko zna zašto je to dobro
zanimljivo je da sam posle mnogo plakala jednom, baš baš mnogo iako je sve online

znači generalno ko je glup kao ja nije to problem, problem je ako ne prestaneš na vreme... kao boli te q, ali si ipak nekako obeležen... možda je glupo što pišeš poruke

možda je ovo glupo

ja sam dakle to napadno flertujuće žensko, inače u životu pazim možda i previše šta radim osim ponekad
 
Vasa iskustva...Koliko su zene napadne da bi zadobile vasu paznju? Dokle je isao flert i da li vam je to bilo ok?

Najcesce salju gole slicice, pricaju ono sto misle da zelim da cujem..kao misle da sam ja gluperda koja ce da padne na to, kao 99,99% muskih pacenika...a tako se samo sroza u mojim ocima...proste neke zenice...:)))))

- - - - - - - - - -

Jedna trpala carape, ili sta vec u brushalter, a profesorka u skoli, kao neka intelektualka na papiru...oooo ***** ti drzavu...:zcepanje:
 
Vasa iskustva...Koliko su zene napadne da bi zadobile vasu paznju? Dokle je isao flert i da li vam je to bilo ok?

Jesu, ali vecina iskulira kad vidi da nema prodju.
Medjutim, ima izuzetaka.z:hm:

Jedna udata 4 godine napada svaki put kad me vidi i ne prihvata ne kao odgovor, a kad je vidim sa muzem kikoce se ko blesava.
 
Screen_Shot_10_30_17_at_11_18_PM.png
To je ovo :lol: kada te napada :flert: i zeli tvoj :rumenka:
 
Ja sam napadno muvala muškarce, krenem im pričati nebuloze i zezam se jer mi je svejedno, pa oni budu u fazonu koji ***** i pitaju se šta nije u redu sa mnom :(

A preko fejsa i to, dešavalo se da misle da sam fejk profil pod izgovorom da žena nikad to ne piše i onda mi lupe blok
Ne znam što kad imam slike na profilu itd al dobro

Osećam se kao Johnny Bravo :(
 
Boga mi sam ja povukla rucnu...pre neki dan mi se ucinilo da jedna komsinica hoce indirektno da mi kaze da sam presrdacna s njenim muzem
lik je stvarno dobar covek, duhovit...voli se zezati
tako da...malo cu se ucutati
poenta je sto je ona ista takva s mojim muzem...ali TO IZGLEDA NIJE PROBLEM:sad2:
 
Boga mi sam ja povukla rucnu...pre neki dan mi se ucinilo da jedna komsinica hoce indirektno da mi kaze da sam presrdacna s njenim muzem
lik je stvarno dobar covek, duhovit...voli se zezati
tako da...malo cu se ucutati
poenta je sto je ona ista takva s mojim muzem...ali TO IZGLEDA NIJE PROBLEM:sad2:

:lol:

Ehhhhhhhhhhh, kad bi mene neko imao da obrani.:heart2:

Ali nemaaaa.:rida:
 

Back
Top