Popravka internet konekcije

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Na izvesnoj temi gde sam se ganjao sa rootkit-ovima po sistemu i sa dokonim Kamijem po Krstarici
(ne bih da drukam moderaciji ali znate to je korisnik sa nickom Deki1987),
stigoh do problema sa - KONEKCIJOM NAKON OČIŠĆENOG SISTEMA (bar se nadam)

Elem, problem se ogledao u:

- nepostojanju protoka iako je indikator konekcije pokazivao da veza kao postoji
upotrebom sistemskog troubleshoter-a prvo smo došli da ne postoji matična homegrupa
a onda se ispostavilo da se ista ne može kreirati iako smo ispoštovali zahteve sistema

- detaljnijom analizom sistema dobih informaciju da je "pukla" konekcija
te da se obratim bilo podršci bilo prijatelju bilo ALA SU PAMETNI - da proverim web lokaciju tu i tu
pa rekoh E AJ DA PROVERIM jer ovo može samo na Windowsu
i naravno pokrene se IE ali javi da - konekcija ne postoji...

Microsoft je ranije imao svoju alatku ali sada svi linkovi za tu alatku vode na lokacije - KUPITE WINDOWS 10
evo odma

Znači ostaju drugi izvori za popravku...
Najbolji od svih je očigledno:

compintrepair.png


Complete Internet Repair
link> https://www.rizonesoft.com/2011/complete-internet-repair/
napomena> imate instalacionu verziju da vam uvek bude pri ruci a imate i portable verziju bez instalacije tj "naživo"

Pored ostalog piše da ne štikliramo ono u šta nismo sigurni
A ja više ne znam u šta da budem siguran obzirom koji sam karambol imao i šta li je to čudo sve menjalo
Zato po SRPSKI - SVE!

Program je besplatan a autori su pošteni pa kažu - ako vam savest dozvoljava a pošaljite koji evrić ako smo vam pomogli
E pa meni jesu i zato ću da ih pohvalim na Krstarici
a lepa reč znači mnogo više nego pare

Tek preuzmite programče na vreme, jer nikad se ne zna a baš je glupo - sve radi na kompu sem interneta

A sad malo Kami... pardon... Deki...
(njega je znate, izbacio Gazda jer samo lupa gluposti, ne bih ja ništa da prejudiciram, samo podsećam)
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 461130

ne kapira on nista ... muci se sa win i samo sere... :dash:

- - - - - - - - - -



ma on i ne koristi w10 :hahaha: vidis da skida ss sa neta i troluje ;)

ja bi voleo da imam najnoviji sistem da vidi i moj komšiluk
jelda si prvi imao u banatsko selo?
ovde kod mene, gušće naselejno mislim ti bi se pogubio, pa možda samo dve zamlate imaju 10-ku

a kad kažem nanoviji sistem uopšte ne mislim na Windows
Pola ih ima MacBook-ove.. skočio standard
Windows još koriste eto u Banatu...

- - - - - - - - - -

Najvise te usporava ako nisi iskljucio
sve updating-e i upgrading-e
Cesto i ne pita samo radi,

Samo kod Windows mogu de se zaguše socketi... pa ih treba produvati nekim ovakvim programom

sad će Debeli Kami da objasni kako je to prednost na Windowsu...

- - - - - - - - - -

je l to neki linux

mjo windows aplikacija, ovakva nebuloza na Linuxu ne može da se dogodi
 
ja bi voleo da imam najnoviji sistem da vidi i moj komšiluk
jelda si prvi imao u banatsko selo?
ovde kod mene, gušće naselejno mislim ti bi se pogubio, pa možda samo dve zamlate imaju 10-ku

a kad kažem nanoviji sistem uopšte ne mislim na Windows
Pola ih ima MacBook-ove.. skočio standard
Windows još koriste eto u Banatu...

- - - - - - - - - -



Samo kod Windows mogu de se zaguše socketi... pa ih treba produvati nekim ovakvim programom

sad će Debeli Kami da objasni kako je to prednost na Windowsu...

- - - - - - - - - -



mjo windows aplikacija, ovakva nebuloza na Linuxu ne može da se dogodi


Aha ... zato i 2% njih koristi Linux distribucije... kojih ima , koliko 1000 , 5000 ? :zcepanje: mozda pola Bg :lol:

No , evo jedan dokaz da je debilno sa windows a preci na linux radi ustede ... obilo im se o glavu :hahaha: Mudraci ih savetovali ... poput tebe.


Munich's vote to return to Windows annoys Linux and LibreOffice community
€90m move would be a 'significant step backwards'


https://www.theinquirer.net/inquire...indows-annoys-linux-and-libreoffice-community :hahaha:

https://www.techrepublic.com/articl...son-to-return-to-windows-says-citys-it-chief/

http://www.zdnet.com/article/linuxs...vote-locks-city-on-course-for-windows-return/

Citaj Bg kompleksasu :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Meni se cini da su linux u komercijalnom smislu ebivetri...
Jer pored primera androida i kako se to radi, ne kapiraju sta treba da odrade i da sahrane win u seljackoj ravni...
Da se ne lazemo u corp ravni win je pustio korenje, daje hleb developerima ali sve se to moze razbiti uz koriscenje situacije sa androidom i desktopovima kao da ga nikad nije i bilo ...Netscape sta to bese, a legenda za net.
 

Back
Top