Одећа

електрика

Zaslužan član
Poruka
121.583
Мој стил тј оно што волим да носим

43065796_004_a
42851626_031_a
 
Poslednja izmena od moderatora:
A ja se obradovala da ću napokon da vidim šta voli brankić. Da znaš da te nikako ne zamišljam:lol:, treba mi bar neki detalj ili sitnica.
:D
Sviđa mi se tvoj stil i što elektika kači, bogi ima zanimljive ideje, ne volim ono što se nameće kao trend, više gledam na to kao nužno zlo. Recimo one salonke su i meni jako dosadne, ali uz neke kombinacije jedino rešenje. Nisam dosledna, niti to volim da budem.
 
:D
Sviđa mi se tvoj stil i što elektika kači, bogi ima zanimljive ideje, ne volim ono što se nameće kao trend, više gledam na to kao nužno zlo. Recimo one salonke su i meni jako dosadne, ali uz neke kombinacije jedino rešenje. Nisam dosledna, niti to volim da budem.

Meni se mnogo toga sviđa :D, ali na sebi malo šta od toga mogu da istrpim. Udobnost pre svega, a volim da sam neupadljiva, pa odatle ljubav ka što jednostavnijem.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Meni se mnogo toga sviđa :D, ali na sebi malo šta od toga mogu da istrpim. Udobnost pre svega, a volim da sam neupadljiva, pa odatle ljubav ka što jednostavnijem.

Pa to, zavisi i gde radiš i od toga gde šta možeš da izneseš. Neka zanimanja podrazumevaju da se oblačiš kao za pistu, neka izgledaš što... ležernije. To ti i formira ukus i stil.
 
McM5eZpjivbKKXa6yfTxP6EVE2f0sAMOFSxaCpr_jwNX_ia1lXJphXX4miBRdyStlPh-bg=s128


Овако нешто, фармерице, сако, штикле, а испод сакоа мајица, ролка или кошуља.

Убићу се, опет нема слике :(

Глупа справо, опет сам те надмудрила...
 
Poslednja izmena:
Замислила сам је као место за качење онога што заиста носимо а не као 'машти у сусрет'.


Можете сликати своје ствари или се сликати у њима. Глава није обавезна. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top