Прангијин однос према партнерима

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.276
Нешто се размишљам овијех дана (тј. јуче ми пало напамет).

Зоки Бунда је безрезервно подржао Прангију, чак и док Прангија није објавио да ће се каднидират за прецедника републике. Зоки није тражио ништа, једноставно безрезервно подржао. А Прангија га испалио.

Жутановац му дао целу ДС инфраструктуру, а Прангија га ногирао првом приликом.

Одбегли посланици ДЈБ (Чабраја, онај што је био амабасаддор..ваљда се зове Џован Џовановић и још нека маторка) су се надали да је Сале Прангија нова снага и да ће њих троје са још некима направити нову посланичку групу (и бити посланици нове прангијине странке). Али Прангија и њих искаширао иако су напустили ДЈБ (будале).

Овијех дана је Прангија каширао и ДЈБ.

Каширао је и низ појединаца, попут оног Теодоровића (који се шеткао, ап решио да се скраси код Прангије, али брзо изашао).

Прангија много калкулише. Хоће а неће. Требају му, а не требају му.

Како ће Прангија да буде стуб окупљања опозиције кад стално калкулише и кашира све који му се бар мало не свиђају?

Поред набројаних, ко зна кога је још све каширао а да не знамо, или да ми у овом тренутку не падају на памет.
 
Nije bilo tesko predvideti da ce tako da se krece ta politicka karijera. Realno, Prale nije bio nikada politicki aktivan, vec samo kao drzavni cinovnik. Ipak, kako god okrenes, drzavni, kancelarijski posao, sigurna plata, elektronska prepiska uglavnom i to je to. Partijasenje nije bilo deo njegovog zivota, bukvalno je uskocio u te cipele preko noci, bez ikakve strategije i predznanja. Nastupao je kao pojedinac na predsednickim izborima, sto je jedna stvar, a kreiranje politickog pokreta sasvim druga.

Prilicno je jasno sada da je trebalo da saceka beogradske izbore i kandiduje se za gradonacelnika tamo gde je najprepoznatljiviji. Jos samo jedna licnost koja je protracila svoju priliku.
 
Nije bilo tesko predvideti da ce tako da se krece ta politicka karijera. Realno, Prale nije bio nikada politicki aktivan, vec samo kao drzavni cinovnik. Ipak, kako god okrenes, drzavni, kancelarijski posao, sigurna plata, elektronska prepiska uglavnom i to je to. Partijasenje nije bilo deo njegovog zivota, bukvalno je uskocio u te cipele preko noci, bez ikakve strategije i predznanja. Nastupao je kao pojedinac na predsednickim izborima, sto je jedna stvar, a kreiranje politickog pokreta sasvim druga.

Prilicno je jasno sada da je trebalo da saceka beogradske izbore i kandiduje se za gradonacelnika tamo gde je najprepoznatljiviji. Jos samo jedna licnost koja je protracila svoju priliku.

On je ono što se po netu naziva komunjarom. Samo državni pos'o i lelemudanje. Dobro je što je propao mada drugačije i nije moglo.
 
Нешто се размишљам овијех дана (тј. јуче ми пало напамет).

Зоки Бунда је безрезервно подржао Прангију, чак и док Прангија није објавио да ће се каднидират за прецедника републике. Зоки није тражио ништа, једноставно безрезервно подржао. А Прангија га испалио.

Жутановац му дао целу ДС инфраструктуру, а Прангија га ногирао првом приликом.

Одбегли посланици ДЈБ (Чабраја, онај што је био амабасаддор..ваљда се зове Џован Џовановић и још нека маторка) су се надали да је Сале Прангија нова снага и да ће њих троје са још некима направити нову посланичку групу (и бити посланици нове прангијине странке). Али Прангија и њих искаширао иако су напустили ДЈБ (будале).

Овијех дана је Прангија каширао и ДЈБ.

Каширао је и низ појединаца, попут оног Теодоровића (који се шеткао, ап решио да се скраси код Прангије, али брзо изашао).

Прангија много калкулише. Хоће а неће. Требају му, а не требају му.

Како ће Прангија да буде стуб окупљања опозиције кад стално калкулише и кашира све који му се бар мало не свиђају?

Поред набројаних, ко зна кога је још све каширао а да не знамо, или да ми у овом тренутку не падају на памет.
Прангија се отиснуо, дал` намерно ил` случајно, у воде политичког андерграунда, а ту му је теже да направи солидну коалицију него у мејнстриму где је његов покрет у настајању као коалиционог партнера широм отворених врата чекала ДС.
Он је у андерграунду рачунао пре свега на коалицију са Иницијативом Не Да(ви)мо Београд, јер га је иста подржала као кандидата на председничким изборима, али Иницијатива је одлучила да на БГД изборе изађе сама.
Видећемо како ће Прангија проћи у андерграунду. Нисам оптимиста, уверен сам да је ПСГ требао да се држи ДС-а.
 
Poslednja izmena:
Прангија се отиснуо, дал` намерно не знам, у воде политичког андерграунда, а ту је чак теже остваривати сарадњу него у мејнстриму где је његов покрет у настајању за коалиционог партнера широм отворених врата чекала ДС.
Видећемо како ће проћи у андерграунду.

Nije samo DS. Tu su Udruženi pokret slobodnih stanara (Niš), Novi pokret (Novi Pazar), Hrvatski građanski savez, Podrži RTV, itd.
 
Нешто се размишљам овијех дана (тј. јуче ми пало напамет).

Зоки Бунда је безрезервно подржао Прангију, чак и док Прангија није објавио да ће се каднидират за прецедника републике. Зоки није тражио ништа, једноставно безрезервно подржао. А Прангија га испалио.

Жутановац му дао целу ДС инфраструктуру, а Прангија га ногирао првом приликом.

Одбегли посланици ДЈБ (Чабраја, онај што је био амабасаддор..ваљда се зове Џован Џовановић и још нека маторка) су се надали да је Сале Прангија нова снага и да ће њих троје са још некима направити нову посланичку групу (и бити посланици нове прангијине странке). Али Прангија и њих искаширао иако су напустили ДЈБ (будале).

Овијех дана је Прангија каширао и ДЈБ.

Каширао је и низ појединаца, попут оног Теодоровића (који се шеткао, ап решио да се скраси код Прангије, али брзо изашао).

Прангија много калкулише. Хоће а неће. Требају му, а не требају му.

Како ће Прангија да буде стуб окупљања опозиције кад стално калкулише и кашира све који му се бар мало не свиђају?

Поред набројаних, ко зна кога је још све каширао а да не знамо, или да ми у овом тренутку не падају на памет.

Prangijin balon je pri kraju procesa izduvavanja...
 
Прангија се отиснуо, дал` намерно не знам, у воде политичког андерграунда, а ту му је чак теже остваривати сарадњу са другима него у мејнстриму где је његов покрет у настајању за коалиционог партнера широм отворених врата чекала ДС.
Он је у андерграунду рачунао пре свега на коалицију са Иницијативом Не Да(ви)мо Београд, јер га је иста подржала као кандидата на председничким изборима, али Иницијатива на БГД изборе излази сама.
Видећемо како ће Прангија проћи у андерграунду.

Да је 'тео андерграунд, пригрлио би ДЈБ. Али Прангија не зна шта хоће.

А ни са Јеремићем већ годину дана никако да се договори ни око чега. На свако питање одговор је "водимо разговоре" или "водимо разговоре са свима".

Не може Прангија ни са ким.

Треба да се окупе Бошко, Јеремић, Крадула, Стаматовић а Прангија ако хоће нека им се придружи. Не може Прангија да буде тај који одређује услове. Јер не уме. Џаба му 16 %.
 
Да је 'тео андерграунд, пригрлио би ДЈБ. Али Прангија не зна шта хоће.

А ни са Јеремићем већ годину дана никако да се договори ни око чега. На свако питање одговор је "водимо разговоре" или "водимо разговоре са свима".

Не може Прангија ни са ким.

Треба да се окупе Бошко, Јеремић, Крадула, Стаматовић а Прангија ако хоће нека им се придружи. Не може Прангија да буде тај који одређује услове. Јер не уме. Џаба му 16 %.

Prangija nema nikakvu politiku, program, smislenu ideju.
Sve sama opšta mesta, mir u svetu.
Uneo samo svoje ime i neki imidž koji je stvorio.
I to je to.
Troši se polako...
 
Да је 'тео андерграунд, пригрлио би ДЈБ. Али Прангија не зна шта хоће.

А ни са Јеремићем већ годину дана никако да се договори ни око чега. На свако питање одговор је "водимо разговоре" или "водимо разговоре са свима".

Не може Прангија ни са ким.

Треба да се окупе Бошко, Јеремић, Крадула, Стаматовић а Прангија ако хоће нека им се придружи. Не може Прангија да буде тај који одређује услове. Јер не уме. Џаба му 16 %.
Ма ко га ебе.
Јутрос ме обрадовао Мрачак са причом из "Ало" да се прави левичарска коалиција од Левице Србије, синдиката "Слога" и друга Ђиде. То је права ствар! Какав Прангија какви бакрачи. Уосталом, ако је то тачно, то је Прангији једина варијанта да се вади из гомана тако што ће се прикључи тој евентуалној коалицији; мсм из гомана у које је сам улетео пљунувши на пружену руку ДС-а.
 
Poslednja izmena:
ДС је каширао без повода (а разлог не знамо). И сад неће ништа са њима, а били му добри.

Зоки Бунда му је, чини ми се, био спреман и целу странку да да, али Прангија ни да чује.

Имао је могућност да направи свој посланички клуб у скупштини (3 посланика ДЈБ, Мариника Тепић + још неко пети, нпр. Зокијева фракција или тако неко). Ни то није урадио.

ДЈБ му нудио инфраструктуру за београдске изборе.

Прангија све одбија.

Прангија би да се ебе, ал' да остане невин.

- - - - - - - - - -

Ма ко га ебе.
Јутрос ме обрадовао Мрачак са причом из "Ало" да се прави левичарска коалиција од Левице Србије, синдиката "Слога" и друга Ђиде. То је права ствар! Какав Прангија какви бакрачи. Уосталом, ако је то тачно, то је Прангији једина варијанта да се покуњено тој евентуалној коалицији прикључи и тако изађе из гомана у које је сам улетео пљунувши на пружену руку ДС-а.

Па, ето и то. Ако је истина, можда није. Откачио и друга Ђиду, а друг Ђидо уноси капитал (политички) у наредне изборе.

Аман, Прангијо, изјасни се. Кажи шта хоћеш а шта нећеш.
 
Да је 'тео андерграунд, пригрлио би ДЈБ. Али Прангија не зна шта хоће.

А ни са Јеремићем већ годину дана никако да се договори ни око чега. На свако питање одговор је "водимо разговоре" или "водимо разговоре са свима".

(...)
Лично не сматрам Смрадуловића који је био Вучићев министар, и који је парламентарна странка, андерграундом.
Не сматрам ни Хамдију андерграундом, као бившег Тадићевог министра ино-послова и високог службеника УН.
 
ДС је каширао без повода (а разлог не знамо). И сад неће ништа са њима, а били му добри.

Зоки Бунда му је, чини ми се, био спреман и целу странку да да, али Прангија ни да чује.

Имао је могућност да направи свој посланички клуб у скупштини (3 посланика ДЈБ, Мариника Тепић + још неко пети, нпр. Зокијева фракција или тако неко). Ни то није урадио.

ДЈБ му нудио инфраструктуру за београдске изборе.

Прангија све одбија.

Прангија би да се ебе, ал' да остане невин.

- - - - - - - - - -



Па, ето и то. Ако је истина, можда није. Откачио и друга Ђиду, а друг Ђидо уноси капитал (политички) у наредне изборе.

Аман, Прангијо, изјасни се. Кажи шта хоћеш а шта нећеш.

dis iz sou čru! :ok:
 
Ма ко га ебе.
Јутрос ме обрадовао Мрачак са причом из "Ало" да се прави левичарска коалиција од Левице Србије, синдиката "Слога" и друга Ђиде. .
To је права снага, Борко доводи милијоне гласача.
 
Нешто се размишљам овијех дана (тј. јуче ми пало напамет).

Зоки Бунда је безрезервно подржао Прангију, чак и док Прангија није објавио да ће се каднидират за прецедника републике. Зоки није тражио ништа, једноставно безрезервно подржао. А Прангија га испалио.

Жутановац му дао целу ДС инфраструктуру, а Прангија га ногирао првом приликом.

Одбегли посланици ДЈБ (Чабраја, онај што је био амабасаддор..ваљда се зове Џован Џовановић и још нека маторка) су се надали да је Сале Прангија нова снага и да ће њих троје са још некима направити нову посланичку групу (и бити посланици нове прангијине странке). Али Прангија и њих искаширао иако су напустили ДЈБ (будале).

Овијех дана је Прангија каширао и ДЈБ.

Каширао је и низ појединаца, попут оног Теодоровића (који се шеткао, ап решио да се скраси код Прангије, али брзо изашао).

Прангија много калкулише. Хоће а неће. Требају му, а не требају му.

Како ће Прангија да буде стуб окупљања опозиције кад стално калкулише и кашира све који му се бар мало не свиђају?

Поред набројаних, ко зна кога је још све каширао а да не знамо, или да ми у овом тренутку не падају на памет.

Pa to sam i rekao baš pre oko pola godine.

To radi. I Nikola Kojo ga je napustio.

Jeremič mu je trenutno koristan i vrlo poželjan partner, ali će ga prvom prilikom uništiti kada mu više ne bude trebala Narodna stranka da pripomogne u organizacijama ovih protesta i slično.
 

Back
Top