5 faza ljubavne veze

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

Kumare moje, u ovom videu analiziram pojedine faze ljubavne veze. Ovo je u scenariju da veza napreduje sve do kraja. kraj je u ovom slučaju brak. žena, djeca brak, socijalni pritisak., sve te to forsira da se forsiraš, kontaš. kad dobiješ dijete voliš ga više od sebe, tako da si automatski ispuiso, jedini način da sebe ne sjeb.eš je da ne napraviš djecu i da se ne oženiš, makar ne u mladjim godinama.

Ime svake faze, osobine, simptomi i vrijeme dopisivanja za svaku fazu. Ovaj video nije toliko dubok i nespontan niti je isplaniran više od brzinskih idejnih okvira za temu i srž videa, tako da u svakom slučaju ovo nije posljednja riječ od mene na ovu temu. Veći akcenat je na zabavu,a manji na suho znanje, ako se nekome to ne sviša, ja se izvinjavam.


Sadržaj ovog videa nije automatska istina, svaka čast zuzecima. Ja sam predstavio samo jedan od mogućih tokova ljubavnih veza. Naravno ovo je sve generalizirano i relativno, ali u svakom slučaju, prema mom iskustvu, ovo je sve istina.
 
Boze kako lupate...

Nema pravila... Nismo svi isti... ;)
Meni je moj odnos sa mm bolji sada nego kad smo se upoznali.
Dublji, jaci, realniji... Sve je bolje...
Na pocetku si klinac, nista ne znas, sve ti lepo... I uvek u svakoj vezi pocetak je lep...
Ali ono u cega se veza razvije je kvalitet.
 
Sve je to ok al nista lepse od pocetka
Ako vam to nije bilo dobro,nzm kako posle jeste

Znam dvoje koji su se upoznali u saobracajki. Lezali zajedno u bolnici, na istom spratu, infuzije, kateeri :lol:
Sad imaju dvoje dece, ali pocetak veze im nije bio nikakav, prvo se smuvaju u bolnici, pa se njoj pogorsa stanje, pa njeni hoce da ga tuze, pa posle da li ona moze da ostane trudna...Sve se sleglo tek godinu-dve kasnije, i sad lepo zive,:heart: kao i ostali, svadjaju se, uteruju jedno drugom, milina:zaljubljena:
 
Znam dvoje koji su se upoznali u saobracajki. Lezali zajedno u bolnici, na istom spratu, infuzije, kateeri :lol:
Sad imaju dvoje dece, ali pocetak veze im nije bio nikakav, prvo se smuvaju u bolnici, pa se njoj pogorsa stanje, pa njeni hoce da ga tuze, pa posle da li ona moze da ostane trudna...Sve se sleglo tek godinu-dve kasnije, i sad lepo zive,:heart: kao i ostali, svadjaju se, uteruju jedno drugom, milina:zaljubljena:

Pa bas njihov pocetak veze nije kao vecini. Sta vise tuzan je
 
Znam dvoje koji su se upoznali u saobracajki. Lezali zajedno u bolnici, na istom spratu, infuzije, kateeri :lol:
Sad imaju dvoje dece, ali pocetak veze im nije bio nikakav, prvo se smuvaju u bolnici, pa se njoj pogorsa stanje, pa njeni hoce da ga tuze, pa posle da li ona moze da ostane trudna...Sve se sleglo tek godinu-dve kasnije, i sad lepo zive,:heart: kao i ostali, svadjaju se, uteruju jedno drugom, milina:zaljubljena:

kao da gledam film:D
 

Back
Top