Зашто се помоћник заменика државног секретара срео са Зоком?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.277
Ја се нешто не сећам да су се високи званичници (или релативно високи) састајали са Зораном Михајловић (Михаиловић...како ли јој презиме), Зашто се она састала са америчким званичником а не састаје се са европским, руским или кинеским званичницима?

(осим можда ако није у питању ресорни састанак у вези саобраћаја?)


Зашто Зоку држе на власти ако је цео СНС не готиви?

Чиме је Зока купила америчку подршку?
 
Ја се нешто не сећам да су се високи званичници (или релативно високи) састајали са Зораном Михајловић (Михаиловић...како ли јој презиме), Зашто се она састала са америчким званичником а не састаје се са европским, руским или кинеским званичницима?

(осим можда ако није у питању ресорни састанак у вези саобраћаја?)


Зашто Зоку држе на власти ако је цео СНС не готиви?

Чиме је Зока купила америчку подршку?

Ту смрдушу, штеточину и шпијунчину - ХИТНО УКЛОНИТИ и послати у родну селендру тј. УТузлу........
 
Чиме је Зока купила америчку подршку?

Можда је ономад када је куповала скупе гаћице по Њујорку о државном трошку, показала неком из администрације како јој и стоје, па сада дошли да виде опет :think:
 
Можда је ономад када је куповала скупе гаћице по Њујорку о државном трошку, показала неком из администрације како јој и стоје, па сада дошли да виде опет :think:

То би пре била гаранција да неће доћи.

Тамо не готиве дебеле и рутаве жене.
 
То би пре била гаранција да неће доћи.

Тамо не готиве дебеле и рутаве жене.

Де густибус нон ест диспутандум... Свака роба има свог купца.

Ко би рекао да ће неког привлачити даме у позним годинама, или оне са стријама уочљиве са километра, па ето видех и такве у излозима радњи за "оне ствари" у зони црвених фењера у Амстердаму, што само говори да увек има неког ко тако нешто и воли... нису сви за манкенкама. Можда је неко у америчкој администрацији мало више "кинки" ? :)
 
Пази на пример овај стајлинг.

Знаш колико година има? Тридесет осам. Човече, ја бих рекао да је педесет осам, и то не жена од педесет осам него неко... биће.

qfnqMZ9.jpg
 
u tvom politickom mozgu je tako, kao i za sve ostalo, pojednostavljeno i banalizovano

Ја сам питао и чекам одговор. Твој политички мозак је сложен, па нам објасни сложене односе у унутрашњој и спољној политици у којој Михајловићка већ 6 година лебди у врху српске политике и Владе.
 
Пази на пример овај стајлинг.

Знаш колико година има? Тридесет осам. Човече, ја бих рекао да је педесет осам, и то не жена од педесет осам него неко... биће.

qfnqMZ9.jpg
Поуздано могу да ти кажем да уживо и ненафракана овако као транџа изгледа боље, и сасвим коректно. Виђам је повремено, стицајем околности, на улици.
Ништа спектакуларно, али- боље.
 
Поуздано могу да ти кажем да уживо и ненафракана овако као транџа изгледа боље, и сасвим коректно. Виђам је повремено, стицајем околности, на улици.
Ништа спектакуларно, али- боље.

Крени мало у акцију. Оно....кренеш са:"Извините госпођице, колико је сати". Она каже:"Осам" (ти темпираш време да је баш у осам сретнеш). И остало све зависи од тебе.
 
Ја сам питао и чекам одговор. Твој политички мозак је сложен, па нам објасни сложене односе у унутрашњој и спољној политици у којој Михајловићка већ 6 година лебди у врху српске политике и Владе.


kao i u terorizmu, i medju politicarima ima takozvanih "spavaca" koji se aktiviraju po potrebi i samo jednom............tek tada vidis pravo lice aktera, ali vec je kasno............"spavac" vec izvrsio zadatak.
I takvi su najopasniji jer potpuno si ubedjen da su ovakvi a oni , kada se aktiviraju, pokazu da su sasvim suprotno. U srpskoj politici ich ima bezbroj .............ali iskusnim posmatracima je lako da ih odmah identifikuju.
A kad ce "Zorana" da se "probudi" i sa kakvim zadatkom, to cemo svi videti. Ali , prema "simptomima" nije tesko zakljuciti sa kakvim ce se zadatkom "probuditi".
 
Де густибус нон ест диспутандум... Свака роба има свог купца.

Ко би рекао да ће неког привлачити даме у позним годинама, или оне са стријама уочљиве са километра, па ето видех и такве у излозима радњи за "оне ствари" у зони црвених фењера у Амстердаму, што само говори да увек има неког ко тако нешто и воли... нису сви за манкенкама. Можда је неко у америчкој администрацији мало више "кинки" ? :)

Tačno !
Neko koka i Šanel...
 
Можда је ономад када је куповала скупе гаћице по Њујорку о државном трошку, показала неком из администрације како јој и стоје, па сада дошли да виде опет :think:

па нису валда толико баш загорели , да им се диже на изтузле плавушу .
Мислим има тамо свакаких , али да су баш толико , па то не могу да поверујем :zcepanje:

ПС и немој да јој тепаш , гаћице ......па за оно дооопе треба нешто мнооооогоо веће :mrgreen:
 
Ја се нешто не сећам да су се високи званичници (или релативно високи) састајали са Зораном Михајловић (Михаиловић...како ли јој презиме), Зашто се она састала са америчким званичником а не састаје се са европским, руским или кинеским званичницима?

(осим можда ако није у питању ресорни састанак у вези саобраћаја?)


Зашто Зоку држе на власти ако је цео СНС не готиви?

Чиме је Зока купила америчку подршку?

zato sto je Zorana Mihajlovic Sorosevka, mason i CIA covek

Zato

A Vucic je drzi u svim vlastima u pokusaju da zadovolji okupatore americke i zlotvore
 
ja ozbiljno pricam, jer ozbiljno mislim na osnovu ozbiljnog znanja.
za razliku od tebe.

ne sumnjam da si mrtav ozbiljan i da pises najbolje sto mozes i znas. zato sam tako i napisao

u tvom politickom mozgu je tako, kao i za sve ostalo, pojednostavljeno i banalizovano

ceo dos pokret je nastao na pojednostavljivanju i banalizovanju. primer br.1 - sve ce biti bolje samo da srusimo slobu, na granici ceka 4, ili 74 milijarde dolara

a tek budalastine o privredi! ha, ha, ha. primer br. 2 samo da se firme prodaju gazdama se nece isplatiti da firme ne rade

i akkav si onda? ajnstajn? ma ne zanosi se, treba prvo da idete u ds obdaniste, ovde se samo blamirate neznanje i agresivnoscu
 
Poslednja izmena:

Back
Top