Doživljaji iz GSPa

GiovannaD

Primećen član
Poruka
940
Prosto i jednostavno: kakve nepravde ste vi doživljavali u prevozu? Nepravde, neprijatnosti, nadrealne situacije za koje su ljudi vanredno talentovani očigledno, posebno oni 70+... :hahaha:

Podelite sa nama i neke komične situacije, ako želite. Ja svaki dan u prevozu doživim barem jednu lično ili samo kao očevidac, pa verujem da ima takvih priča. :lol:

Ja sam temu svela pod "Nepravda", ali ako treba, prebacite je negde gde je prikladnije.
 
Da se snime za tv !?
Takvi svakodnevni događaji iz velikog grada !
Kakva bi to serija bila ??
I gledanost.
Da bi piplmetri popucali...
Ali, neće da plate čoveka, koji bi to sve uobličio u seriju !

Kakvi, kur'ac "Otpisani", "Stižu dolari" ili "Bela lađa"....!
 
Meni GSP super.
Uglavnom su normalno puni busevi, osim u spicu, ali i to je ok.
Funkcionisu uz saradnju sa drugim javno tajnim preduzecima, npr ne uvodi se linija ako neko vazan nema od toga koristi, kao sto se ne daje telefonska linija ako ce se rusiti ceo blok za 2,3 godine jer se zna da su neke face kupile vecinu privatnih kucica.

Cena karte je u rangu evropskih drzava cak i malo jeftinije od toga.
Cena mesecne je prihvatljiva.

Turska ili cija god firma bila je donela rf naplatu i malo vise tehnologije uopste u BG, jer da se ne lazemo seljosima u vlasti treba pokazati sta sve postoji, oni osim Bekute i pevaljki treba puno da otkriju. Naravno mitom ih treba motivisati da to i zazivi.

U prevozu se ljudi uglavnom hvale kako su resili probleme, kako su im deca dosla do silnih diploma, tako da i to stvara pozitivnu sliku.
Mozete uraditi selfi jer u svakom busu ima po 5 kamera.
Ima i wifi, ali ga ja nikad nisam uhvatio, verovatno je potrebno vece znanje....

Imam 2m i iako samo 100kg ramena su mi siroka oko 1m , sto znaci bez ljubaznosti ne mozete proci u prevozu izmedju sedista pored mene , pa su valjda zato svi ljubazni...Normalno. Protiv koga ne mozes, bar mu se uvuci.

Kad hocu da izadjem glasno kazem ili dopola viknem, kako vec tumacite jer mi je glas muzevno i pevacki jak, i stvarno nema problema sa pravljenjem prostora.

Bilo je zadnjih 5 godina mozda tri puta problema , jednom u spicu kao nisu hteli da izadju tetka i teca iz neke firme, na sta sam ja primenio hidrauliku i uz potiskivanje 7-9 osoba izmedju mene i njih i vristanja i vike , uzdaha i zadaha, problem je uspesno uz korektno izvinjenje resen.
Drugi put je neka klinka leti htela da udje pre nego sto putnici izadju, pa je morala da stane izmedju mene i sipke na stepenicama, ne znam kako je uspela ali je uspela i vise ne ulaze pre nego sto putnici sidju.
A treci put je neko drustvance zaselo na vratima i kao guzva i kao nema izlaza, pa opet hidraulika samo ovaj put direktno pa ispadose na vrata svih 5, bilo malo negodovanja, ali sad uredno svi ulaze i silaze cim neko kaze ima izlaz...

Naravno pomazu i mamicama sa kolicima, jeste da se oko 21h guras jer ih je 5,6 a to zauzme mnogo mnogo mesta u busu, ali tad se vracaju iz setnje , citaj spic za mame....
 
Један маторац пита другог : "Је ли последња станица код гробља?". А други ће : "Гробље је увек последња станица."
Кад се нисам упишао :)
 

Back
Top