Zanimljiva tema

pa ono, zena je zeni vuk...na to mi lici ovaj tvoj komentar

...onda me nisi razumela...
..prosto mi je ne shvatljivo da se tako menja raspolozenje u roku od sat vremena, po meni nicim izazvano, ali rekoh imam jednu takvu pa
joj se sklanjam kad je uhvati....ali i dalje ne razumem, jer ja apsulutno nikakve promene tog tipa ni bilo kakve druge nisam imala, da nije
bila traga tom desavanju ne bi znala ni da se desilo....mozda sam ja samo imala srece, ali vidim nisam jedina takva...
 
...onda me nisi razumela...
..prosto mi je ne shvatljivo da se tako menja raspolozenje u roku od sat vremena, po meni nicim izazvano, ali rekoh imam jednu takvu pa
joj se sklanjam kad je uhvati....ali i dalje ne razumem, jer ja apsulutno nikakve promene tog tipa ni bilo kakve druge nisam imala, da nije
bila traga tom desavanju ne bi znala ni da se desilo....mozda sam ja samo imala srece, ali vidim nisam jedina takva...

izazvano divljanjem hormona a ne razmazenoscu
 
Mislila sam da je pms divljanje hormona.
Pa sam onda mislila da je trudnoca divljanje hormona.
A onda sam se porodila :sad2:
Sad mi posle tih 40 dana sve izgleda kao jesna velika nistica, kakva sam bila, luda.
 
Mislila sam da je pms divljanje hormona.
Pa sam onda mislila da je trudnoca divljanje hormona.
A onda sam se porodila :sad2:
Sad mi posle tih 40 dana sve izgleda kao jesna velika nistica, kakva sam bila, luda.

Ja sam u trodnoci imala 2-3 napada placa i to onako da se zatvorim u kupatilo, spustim dasku, sednem i ridam unutra da niko ne zna...
Jos takva 2-3 izliva sam imala posle do jedno druge godine sina, u trenutku kada lezi na meni ili mi sedi u krilu grudima naslonjenim na moje grudi, pa cujem otkucaje tog maaalog srca, osetim disanje i miris... a suza suzu stize od neke bolesne miline i ljubavi :eek::pop2:
 
Ja sam htela da begam, kao macka kad odbaci macice, bilo mi je jako tesko da prihvatim odjednom toliku kolicinu odgovornost i krivica i ljubav su se smenjivale sa sebicnoscu i teskobom.
Strasno koliko se niko ne bavi psiholoskim aspektom trudnoce i postporodjajnog perioda.
Kako se zavrsilo tih nesrecnih 40 dana meni se razbistrilo u glavi.
 
Мени је после недељу дана бдења над првим дететом дошло да отпутујем на други континент, само да будем мало сама, као некад.
 
Ja nisam imala taj osecaj, da se ne snalazim, da mi je previse, da ne znam sta cu,... Ali ga nisam ni volela prvog dana. Imala sam osecaj odgovornosti, bila sam svesna da imam dete i da je moje da cinim sve sto treba za njega,... A ljubav je rasla svaki dan... To je... neopisivo. Boli koliko je snazno. Pa onda places kao budala :lol:
 
И проблем идентитета, излазак из позиције нечије блесаве ћерке у позицију неке зреле мајке. Мислила сам да је то дефинитивни опроштај са младошћу и то ме је плашило.
 
Ето. После година тешког зевзечења одједном - трас!

Mislim da je tesko zevzecenje aposlutno najadekvatniji izraz.
Bas kazem muzu, covece nismo ni znali koliko smo zapravo bezbrizni a mi se tu nervirali oko nekih gluposti i budalastina.
Teska nezrelost.

- - - - - - - - - -

Kada budem imala 35 moj ce biti punoletan. Kako su putevi u zivotu razliciti :D I sve ima svoje razloge :)

Kad budes imala 35 mozes roditi jos jedno komotno i i dalje neces biti najmatorija mama u razredu :D
 
Ja sam htela da begam, kao macka kad odbaci macice, bilo mi je jako tesko da prihvatim odjednom toliku kolicinu odgovornost i krivica i ljubav su se smenjivale sa sebicnoscu i teskobom.
Strasno koliko se niko ne bavi psiholoskim aspektom trudnoce i postporodjajnog perioda.
Kako se zavrsilo tih nesrecnih 40 dana meni se razbistrilo u glavi.
E to mene jako nervira
Zato se i bavim time

Nigde podrske za porodilje nema a ne da je potrebna nego najbitnija stvar na svetu je ta majka koja treba da odgoji coveka .
 
Auh čoveče... Jeste žestoko biti žena. PMS, trudnoća, porodjaj... Sto čuda. Muškarcu sve svejedno. Samo dva tipa raspoloženja - sit i gladan.
@tema - ima nešto neobično zanimljivo u čitanju ženskih intimnih razgovora. Reputacija za postavljača teme.

Ово и јесте подфорум за женске интимне разговоре. Штета што је претворен у циркус Медрано.
 
U stvari imam pms..ali moj je depresivan i zvuci ovako

Koji je smisao ovog zivota
Mozda cu uskoro umreti
Nisam raspolozena
Zivot je mracan
I besmislen
Sta ako se razbolim
I sve tako, nigde tracka svetlosti :(

- - - - - - - - - -

I jos nisam gladna i ne treba mi slatko.
 

Back
Top