sta ste po zanimanju?

Privatna firma je u pitanju. U pitanju je producentska kuca. Kako bi iz nase branse rekli bavimo se "kulturom". Tacnije znas i sam kako je kod privatnika, radis sve.... racunovodstvo, organizacija, PR, finansije (i crno i belo) kordinacije sa pozoristima i vodis borbu i rat sa nasim glumcima....... I posle mnogo godina ziva saaaaaammmmm......
 
doba kada je anonimnost vrlina?....

da ja zhelim ostat anoniman....moje ime je fejat husejditj....po zanimanju sam kasapin....zaradjujem puno novca....evo nosim i veshtachke brkove....inache novac ne drzhim kod sebe....vetj dole u podrumu....evo moje dete se onim mrachnim prolazom vratja iz shkole....i tako....ja zhelim ostati anoniman
 
random_cloud_form:
pa to pitam, to cenim, bravo teardrop

koja je svrha teme?
da zadovolji moju radoznalost po pitanju profesionalnih poziva forumsica, da vidim kakva ekipa se ovde okupila, nista vise izvan toga...

Samo... Nije mi jasno, zašto si onda zahtevao da odgovore daju samo one forumašice koje rade ili čekaju posao? Isključio si populaciju učenica/studentkinja. Zar one sad ne uče upravo ono što bi radile da zarade za život?
 

Back
Top