Ima li ovde nevinih???

Pa ti znas da nisam stavio ni gumicu, nisam hteo da kvarim raspolozenje a tako si bila vatrena, napaljena... ja da pijem neke pilule sta ti je?

Joj zenska pa ti nisi ni pilulu popila a rekla si da vodis racuna o zastiti. Jaoj sraaanje... Sta cemo sada? Nemoj samo da mi kukas kako sam ja kriv!
 
blondi:
]ebote pa kad češ ti prestati da vodiš rat samnom... kad si u blizini osečam se kao gladiator u areni 8)

PS... nisam mislila da smo skrenuli sa teme al ajd kad ne kapiraš :mrgreen:

Osecam strast... pa ne mogu sada nezno kada mi je doslo... ma batali sada romantiku posle cemo o tome.

Mozak mi je blokiran samo mi je jedna stvar na umu, batali bre filozofiju, POSLE C E M O. Sada treba ono glavno...
 
Kazanova:
blondi:
]ebote pa kad češ ti prestati da vodiš rat samnom... kad si u blizini osečam se kao gladiator u areni 8)

PS... nisam mislila da smo skrenuli sa teme al ajd kad ne kapiraš :mrgreen:

Osecam strast... pa ne mogu sada nezno kada mi je doslo... ma batali sada romantiku posle cemo o tome.

Mozak mi je blokiran samo mi je jedna stvar na umu, batali bre filozofiju, POSLE C E M O. Sada treba ono glavno...
:shock: glavno jelo??? ehh kanibalaizam bi trebao biti istorija civilizovanog društva... :mrgreen:
 

Back
Top