Smart televizor do 500evra ? pomoc,pomoc

Sasvim ok lik

Zainteresovan član
Poruka
176
Pozdrav,
Planiram da uzmem Smart televizor i budzet mi je do nekih 500e - 55-56.000din.
Gledam sad neke novije modele 2017/2018 i naso sam neke ali ja bas nisam neki strucnjak i ne mogu lepo da ih uporedim,ako ima neko ko se vise razume i ko bi dao neku pametniju soluciju sta uzeti bio bih zahvalan.
ova 3 modela bih da uporedimo,posto im je cena skoro ista.
Samsung 43mu6102 smart 4k
LG 43UJ635v smart 4k
LG 43UJ6307 4K smart ( malo jeftiniji od gore navedenog modela,zbog cega ? )
JA sam uzeo za uporedu ova 3 modela,e sad ono sto me zanima je i vase misljene dal mi je potrebno uopste 4k ? vidim da su svi sa rezolucijom 4K znatno skuplji. Meni u sustini treba da gledam preko totala tv,takodje za filmove u 720p ili u 1080p,za youtube najvise i sad me zanima za te moje potrebe dal je pametnije kad se vec kupuje da se uzme u 4k ili obican full hd ?
Da li mozda ima nesto bolje u toj ceni od ova 3 modela koja sam naveo ?
 
Ne moraš uopšte da potrošiš tako veliki novac a da dobiješ perfektnu sliku na total tv .
Sada koristim tv FAVORIT . To je neka turska proizvodnja po italijanskoj licenci a ima
duplo bolju sliku od filipsa koji je dosta skuplji . Imam total tv a i oba navedena tv
pa mi je lako uporediti .
 
MA znam ja da ima od 20-setak hiljada,al na dnevnu sobu od 50 kvadrata ne ide 32inca,ne bih nista uzeo ispod 43 inch-a,toliko para sam odvojio,da ga kupim jednom i to je to,zato pitam sta je bolje uzeti i dal da gledam tv sa 4k ili full hd malo jeftiniji,bitno mi da ima aplikacije kao na fon,msm youtube i te zebancije i normalno sto bolje perfomanse za tu cenu.
 
Mislm da u Roda tehnici (to mu valjda dodje isto sto i Merkator) i u Gigatronu do 25.-26. oktobra vazi popust od 20% na odredjene modele televizora. Otidji i pogledaj sta se nudi. U krajnjem slucaju ako ti je najbitnija velicina ekrana uzmi model bez smart funkcije a smart nadoknadi kupovinom nekog android boxa ili htpc. Sverceri su povoljniji ali pitanje je da li ce te ispostovati ako iskrsne neki problem, a kad uzmes u radnji uvek imas koga da hvatas za gusu.
 

Back
Top