Savet HITNO

Poruka
1
Ne znam da li je tema vec iskoriscena ali imam potrebu da pitam za Vase misljenje...
Naime pre 5 meseci mi se svidela devojka sa kojom idem u skolu i sta cu prabio sam se lud sam sa sbom u vezi sa time kad je dosao raspust poceli smo se dopisivati onako beznacajno kako bismo poceli intenzivno da se dopisujemo dok nismo saznali bukvalno verotavatno sve jedno o drugom. Tokom leta smo se sreli 3 puta i sva tri puta sam uzivao u visesatnim razgovorima sa njom. Pocela je skola sve ide i daje po istom malo slabije mozda zbig skole ali se u skoli vidjamo. Nase teme su mozda bike cudne ne znam ne gubimo teme za razgovor uvek imamo nesto o cemu pricamo ali su to uglavnom neke gluposti tipa(zivot, istorija, minerali, crkva sve ali sve sve o svemu pricamo). Mene zanima Vase misljenje da li imaam sanse kod nje? Mozda je glupo pitanje ali mi mozda treba i nada ne znam stvarno, ovoliko nisam bio zaljubljen nikad imam, a imam 17 godina. Odgovoricu na svako Vase pitanje pa ne znam. Hvala svima koji budu dali neko iskreno misljenje :) .
 
Pa naravno da imas sanse...
Ako vam je oboma lepo kad ste zajedno...


Dok ste zajedno, uhvati je za ruku.
Ako joj prija tvoj dodir, nece skloniti ruku.
Ako je ispratis do kuce, dodirni je ili zagrli... Nije lako, ali to su neki osnovni znaci da li ti se neko dopada...

Ja se secam kao da je juce bilo(a ne pre 13 godina) kad me je mm prvi put uhvatio za ruku.
Meni je emocija taj osecaj bio jaci nego kad smo imali prvi odnos.
Dodiri pogledi mirisi... Sve to ukazuje da li ti se osoba svidja ili ne...

Jos uvek pamtim miris svakog momka koji mi se svidjao.
Nema nista lepse nego kad te u sali zezanju i smejanju, neko zagrli onako bzvz a ti osetis njegov miris :zaljubljena:
Kad vam se ruke dok setate dodirnu...
Kad vam se pogledi zadrze jedno na drugom par sekundi duze nego sto bi trebalo...
Kad joj otvoris vrata ili je pustis ispred sebe da udje u bus/skolu, pa joj dodirnes rukom struk... Posle o tom dodiru razmisljas tri dana...

Eh kako je lepo biti mlad :aha:
 
Pa naravno da imas sanse...
Ako vam je oboma lepo kad ste zajedno...


Dok ste zajedno, uhvati je za ruku.
Ako joj prija tvoj dodir, nece skloniti ruku.
Ako je ispratis do kuce, dodirni je ili zagrli... Nije lako, ali to su neki osnovni znaci da li ti se neko dopada...

Ja se secam kao da je juce bilo(a ne pre 13 godina) kad me je mm prvi put uhvatio za ruku.
Meni je emocija taj osecaj bio jaci nego kad smo imali prvi odnos.
Dodiri pogledi mirisi... Sve to ukazuje da li ti se osoba svidja ili ne...

Jos uvek pamtim miris svakog momka koji mi se svidjao.
Nema nista lepse nego kad te u sali zezanju i smejanju, neko zagrli onako bzvz a ti osetis njegov miris :zaljubljena:
Kad vam se ruke dok setate dodirnu...
Kad vam se pogledi zadrze jedno na drugom par sekundi duze nego sto bi trebalo...
Kad joj otvoris vrata ili je pustis ispred sebe da udje u bus/skolu, pa joj dodirnes rukom struk... Posle o tom dodiru razmisljas tri dana...

Eh kako je lepo biti mlad :aha:

:lol:
ja jednom sanjao kako ja i Saska setamo kroz baštu sa šljivama i ja je uhvatim za ruku, iznad lakta i malo povučem k sebi...
samo to

ih san me toliko usrećio da ga i danas pamtim, posle svih ovih godina
a, tad sam bio treći razred osnovne
:lol:
 
:lol:
ja jednom sanjao kako ja i Saska setamo kroz baštu sa šljivama i ja je uhvatim za ruku, iznad lakta i malo povučem k sebi...
samo to

ih san me toliko usrećio da ga i danas pamtim, posle svih ovih godina
a, tad sam bio treći razred osnovne
:lol:
Secam se momka koji me je prvi put uhvatio za ruku.
Bio je raspust izmedju 6og i 7og osnovne... Druzili smo se...
I krenuli da prosetamo, vise nas... Svi su se negde izgubili, ostali smo nas dvoje, pored kanala, silosa... Pricamo... I samo odjednom on me drzi za ruku!!! :eek: :rumenko: A ruka kao da nije moja... Ja u transu... Pa sta ako nas neko vidi... Ne mogu pustiti drzi me cvrsto... A i prija mi... Tako je lepo mirisao, pricao, imao lep osmeh, zasmejavao me do suza, bio lep, zgodan... :zaljubljena:
U tim godinama to je bila "veza" :lol: iako se nismo vise drzali za ruku... Mozda par puta dodirnuli slucajno ili namerno dok smo sedeli na klupi... Ali setali vise nismo... :lol: a fantasticno je koliko coveku te neke stvari ostanu urezane u secanje, jedan dodir, nista vise... I koliko je to "veliko" ...

PS. Sa tim istim momkom sam se zabavljala posle jedno 5 godina... :rumenko: nisam mu oprostila :malav: kakvo je on dupe imao :aha:
 
Ne znam da li je tema vec iskoriscena ali imam potrebu da pitam za Vase misljenje...
Naime pre 5 meseci mi se svidela devojka sa kojom idem u skolu i sta cu prabio sam se lud sam sa sbom u vezi sa time kad je dosao raspust poceli smo se dopisivati onako beznacajno kako bismo poceli intenzivno da se dopisujemo dok nismo saznali bukvalno verotavatno sve jedno o drugom. Tokom leta smo se sreli 3 puta i sva tri puta sam uzivao u visesatnim razgovorima sa njom. Pocela je skola sve ide i daje po istom malo slabije mozda zbig skole ali se u skoli vidjamo. Nase teme su mozda bike cudne ne znam ne gubimo teme za razgovor uvek imamo nesto o cemu pricamo ali su to uglavnom neke gluposti tipa(zivot, istorija, minerali, crkva sve ali sve sve o svemu pricamo). Mene zanima Vase misljenje da li imaam sanse kod nje? Mozda je glupo pitanje ali mi mozda treba i nada ne znam stvarno, ovoliko nisam bio zaljubljen nikad imam, a imam 17 godina. Odgovoricu na svako Vase pitanje pa ne znam. Hvala svima koji budu dali neko iskreno misljenje :) .

:dosadno:
 
Ne znam da li je tema vec iskoriscena ali imam potrebu da pitam za Vase misljenje...
Naime pre 5 meseci mi se svidela devojka sa kojom idem u skolu i sta cu prabio sam se lud sam sa sbom u vezi sa time kad je dosao raspust poceli smo se dopisivati onako beznacajno kako bismo poceli intenzivno da se dopisujemo dok nismo saznali bukvalno verotavatno sve jedno o drugom. Tokom leta smo se sreli 3 puta i sva tri puta sam uzivao u visesatnim razgovorima sa njom. Pocela je skola sve ide i daje po istom malo slabije mozda zbig skole ali se u skoli vidjamo. Nase teme su mozda bike cudne ne znam ne gubimo teme za razgovor uvek imamo nesto o cemu pricamo ali su to uglavnom neke gluposti tipa(zivot, istorija, minerali, crkva sve ali sve sve o svemu pricamo). Mene zanima Vase misljenje da li imaam sanse kod nje? Mozda je glupo pitanje ali mi mozda treba i nada ne znam stvarno, ovoliko nisam bio zaljubljen nikad imam, a imam 17 godina. Odgovoricu na svako Vase pitanje pa ne znam. Hvala svima koji budu dali neko iskreno misljenje :) .

Moj savet ti je da pokusas, pa nek' ide zivot :)
Rekao bih da imas dobre sanse :)

I ja sam se nasao u slicnoj situaciji, doduse bio je fax. Nikad ranije nismo imali nikakav kontakt, nismo se ni poznavali, i onda smo samo poceli da se dopisujemo negde u julu. Par meseci smo se culi, bukvalno smo znali sve jedno o drugom, voleli smo da se salimo, itd, i tako sam se zaljubio u nju. Poceli smo da izlazimo, i da se druzimo. Bio sam ubedjen da nemam sanse kod nje, da zeli samo da se druzimo, i zbog toga nisam hteo da pokusavam nista da ne bih pokvario nesto takvo. Tako je bilo dok jedan nisam resio da cu da pokusam, pa sta god da bude. Pricali smo o necemu nebitnom, i u jednom trenutku sam odlucio da prelomim i da pokusam. Bukvalno se ni ne secam trenutka kad sam je poljubio koliko mi je proradio adrenalin, vraca mi se svest, a mi se vec ljubimo :lol:
Ispostavilo se da sam se i ja njoj svidjao vec par meseci, i da je ona razmisljala o tome da prelomi i da zapocne prva jer vidi da ja nisam reagovao :lol:
 
Ne znam da li je tema vec iskoriscena ali imam potrebu da pitam za Vase misljenje...
Naime pre 5 meseci mi se svidela devojka sa kojom idem u skolu i sta cu prabio sam se lud sam sa sbom u vezi sa time kad je dosao raspust poceli smo se dopisivati onako beznacajno kako bismo poceli intenzivno da se dopisujemo dok nismo saznali bukvalno verotavatno sve jedno o drugom. Tokom leta smo se sreli 3 puta i sva tri puta sam uzivao u visesatnim razgovorima sa njom. Pocela je skola sve ide i daje po istom malo slabije mozda zbig skole ali se u skoli vidjamo. Nase teme su mozda bike cudne ne znam ne gubimo teme za razgovor uvek imamo nesto o cemu pricamo ali su to uglavnom neke gluposti tipa(zivot, istorija, minerali, crkva sve ali sve sve o svemu pricamo). Mene zanima Vase misljenje da li imaam sanse kod nje? Mozda je glupo pitanje ali mi mozda treba i nada ne znam stvarno, ovoliko nisam bio zaljubljen nikad imam, a imam 17 godina. Odgovoricu na svako Vase pitanje pa ne znam. Hvala svima koji budu dali neko iskreno misljenje :) .

ako je ne udaviš pričom možda i imaš
ako umeš da čitaš signale u šta čisto sumnjam, dobro je i pročitaj devojčicu
 
Ja bih te savetovao da je uhvatiš za sisu ili za pedu da vidiš kako će reagovati, ali nekako mislim da su čičkovi saveti bolji, bolje poslušaj njih.

Ove moje savete možeš da primeniš na pratljačama po kafanama kad budeš bio 30+. Naime, kad njih uhvatiš za ruku, one pomisle da si pandur u civilu i da ih hapsiš, a neće ti dati ako su stresirane.
 
Secam se momka koji me je prvi put uhvatio za ruku.
Bio je raspust izmedju 6og i 7og osnovne... Druzili smo se...
I krenuli da prosetamo, vise nas... Svi su se negde izgubili, ostali smo nas dvoje, pored kanala, silosa... Pricamo... I samo odjednom on me drzi za ruku!!! :eek: :rumenko: A ruka kao da nije moja... Ja u transu... Pa sta ako nas neko vidi... Ne mogu pustiti drzi me cvrsto... A i prija mi... Tako je lepo mirisao, pricao, imao lep osmeh, zasmejavao me do suza, bio lep, zgodan... :zaljubljena:
U tim godinama to je bila "veza" :lol: iako se nismo vise drzali za ruku... Mozda par puta dodirnuli slucajno ili namerno dok smo sedeli na klupi... Ali setali vise nismo... :lol: a fantasticno je koliko coveku te neke stvari ostanu urezane u secanje, jedan dodir, nista vise... I koliko je to "veliko" ...

PS. Sa tim istim momkom sam se zabavljala posle jedno 5 godina... :rumenko: nisam mu oprostila :malav: kakvo je on dupe imao :aha:

Tako se i ja secam jedne svabice, dosla u nas kraj, ja bio 4 razred, vidjali se na ljuljskama:aha:
Bilo me sramota da je nesto pitam, ali nekako stupismo u kontakt :heart: i onda mi je dan pred odlazak u nemacku pojela ceo eurokrem:malav:
Dobro se secam, bila je to ona kantica, keva me poslala pravila palacinke:malav:
 
Tako se i ja secam jedne svabice, dosla u nas kraj, ja bio 4 razred, vidjali se na ljuljskama:aha:
Bilo me sramota da je nesto pitam, ali nekako stupismo u kontakt :heart: i onda mi je dan pred odlazak u nemacku pojela ceo eurokrem:malav:
Dobro se secam, bila je to ona kantica, keva me poslala pravila palacinke:malav:

Svaka se škola plaća ali nisi mogao da znaš, bio si mali pa si platio duplo - aj što ti je slomila srce, nego nisi mogao da se tešiš eurokremom.
Opasne te švabice,
 
Tako se i ja secam jedne svabice, dosla u nas kraj, ja bio 4 razred, vidjali se na ljuljskama:aha:
Bilo me sramota da je nesto pitam, ali nekako stupismo u kontakt :heart: i onda mi je dan pred odlazak u nemacku pojela ceo eurokrem:malav:
Dobro se secam, bila je to ona kantica, keva me poslala pravila palacinke:malav:
Meni ovaj donosio cokolade na sastanke stalno... :lol:
 
Ne znam da li je tema vec iskoriscena ali imam potrebu da pitam za Vase misljenje...
Naime pre 5 meseci mi se svidela devojka sa kojom idem u skolu i sta cu prabio sam se lud sam sa sbom u vezi sa time kad je dosao raspust poceli smo se dopisivati onako beznacajno kako bismo poceli intenzivno da se dopisujemo dok nismo saznali bukvalno verotavatno sve jedno o drugom. Tokom leta smo se sreli 3 puta i sva tri puta sam uzivao u visesatnim razgovorima sa njom. Pocela je skola sve ide i daje po istom malo slabije mozda zbig skole ali se u skoli vidjamo. Nase teme su mozda bike cudne ne znam ne gubimo teme za razgovor uvek imamo nesto o cemu pricamo ali su to uglavnom neke gluposti tipa(zivot, istorija, minerali, crkva sve ali sve sve o svemu pricamo). Mene zanima Vase misljenje da li imaam sanse kod nje? Mozda je glupo pitanje ali mi mozda treba i nada ne znam stvarno, ovoliko nisam bio zaljubljen nikad imam, a imam 17 godina. Odgovoricu na svako Vase pitanje pa ne znam. Hvala svima koji budu dali neko iskreno misljenje :) .

pitaj roditelje za dozvolu :)
 
Феромоне сте већ разменили колико видим, што значи да су резултати већ видљиви.

Требало би да јој у очима прочиташ то што тражиш, али немаш довољно искуства за тако нешто, блокира те сопствена несигурност и страх од могућег фјаска.
Послушај чичка, ухвати је за руку и ухвати њен поглед у том тренутку. Он ће ти све рећи.
 
Secam se momka koji me je prvi put uhvatio za ruku.
Bio je raspust izmedju 6og i 7og osnovne... Druzili smo se...
I krenuli da prosetamo, vise nas... Svi su se negde izgubili, ostali smo nas dvoje, pored kanala, silosa... Pricamo... I samo odjednom on me drzi za ruku!!! :eek: :rumenko: A ruka kao da nije moja... Ja u transu... Pa sta ako nas neko vidi... Ne mogu pustiti drzi me cvrsto... A i prija mi... Tako je lepo mirisao, pricao, imao lep osmeh, zasmejavao me do suza, bio lep, zgodan... :zaljubljena:
U tim godinama to je bila "veza" :lol: iako se nismo vise drzali za ruku... Mozda par puta dodirnuli slucajno ili namerno dok smo sedeli na klupi... Ali setali vise nismo... :lol: a fantasticno je koliko coveku te neke stvari ostanu urezane u secanje, jedan dodir, nista vise... I koliko je to "veliko" ...

PS. Sa tim istim momkom sam se zabavljala posle jedno 5 godina... :rumenko: nisam mu oprostila :malav: kakvo je on dupe imao :aha:

Ja mislim da si ti vec zakasnio i da si vec frendzound. Dok je ti davis pricom o Karlu Marksu, dijamantima, Svetom Sisoju i Vucicu drugi je tu vec naveliko uleteo u sesnes'.
 
Покушај са мало акције. Од приче слаба вајда.
Одведи је негде на журку, музика, ђускање, мало алкохола, мало зноја, ухвати је за руку, плеши са њом, осети додир њеног тела у полумраку.
Сама ће ти се "увући под кожу" ако си прошао све досадашнје тестове.
Потом први пољубац, наравно, и знаћеш на чему си.

Некада смо ми то радили нешто слично овоме:
 

Back
Top