Nemoj skociti ....

Guede

Buraz
Poruka
11.277
22549835_937640239707642_5856396826055135459_n.jpg


Sta reci covjeku koji stoji na vrhu zgrade i sprema se da skoci ? :D
 
"skoci picko...mozda znas da letis" :D
mislis da je to laksi nacin?! sta ako prezivis?!
dosta zajebancije...jos ces da se okliznes i razbijes ko cupi...silazi odatle i ajmo na pivo buraz!
draga daj ne zajebavaj...zbog onog konja...jel me zajebavas?! znas li da se onaj sexi komsa raspituje za tebe?! ajmo na kaficu da ti ispricam sve detaljcice...a i promaja je ovde, oces da te spici?! svasta!!!
i tako...imala bih ja sta za reci...samo se popni u mom prisustvu pa cu ti sve objasnim :D...a mozda i poguram :D
 
e koliko znam ljudi koji pričaju telefonom sa samoubicama (one help linije) i svi takvi prolaze OBUKU koja traje više meseci
tako da ako si amater možeš probati nekako ali ljudi su različiti... kad bi se ta rečenica pročula kao lek, pa ne bi imala smisla

e sad mi je stao mozak :D

a jeste ono kod nas su se slikali sa potencijalnim samoubicom, smejali se i na kraju su ga valjda odveli u bolnicu, od tog podsmeha nije skočio!? ili bi skočio da mu se nisu podsmevali (krenuo da skoči s mosta)

ja nekad ne osećam empatiju prema tim pokušajima
 
baratanje negativom i cinizmom u dobrom smislu je valjda neki "state of art" : )) ono ako si baš neki maher, inače za obične smrtnike je da si fin
mada koga briga jedan manje više posla za nas ostale prenaseljena planeta itd

:P
uf ne znam ovo je loše
:confused:
šta bismo da su svi fini i da je ovde online fino pričanje poubijali bismo se

- - - - - - - - - -

pa, recimo da ako ga vidis da oce da se ubije i oces da ga sprijec jedino LJUBAV moze da ga sprijeci, a za nju moras imati opravdanje...a 'njegova hrabrost' to mozda i moze da bude
tako da je za te situacije ustvari univerzalno...

zvanično je za to opravdanje psihička bolest
 
Pogledajte prilog 460084



To mu jos dodje kao vetar u ledja, podrska :lol:
ovo moram o p r e z n o da napisem, da ne bi nesto reko nekima koji nisu zasluzili da saznaju sto se sam saznaje :D
Pa ne, kazes ali sa postovanjem ako to mozes, a mozes i glumatanjem : bar zato nemoj da se ubijes JER te ja volim sto si hrabar ili ako si sklona drugacije...recimo da te to pali kao kazes...ali isto to u principu, ne vidim da bi neka opcija to odradila da smanji statiskicki stepen ubistva samog sebe tu bolje od te. Neka bude prica kako neka bi i neka neko lupi KAO neki bolji pristup tad, ali ono sto znam sigurno znam.
 
Poslednja izmena:
ovo moram o p r e z n o da napisem, da ne bi nesto reko nekima koji nisu zasluzili da saznaju sto se sam saznaje :D
Pa ne, kazes ali sa postovanjem ako to mozes, a mozes i glumatanjem : bar zato nemoj da se ubijes JER te ja volim sto si hrabar ili ako si sklona drugacije...recimo da te to pali kao kazes...ali isto to u principu, ne vidim da bi neka opcija to odradila da smanji statiskicki stepen ubistva samog sebe tu bolje od te. Neka bude prica kako neka bi i neka neko lupi KAO neki bolji pristup tad, ali ono sto znam sigurno znam.
Dok si trkeljao...:sad2:
 

Back
Top