Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 334

Tema: Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Podrazumevano Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

N1 | 19. 10. 2017 - 13:53h
    Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu.
    http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/izetbegovic-moj-otac-je-bih-ostavio-u-amanet-erdoganu/b4eyl5v

Laze Bakir ko pas!

Alija je ostavio Sebhiju u amanet Erdoganu!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    388

Podrazumevano Re: Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Nisam znao da je cela BiH vlasništvo porodice Izetbegović.
    ovo su neki novi momenti!
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    673

a koliko je ostavio rodjenom sinu?
    I ♥ Ceca

Iskusan
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Niko ko turcin nemore slagat...

Jest ono da mu je rvat konkurencija...

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2201

Citat Original postavio Rasejani Prorok Pogledaj poruku
    a koliko je ostavio rodjenom sinu?
    Jednu vrecu zlata.
    www.jugiliks.info

Iskusan
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    673

Pa jel dolazio Erdogan na ostavinsku raspravu?
    I ♥ Ceca

Ističe se Uraghan (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

"Pali" domace budale, kao sto to kod nas to radi Seselj. Posle toliko godina okupacije Balkana, od 300 - 500 godina u zavisnosti od regiona, i dalje se Turski jezik govori u promilima sto dovoljno govori o neprihvatanju njihove kulture na Balkanu, a to isto vazi i za tu BIH. Vise je Austrija izgradila u BIH za vreme svoje kratke vladavine nego Turci za citave vekove.

Domaćin Гамбино (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Oставио 23%, ако цазински муслимани пристану на то.
    ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1237

Pa jel dolazio Erdogan na ostavinsku raspravu?
    Odreko se nasledstva u korist Putina.
    zzz

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    87

Seselj vise ne lici na sebe,nije to onaj Seselj od pre 20 god
    Ni Srbija ne lici na sebe,promjena svijesti putem b92 i ostalih sorosevskih medija je odradila svoje
    Srbi su na izdisaju

Na drugoj strani muslimani jos uvjek zive rat
    Nista se tamo nije promjenilio,njihovi mediji 22 godine od kraja rata bljuju ratnu propagandu,mrznja je danas veca nego 1992 1995
    Muslimanski nacionalizam i sovinizam je danas 100 puta jaci nego sto je to bio i srpski i hrvatski i muslimanski zajedno 1991 nakon pada komunizama
    Politicke elite,intelektualci,novinari itd svi udruzeni kao jednom cilju unitarne BIH kao naconalne drzave bosanskih muslimana

Muslimani se ozbiljno spremaju za ratne sukobe
    Otvarju fabrike namjenske industrije
    U svakom gradu imaju paravojne jedinice koje se obucavaju pod krinkom airsoft klubova
    Cudi me sto se niko ne zapita sto u muslimanskom dijelu federacije ima toliko airsoft klubova

Na kraju svog govora poručio je kako je najbitnija pouka da nikada više ne budemo slabi.

"Uvijek organizovani, naoružani, spremni. Da ih obeshrabrimo i radi nas i radi njih. Prošli put su nas napali nenaoružane, potcijenili nas i slomili zube.
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-ne-mozete-poraziti-narod-koji-ne-pristaje-na-poraz-oni-koji-ne-vole-bih-ce-se-umoriti/170804110

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1237

Citat Original postavio KeyserSöze Pogledaj poruku
    Seselj vise ne lici na sebe,nije to onaj Seselj od pre 20 god
    Ni Srbija ne lici na sebe,promjena svijesti putem b92 i ostalih sorosevskih medija je odradila svoje
    Srbi su na izdisaju

Na drugoj strani muslimani jos uvjek zive rat
    Nista se tamo nije promjenilio,njihovi mediji 22 godine od kraja rata bljuju ratnu propagandu,mrznja je danas veca nego 1992 1995
    Muslimanski nacionalizam i sovinizam je danas 100 puta jaci nego sto je to bio i srpski i hrvatski i muslimanski zajedno 1991 nakon pada komunizama
    Politicke elite,intelektualci,novinari itd svi udruzeni kao jednom cilju unitarne BIH kao naconalne drzave bosanskih muslimana

Muslimani se ozbiljno spremaju za ratne sukobe
    Otvarju fabrike namjenske industrije
    U svakom gradu imaju paravojne jedinice koje se obucavaju pod krinkom airsoft klubova
    Cudi me sto se niko ne zapita sto u muslimanskom dijelu federacije ima toliko airsoft klubova
    Mnogi su kroz istoriju bili skloni da podcene Srbe .
    U ključnim trenucima Srbin pokaže ono što drugi ne mogu.
    Softadžije će ponovo da se urče pa će ponovo i da knjaču .

Ta sekta je u Evropi prepoznata kao predviđena od strane NVO sotonista da započne treći od tri planirana rata za dovođenje sotonističkog Novus Ordo Seclorum
    zzz

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    87

Kad smo kod novog svjetskog poretka i vlasnika feda,interesantno je to kako u muslimanskom dijelu BIH nema Sorosevaca,nema sorosevih medija,nema sorosevih nvo iitd kao sto je slucaj u Srbiji ili RS gde reptili ogromne pare krse za finansiranje svojih oratora
    Cak i ovi reptilski mediji poput n1 potpuno drze stranu secijasa iz sarajeva
    Doduse sarajevski secijasi se radi ostvrenja svojih ciljeva muslimanske bih sluze pricom o gradjanima i gradjanskoj multikulti BIH mozda zato imaju podrsku gamazova

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1237

Citat Original postavio KeyserSöze Pogledaj poruku
    Kad smo kod novog svjetskog poretka i vlasnika feda,interesantno je to kako u muslimanskom dijelu BIH nema Sorosevaca,nema sorosevih medija,nema sorosevih nvo iitd kao sto je slucaj u Srbiji ili RS gde reptili ogromne pare krse za finansiranje svojih oratora
    Cak i ovi reptilski mediji poput n1 potpuno drze stranu secijasa iz sarajeva
    Doduse sarajevski secijasi se radi ostvrenja svojih ciljeva muslimanske bih sluze pricom o gradjanima i gradjanskoj multikulti BIH mozda zato imaju podrsku gamazova
    Posmatraj ih kao puko oruđe i sve će ti se razjasniti samo.

Oni i moraju da veruju da ratuju protiv kafira ne sluteći da upravoigraju ulogu za dovođenje dedžala lično.

Ima i među njima onih koji to uviđaju.

Kako god, NVO će da ih ubija kao i nas i još će da navija da se što žešće mlatimo.
    zzz

Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    673

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    Odreko se nasledstva u korist Putina.
    Da izviniš, ali Putin nije član rodbine.
    U tom slučaju deli se na preostale prisutne pa sad kome 49 kome 51 posto
    I ♥ Ceca

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1237

Da izviniš, ali Putin nije član rodbine.
    U tom slučaju deli se na preostale prisutne pa sad kome 49 kome 51 posto
    Jebežga Protoče ti si izgleda opet prespavo prošlogodišnje istorijske događaje.

Putin je tata koji čuva kevu siročadima, a upravo je usvojio siroče Erdoganče.
    zzz

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1152

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    N1 | 19. 10. 2017 - 13:53h
    Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu.
    http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/izetbegovic-moj-otac-je-bih-ostavio-u-amanet-erdoganu/b4eyl5v

Laze Bakir ko pas!

Alija je ostavio Sebhiju u amanet Erdoganu!

Ko je babi ostavio u ahmanet bihu ?

Sulja ...?
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Buduća legenda bh_citadela (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    572

'Izetbegović: Reakcije na moju izjavu o ostavljanju BiH u amanet Erdoganu su cjepidlačenja

U Centrali SDA u Sarajevu danas je održana sjednica Predsjedništva SDA poslije koje se novinarima obratio predsjednik stranke Bakir Izetbegović. Izetbegović je komentarisao reakcije na njegovu izjavu da je njegov otac Alija Izetbegović ostavio predsjedniku Turske Recepu Tayyipu Erdoganu ostavio Bosnu u amanet.
    "To su cjepidlačenja, jer šta je amanet nego briga? ostaviti nekome nešto u amanet znači ostaviti mu brigu nad nečim. Evropska unija i pojedine zemlje Evrope dale su snažnu podršku BiH i obnašale amanet. Islamske zemlje pružile su ogromnu pomoć, a moj rahmetli otac jeste prepoznao jednog nadolazećeg lidera i dao mu lično BiH u amanet, dakle zaduženje da on lično ne zaboravi takve obaveze. Pogledajte na kakav način amanet obnašaju Srbija i Hrvatska, koliko često srpski ili hrvatski lideri odu u Zagreb ili Beograd. I onda se ova izjava izjava izvuče pincetom i cijepa na četvero", rekao je Izetbegović.'
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-reakcije-na-moju-izjavu-o-ostavljanju-bih-u-amanet-erdoganu-su-cjepidlacenja/171020113
    Manji bh entitet ima potpisane specijane veze sa Srbijom , takođe bh rusofili zajedno sa srbijanskim rusofilima upiru oči u Rusiju , ne znam po kom osnovu se bunite što neko traži zaštitu i od Turske ..
    Audiatur et altera pars

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Citat Original postavio bh_citadela Pogledaj poruku
    'Izetbegović: Reakcije na moju izjavu o ostavljanju BiH u amanet Erdoganu su cjepidlačenja
    Nećemo cepidlačiti, nosite vi Turcima vaših 23 posto.
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1152

Mogu , ali na opancima ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2183

U Centrali SDA u Sarajevu danas je održana sjednica Predsjedništva SDA poslije koje se novinarima obratio predsjednik stranke Bakir Izetbegović. Izetbegović je komentarisao reakcije na njegovu izjavu da je njegov otac Alija Izetbegović ostavio predsjedniku Turske Recepu Tayyipu Erdoganu ostavio Bosnu u amanet.
    "To su cjepidlačenja, jer šta je amanet nego briga? ostaviti nekome nešto u amanet znači ostaviti mu brigu nad nečim. Evropska unija i pojedine zemlje Evrope dale su snažnu podršku BiH i obnašale amanet. Islamske zemlje pružile su ogromnu pomoć, a moj rahmetli otac jeste prepoznao jednog nadolazećeg lidera i dao mu lično BiH u amanet, dakle zaduženje da on lično ne zaboravi takve obaveze. Pogledajte na kakav način amanet obnašaju Srbija i Hrvatska, koliko često srpski ili hrvatski lideri odu u Zagreb ili Beograd. I onda se ova izjava izjava izvuče pincetom i cijepa na četvero", rekao je Izetbegović.'
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbegovic-reakcije-na-moju-izjavu-o-ostavljanju-bih-u-amanet-erdoganu-su-cjepidlacenja/171020113
    Manji bh entitet ima potpisane specijane veze sa Srbijom , takođe bh rusofili zajedno sa srbijanskim rusofilima upiru oči u Rusiju , ne znam po kom osnovu se bunite što neko traži zaštitu i od Turske ..
    Па што ондаК Изметбеговић није оставио у аХманет ЕНТИТЕТ - НЕГО ЦЕЛУ БИХ........ ви стварно нисте читави.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    572

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Па што ондаК Изметбеговић није оставио у аХманет ЕНТИТЕТ - НЕГО ЦЕЛУ БИХ........ ви стварно нисте читави.......
    Mi smo i bez tog amaneta u specijalnim (rodbinskim) vezama preko Bošnjaka koji su završili u Turskoj https://www.preporod.com/index.php/sve-vijesti/islamska-zajednica/medzlisi/item/1455-aksidzim-bosnjacko-selo-u-turskoj
    Šta tebi smeta Turska , htio bi zar da je BiH srbijanska prćija .. BiH je matična država Bošnjaka u Sandžaku , prava matična država jer je Sandžak otet od BiH prije 100 i koju godinu , a ne ko u vas na vjerskom principu generisani bh Srbi koji su u stvari pravoslavni Bošnjaci ..

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Nećemo cepidlačiti, nosite vi Turcima vaših 23 posto.
    A ti beli na promile od promila pišeš gluposti po forumu .. velikosrpski projekat je preko svojih perjanica osuđen kao zločinački ..
    Audiatur et altera pars

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2183

Mi smo i bez tog amaneta u specijalnim (rodbinskim) vezama preko Bošnjaka koji su završili u Turskoj https://www.preporod.com/index.php/sve-vijesti/islamska-zajednica/medzlisi/item/1455-aksidzim-bosnjacko-selo-u-turskoj
    Šta tebi smeta Turska , htio bi zar da je BiH srbijanska prćija .. BiH je matična država Bošnjaka u Sandžaku , prava matična država jer je Sandžak otet od BiH prije 100 i koju godinu , a ne ko u vas na vjerskom principu generisani bh Srbi koji su u stvari pravoslavni Bošnjaci ..
    То питаш једног православног Србина......... о, Боже........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

A ti beli na promile od promila pišeš gluposti po forumu .. velikosrpski projekat je preko svojih perjanica osuđen kao zločinački ..
    Postotak nije isto što i promil, idiote I ovde niko ne priča ni o kakvom velikosrpskom projektu, već o tome da tvoji drugari teroristi mogu da ostavljaju u amanet jedino ono što je njihovo, a to znači 23 posto
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    572

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    То питаш једног православног Србина......... о, Боже........
    Turska je Turska , sa njom ste onomadne potpisali 12 sporazuma u Beogradu http://ba.n1info.com/a219789/Svijet/Regija/Beograd-Predstavnici-Srbije-i-Turske-potpisali-12-sporazuma.html

Znači , to je današnja Turska , a što se tiče OC tu kao Srbin pravoslavac (možeš da budeš i ateista i agnostik , ali srpska nacija je napravljena na principu pravoslavlja) , možeš da budeš zahvalan OC , jer je omogućila opstanak i širenje pravoslavlja .. sjetimo se da su to u početku bile 2 eparhije otrgunte od Bugarske prvaoslavne crkve , a da je OC zarad grčkih sveštanika širila pravoslavje ..
    Kod tebe stvara zabunu što je istiskivana OC i pravljene kršćanske države , ti si umislio da će to uvijek biti profitabilno, vidiš da sada Srbija ima namjeru ekonomski sarađivati sa Turskom ..
    Audiatur et altera pars

Slične teme

1. Erdogan: Alija mi je ostavio Bosnu u amanet
    Autor wwwlado u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 16.07.2012., 13:19
  2. Otac ostavio sina i ćerkicu u ambulanti
    Autor san_ni u forumu Hronika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.04.2011., 21:35
  3. "dete je otac covekov"
    Autor Angelina_Joli u forumu Fakulteti