KATARINA RADIVOJEVIĆ SE OPROBALA U HOLIVUDU

Isidor**

Elita
Poruka
24.628
Ona je jedna od retkih glumica sa ovog podneblja koja je uspela da ode u Ameriku i oproba se u čuvenom Holivudu. Međutim, taj put nije ni malo lak.

WSJw1Z8.jpg


"Iskreno, ni sada ne mislim da sam se probila, to je proces u kojem sam i dalje. To jeste mukotrpna, svakodnevna borba, neizvesnost i strepnja da li će film biti uspešan onda kada dobiješ ulogu, pa da li ćeš dobiti narednu ulogu. Ta pozicija stalnog iščekivanja da budeš izabran je iscrpljujuća s godinama. Zato bih više volela da budem u produkciji i time sebi obezbedim sigurniju svakodnevicu. Nisam ja toliko željna glume", istakla je glumica.

Ovo je dokaz da glumački posao nije nimalo lak.

http://www.kurir.rs/stars/2927473/k...sokirala-priznanjem-nisam-toliko-zeljna-glume
 
Holivud drze bogati okultisti razni koji zele da uspostave ono sto se zove novi svetski poredak.
"Uspesan" postaje onaj ko prihvati da bude njihova marioneta i promovise zlo."Uspesni" glumci/glumice zato pokazuju sestice,djavolje rogove,tetoviraju pentagrame itd.isl.Ali za sve imaju "logicno objasnjenje" npr.prvo je "zabava",drugo "r'n'r",trece su "zvezde" .Ti "uspesni glumci/glumice" rade jedno te isto na razlicite nacine jer su marionete okultista u zamenu za slavu i novac.
Bolje biti "neuspesan" (sto je zapravo uspeh jer nisi marioneta) u Holivudu,bolje da ode iza kamere,bude nezanimljiva gospodarima lutaka i osigura sebi stalne finansije.
Bolje da bude slobodna nego necija igracka za guranje propagande.
 

Back
Top