Janković odbio stratešku saradnju sa Radulovićem

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.322
Janković odbio stratešku saradnju sa Radulovićem





Beograd -- Pokret slobodnih građana Srbije Saše Jankovića nije prihvatio predlog DJB o strateškoj saradnji na izborima, saopštio je danas D JB.

Izvor: Tanjug petak, 20.10.2017. | 13:42

DJB je medijima poslao odgovor PSG na ponudu o saradnji, upućenoj 29. septembra, u kome se navodi da PSG osnov za zasnivanje saradnje opozicionih organizacija vidi u 11 principa koji su javno istaknuti.

"Oni važe podjednako prema svima, bez obzira na naše lične odnose. Sve druge uslove i podele smatramo suvišnim, pa i one koje ste vi izneli ad personem, jer ne uspevamo da razumemo kriterijume po kojima su sačinjeni", navodi u odgovoru PSG koji je prosledio DJB.

DJB je saopštio da je ponudu za saradnju sa PSG uputio u trenutku kada se još spekulisalo o mogućim beogradskim izborima u decembru.

U toj ponudi DJB je naveo da je objavio svoj program za Beograd u 20 tačaka, ponudio PSG zajedničku listu za beogradske izbore i zajedničkog nestraničkog kandidata za gradonačelnika, te ocenio da im nisu potrebni "ukaljani ljudi", navodeći Dragana Đilasa, Borisa Tadića i Dragana Šutanovca.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=20&nav_category=11&nav_id=1316350

Јбг... Прангијо, прангијо, што издаде у корист Ђиласа?
 
Право је питање зашто Прангији одговара Ђидо, који је кршио низ прописа који су били у делокругу Омбудсмана, а некадашњи Омбудсман је добио много притужби на рад Ђида, и посебно мениђера Бијелића.

Зашто по њима никада није поступио, а уредно су заведене на писарници канцеларије Омбудсмана, нико не зна.
 
cao zdravo,. dosta je bilo djb

- - - - - - - - - -

Nista, realnost je da DJB nece preci cenzus u BG, a verovatno ni na parlamentarnim. Narod ih ne zeli, ostale politicke organizacije ih ne zele. Lepo sto su pokusali ali posle izbora treba da stave katanac.

realno dok sam mislio da su stranka desnice glasao za njih, Kad su promenili spiku da se dopadnu vecini raje, promenio sam i ja misljenje o njima.
 
realno dok sam mislio da su stranka desnice glasao za njih, Kad su promenili spiku da se dopadnu vecini raje, promenio sam i ja misljenje o njima.

Posto ti ne odgovara Raduloviceva vizija desnice, imaces vremena da se sit nauzivas naprednjacke desnice kad ti uskoro uvedu taksu za izlazak firme na put. I taman kad budes mislio da nema goreg, na vlast ce doci Jankoviceva levica.

Prijatno.
 
Lako je za Kraduleta ali šta će njegovi svedoci ?

:sad2:

Па и мени ми није због Крадула, него због мене. :(

- - - - - - - - - -

Posto ti ne odgovara Raduloviceva vizija desnice, imaces vremena da se sit nauzivas naprednjacke desnice kad ti uskoro uvedu taksu za izlazak firme na put. I taman kad budes mislio da nema goreg, na vlast ce doci Jankoviceva levica.

Prijatno.

Ууу....ал' си му га завук'о!

Фигуративно си му завукао, као што су његови завлачили колац својим непријатељима!
 
''Опозиција'' неће да се удружују и консолидује само из једног разлога:
Њима највише ово одговара.
Било каква промена власти, тренутно ко буде на власти мораће да потпише Косово.
Овако сви ''кевћу'', али толико да се само чују.
Нема уједања.
Чекају да дотични то обави па ће онда да крену.........
ПС Није то никаква опозиоција. То су све исти људи који би да се домогну само власти и ништа више.
 
A i Radulovicev pocetak kraja je fundamentalno pogresna odluka da ne podrzi Jankovica (kad se ovaj vec kandidovao) i pravljenje cirkusa sa posebnom kandidaturom

Jel to ono kad su novi koalicioni partneri mislili da ce da izvedu vise glasaca ako idu odvojeno, potpomognuti frakcijama DS-a, dok im je Radulovic predlagao da se dogovore medjusobno ko ce od njih da bude kandidat? Pa kad su shvatili gde su se zayebali resili da se ipak udruze, kako im je Radulovic govorio. Usput, Jankovic je barem pola od svojih 11 tacaka pokrao od DJB.
 
Poslednja izmena:
jaki faktori i radulovic i jankovic
ne zna se ko je veci gubitnik

mrtva trka :malav:

- - - - - - - - - -

''Опозиција'' неће да се удружују и консолидује само из једног разлога:
Њима највише ово одговара.
Било каква промена власти, тренутно ко буде на власти мораће да потпише Косово.
Овако сви ''кевћу'', али толико да се само чују.
Нема уједања.
Чекају да дотични то обави па ће онда да крену.........
ПС Није то никаква опозиоција. То су све исти људи који би да се домогну само власти и ништа више.

boli kompletno celu "opoziciju" ****** za tamo neko kosovo... nije nikome od njih problem da potpisu bilo sta... :kafa:
 
Системске странке неће са оним анти-системским.

С једне стране имамо СНС, ДС, СПС, ПСГ, и остале системске странке које ће радије међусобно сарађивати и оставити овај накарадни систем који им одговара у свом богаћењу.

С друге стране, имамо ДЈБ и Двери, који се максимално понижавају у медијима, и које системске странке никако не желе у било каквом облику власти, јер би то могло да уништи овај систем пљачке који су они деценијама градили.

Е сад, не кажем ја да би ДЈБ и Двери одмах то укинуле кад би дошле на власт, али довољно су анти-системске да системске странке не желе да ризикују.
 
Системске странке неће са оним анти-системским.

С једне стране имамо СНС, ДС, СПС, ПСГ, и остале системске странке које ће радије међусобно сарађивати и оставити овај накарадни систем који им одговара у свом богаћењу.

С друге стране, имамо ДЈБ и Двери, који се максимално понижавају у медијима, и које системске странке никако не желе у било каквом облику власти, јер би то могло да уништи овај систем пљачке који су они деценијама градили.

Е сад, не кажем ја да би ДЈБ и Двери одмах то укинуле кад би дошле на власт, али довољно су анти-системске да системске странке не желе да ризикују.

Pa da.

A 90% ovih sto sanjaju o boljitku nakon dolaska Jankovica, Djilasa i Jeremica ce iste te da pljuje i kune sto ce i dalje biti bedni i siromasni, dok zasluzni clanovi budu sedeli u svojim foteljama i smejali se u lice tim budalama koji ce ih i dovesti na vlast. I tako u krug.
 
Системске странке неће са оним анти-системским.

С једне стране имамо СНС, ДС, СПС, ПСГ, и остале системске странке које ће радије међусобно сарађивати и оставити овај накарадни систем који им одговара у свом богаћењу.

С друге стране, имамо ДЈБ и Двери, који се максимално понижавају у медијима, и које системске странке никако не желе у било каквом облику власти, јер би то могло да уништи овај систем пљачке који су они деценијама градили.

Е сад, не кажем ја да би ДЈБ и Двери одмах то укинуле кад би дошле на власт, али довољно су анти-системске да системске странке не желе да ризикују.

:ok:

Dveri i DJB jedini i zasluziju glas ... mada iako mi se ne svidja desnicarenje Zveri , ima mnogo toga normalnog u tom pokretu... :ok:

Steta sto nemamo ujedinjenu opoziciju... steta. Ali ocigledno se tu ceka da se okonca prica oko Kosova i ulaska Srbije u EU ... kolektivno svi su govna.. samo neko voli tvrdo, a neko meko , pa i proliv :sad2:
 

Back
Top