Prebrzo sssssssim

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Ipak ste vi stari moji drugovi..
Zivot me u zadnjih godinu dana bas nagazio :lol:
Kazu onaj ko preskace puno ograda pre il kasnije se ubode na koji..e pa ja sam vam zivi primer.. ;)
Imao sam dosta zena hvala bogu,bilo je lepih a ruznih trenutaka, al u sexu bio sam kao bizon,,mogao sam ih zadovoljiti dal dolazile brze il sporije,, tu sam uvek dominirao...dok mi se sad nije pojavio ovaj problem.
Sa ovom devojkom ne uspevam izdrzati..
15 min,il nekad duze al sa nekoliko prekida.(vadim ga da se umiri pa opet)
Pokusao i slajfovanjem pre toga,i posle pola sata opet al jos brze umesto da se produzi
Zna li neko da mi pojasni odakle takva promena,a pre svegs kako da resim ovaj problem ,,nisam tinejdzer jbt..
 
Ne moze vise sex na ex honey.......:zag:
I ne sa mladim ribicama ......
Jooj kakvog sam tipa odbila prosle hefte....
Ne volim perverzije pa to ti je....
Danasnji i muskarci i zene .Ajoooooj........
tuga brate golema......::dash:

Tuga seko moja.. :zag:a ja ga sad bas najebbo ako to sto pre i ne resim.

- - - - - - - - - -

Pa mozda da nadjes nekog skrndelja,a inace iebes zbog sebe ,ne ko neki pajser da se dokazujes ribama

Brate,,zena ima potrebe da i ona dodje..
U pravu si to,,al jeste malo glup osecaj a i blam

- - - - - - - - - -

Ozeni je.
Posle ces moci i po dva sata.
Mali i sitni problemi se uspesno resavaju vecim, krupnijim:p

Pametno ti ovo ;)
 
Mizaca - Odkuda taj otpor prema perverzijama.Perverzni momenti su zacin svakog seksualnog uzivanja.I konacno...sta se podrazumeva pod perverzijama.Nekada je bila
perverzija sisanje,kako zenskog,tako jos i vise,muskog uda.danas je to normalna predigra,kao i jos niz novih seksi "novotarija".Mozda neko moze da objasni svima nama,
sta se danas smatra kao perverzno,a sta je "normalno".Koliko ja znam,sve se to izjednacilo,samo neko poznaje tehnike seksa vise,neko manje.!:rtfm:
 
Tuga seko moja.. :zag:a ja ga sad bas najebbo ako to sto pre i ne resim.

- - - - - - - - - -



Brate,,zena ima potrebe da i ona dodje..
U pravu si to,,al jeste malo glup osecaj a i blam

- - - - - - - - - -



Pametno ti ovo ;)

Pa ako je + da mozes kontrolisati dal ces ranije il kasnije,gde je zeni to iskustvo i zasto bi zavisilo njeno zadovoljstvo od muskarca
 
Ipak ste vi stari moji drugovi..
Zivot me u zadnjih godinu dana bas nagazio :lol:
Kazu onaj ko preskace puno ograda pre il kasnije se ubode na koji..e pa ja sam vam zivi primer.. ;)
Imao sam dosta zena hvala bogu,bilo je lepih a ruznih trenutaka, al u sexu bio sam kao bizon,,mogao sam ih zadovoljiti dal dolazile brze il sporije,, tu sam uvek dominirao...dok mi se sad nije pojavio ovaj problem.
Sa ovom devojkom ne uspevam izdrzati..
15 min,il nekad duze al sa nekoliko prekida.(vadim ga da se umiri pa opet)
Pokusao i slajfovanjem pre toga,i posle pola sata opet al jos brze umesto da se produzi
Zna li neko da mi pojasni odakle takva promena,a pre svegs kako da resim ovaj problem ,,nisam tinejdzer jbt..

nero , postao si pickin dusmanin. :D
j e b es retko ali lose.
 
Ipak ste vi stari moji drugovi..
Zivot me u zadnjih godinu dana bas nagazio :lol:
Kazu onaj ko preskace puno ograda pre il kasnije se ubode na koji..e pa ja sam vam zivi primer.. ;)
Imao sam dosta zena hvala bogu,bilo je lepih a ruznih trenutaka, al u sexu bio sam kao bizon,,mogao sam ih zadovoljiti dal dolazile brze il sporije,, tu sam uvek dominirao...dok mi se sad nije pojavio ovaj problem.
Sa ovom devojkom ne uspevam izdrzati..
15 min,il nekad duze al sa nekoliko prekida.(vadim ga da se umiri pa opet)
Pokusao i slajfovanjem pre toga,i posle pola sata opet al jos brze umesto da se produzi
Zna li neko da mi pojasni odakle takva promena,a pre svegs kako da resim ovaj problem ,,nisam tinejdzer jbt..

Kod doktora Nero, kod urologa.
Inace kazu da prerana ejakulacija ide u paketu sa impotencijom. Toliko sam informisan.
 
Pre sve naisao na neki titan,nesto za rast.. I da se brzo digne..
Probo onu kamagru,to bre go K..nije tacno samo zamalo da mi eksplodira glava,,nije zdravo,izaziva visok krvni pritisak a sve isto.

Kamagra je verovatno opasna i nije dozvoljen lek bar mislim i verovatno se kupuje na crno kod dilera itd.

Za impotenciju je valjda najbolje koristiti cijalis.

Ovaj Prolong je valjda dozovljen - pitaj u apoteci ili doktora urologa.
 

Back
Top