Predigra

haha, uh ako pocnem da pricam ima da ispisem 3 stranice do ulaska u vaginu,a posle i da nepricamo,
za tu stvar otvori drugi topic :wink:[/quote]
Ti si toliko mastovit ili bi ispisao 3 strane sopstvenog iskustva :?:
 
ufff... pravo da ti kazem malo je glupo pitanje... mislim kada pocne predigra onda uglavnom krenem sa poljubcima ili plesom recimo i onda pustim ruke, usta, noge, guzu, oci, govor, ma sta god da vodi dalje...
a znam i sta ne volim da radim tokom predigre... da previse razmisljam o onome sta radim... :wink:
 
d1:
ufff... pravo da ti kazem malo je glupo pitanje... mislim kada pocne predigra onda uglavnom krenem sa poljubcima ili plesom recimo i onda pustim ruke, usta, noge, guzu, oci, govor, ma sta god da vodi dalje...
a znam i sta ne volim da radim tokom predigre... da previse razmisljam o onome sta radim... :wink:

interesantan neki decko :twisted: :twisted:
 
JOVANA77:
d1:
ufff... pravo da ti kazem malo je glupo pitanje... mislim kada pocne predigra onda uglavnom krenem sa poljubcima ili plesom recimo i onda pustim ruke, usta, noge, guzu, oci, govor, ma sta god da vodi dalje...
a znam i sta ne volim da radim tokom predigre... da previse razmisljam o onome sta radim... :wink:

interesantan neki decko :twisted: :twisted:

cenis???
 
lady blue:
haha, uh ako pocnem da pricam ima da ispisem 3 stranice do ulaska u vaginu,a posle i da nepricamo,
za tu stvar otvori drugi topic :wink:
Ti si toliko mastovit ili bi ispisao 3 strane sopstvenog iskustva :?:[/quote]

i masta i iskustvo :wink:
uvek kada se zadesim u toj situaciji dodje i malo maste na red ,pa se to odmah primeni :wink:
 
tt:
lady blue:
haha, uh ako pocnem da pricam ima da ispisem 3 stranice do ulaska u vaginu,a posle i da nepricamo,
za tu stvar otvori drugi topic :wink:
Ti si toliko mastovit ili bi ispisao 3 strane sopstvenog iskustva :?:

i masta i iskustvo :wink:
uvek kada se zadesim u toj situaciji dodje i malo maste na red ,pa se to odmah primeni :wink:[/quote]
to je onda savrsena kombinacija...
 
lady blue:
d1:
lady blue:
d1:
cini mi se da bi bolje tema zvucala da glasi "sta sve volite da vam rade tokom predigre" nego ovo... ali sta je tu je...
pa ti onda napisi "ja najvise volim da se opustim dok ona..." moze i tako
opustanje je kod oboje pozeljno... cak i neophodno... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ma naravno da jeste,ja sam pokusala da preformulisem pitanje,sta se odmah ljutis :?
zato sto preformulisano zvuci kao da sam kreten koji lezi u krevetu, stavio jednu ruku iza glave u drugoj cigara i/ili pivo i govorim joj sta da mi radi.... a sve to jos sa smrdljivim nogama, neokupan 3 meseca.... :evil: :evil: :evil:
zato... :roll:
 
d1:
ekaterina:
Anonymous:
ajde budite malo mastoviti
ajde vala nek nekome malo proradi masta da citam kad vec nemam srece da mi je neko priusti...onako kako valja...
ovo je malo pateticno.... izvini ali sam morao da prokomentarisem... :roll:
Ma ako si ...jeste pateticno...retko ko je ostao strpljiv da malo stvarno ukljuci mastu...sve nesto udriiiiiii gde stignes i zuri dalje...dal je ovaj rat uticao sta li...a opet vidim da i oni koji nisu nikad ratovali nisu bolji :D :D :D :D :D
 

Back
Top