Predigra

Ljisovci braćo i sestre moram nešto da vas pitam u poverenju!


Razmišljam nešto o tome da onaj zamah koji bi dali partneru u prvom naletu strasti potrošite na pipanje, grickanje i nežne uzdahe tako da imam utisak da peting može da upropasti sex i pretvori ga u akvarel, drugim rečima u nešto veoma razblaženo i neutralno. Ipak posle sexa maženje mi deluje kao uspavanka ili mlaka obloga za smirivanje savesti pa se pitam da li se uopšte treba maziti u paketu sa seksom ili ne!
Neki zlobnici kažu ako vas mama nije dovoljno mazila i volela onda ćete tražiti maženje od partnera dok mu ne sparuškaju prsti a ako jeste odmah ćete preći u aktivan mod i svoju energiju potrošiti na hopa - cupa performans
mislim, kome je neophodno to šaputanje na jastuku ipak smo mi odrasli ljudi zar ne? :lol: tako da moram da vas pitam

Da li vi volite da se mazite?

Da li to radite pre ili posle seksa?

nisam ljubitelj predigre, vise sam za udar strasti
al zato posle volim mnogo da se mazim :maca:
takoreci obrnula sam redosled :lol:
 
Mislim o ovoj temi,da ne mora uvek seks da se zavrsi penetracijom. Veoma je lepo,kada se nadju dvoje,koji uzivaju u sisanju.Nekada je sasvim dovoljno,i za jednu i za drugu
stranu,kada se dugo,dugo polako sisaju sise.U tome mogu obe strane da uzivaju.Mnogi muskarci,vole da fingiraju da sisaju zeni mleko.Naravno,ukoliko je zena skoro
rodila,onda muskarac stvarno sisa mleko i to je nezaboravan dozivljaj.:ok:
 
Ljisovci braćo i sestre moram nešto da vas pitam u poverenju!


Razmišljam nešto o tome da onaj zamah koji bi dali partneru u prvom naletu strasti potrošite na pipanje, grickanje i nežne uzdahe tako da imam utisak da peting može da upropasti sex i pretvori ga u akvarel, drugim rečima u nešto veoma razblaženo i neutralno. Ipak posle sexa maženje mi deluje kao uspavanka ili mlaka obloga za smirivanje savesti pa se pitam da li se uopšte treba maziti u paketu sa seksom ili ne!
Neki zlobnici kažu ako vas mama nije dovoljno mazila i volela onda ćete tražiti maženje od partnera dok mu ne sparuškaju prsti a ako jeste odmah ćete preći u aktivan mod i svoju energiju potrošiti na hopa - cupa performans
mislim, kome je neophodno to šaputanje na jastuku ipak smo mi odrasli ljudi zar ne? :lol: tako da moram da vas pitam

Da li vi volite da se mazite?

Da li to radite pre ili posle seksa?


Ja sam valjda jedna od retkih koje mogu skroz da preskoče predigru. Dovoljno mi ono zvonce :lol:

 
Poslednja izmena:
Ljisovci braćo i sestre moram nešto da vas pitam u poverenju!


Razmišljam nešto o tome da onaj zamah koji bi dali partneru u prvom naletu strasti potrošite na pipanje, grickanje i nežne uzdahe tako da imam utisak da peting može da upropasti sex i pretvori ga u akvarel, drugim rečima u nešto veoma razblaženo i neutralno. Ipak posle sexa maženje mi deluje kao uspavanka ili mlaka obloga za smirivanje savesti pa se pitam da li se uopšte treba maziti u paketu sa seksom ili ne!
Neki zlobnici kažu ako vas mama nije dovoljno mazila i volela onda ćete tražiti maženje od partnera dok mu ne sparuškaju prsti a ako jeste odmah ćete preći u aktivan mod i svoju energiju potrošiti na hopa - cupa performans
mislim, kome je neophodno to šaputanje na jastuku ipak smo mi odrasli ljudi zar ne? :lol: tako da moram da vas pitam

Da li vi volite da se mazite?

Da li to radite pre ili posle seksa?

Ja imam naviku da je pre seksaa lepo rasirim ili pripremim kako god.. nekako mi bolno to probijanje mada neke vole odmah i grubo..
odg je pre seksaa,posle cigareta i odo pod tus bre :lol:
 
Izgleda da neke žene ( djevojke ) i ne znaju šta je prava predigra a prava predigra nije
maženje kao da maziš kera nego kad je zadovoljiš a nisi joj još ni gatje skinuo.
A kad do jutra nekoliko puta zadovoljiš i nju i sebe nekoliko puta bez ulaženja
možemo to zvati i ovako ili onako . Peting bi bio pravilniji izraz nego predigra .
Pod predigrom se obično podrazumijeva " neking " ali da ne širim temu .
Jutro se može dočekati i sa petingom a da bude bolje nego ikada u životu .
 
nisam ljubitelj predigre, vise sam za udar strasti
al zato posle volim mnogo da se mazim :maca:
takoreci obrnula sam redosled :lol:

Takodje...:lol:..zamisli krenu da vrcaju oni strasni pogledi, rasire se zenice ili spusti zavesa, gori patos pod nogama i umesto da iskoristi priliku
on krene da se mazi...ma ode stras u tri lepe tj. krenu kapci da se spustaju a jastuk poprimi ogroomnu dimenziju i privlaci ko magnet...:rotf:

Samo posle seksa mazenje dolazi u obzir...problem je sto retko koji muskarac voli te "posleseksne" neznosti i tople zagrljaje...:(

- - - - - - - - - -

Predigra je sve ono sto se desava tokom dana, pre nego li dodje do bliskog kontakta....:lol:
 
Ljisovci braćo i sestre moram nešto da vas pitam u poverenju!


Razmišljam nešto o tome da onaj zamah koji bi dali partneru u prvom naletu strasti potrošite na pipanje, grickanje i nežne uzdahe tako da imam utisak da peting može da upropasti sex i pretvori ga u akvarel, drugim rečima u nešto veoma razblaženo i neutralno. Ipak posle sexa maženje mi deluje kao uspavanka ili mlaka obloga za smirivanje savesti pa se pitam da li se uopšte treba maziti u paketu sa seksom ili ne!
Neki zlobnici kažu ako vas mama nije dovoljno mazila i volela onda ćete tražiti maženje od partnera dok mu ne sparuškaju prsti a ako jeste odmah ćete preći u aktivan mod i svoju energiju potrošiti na hopa - cupa performans
mislim, kome je neophodno to šaputanje na jastuku ipak smo mi odrasli ljudi zar ne? :lol: tako da moram da vas pitam

Da li vi volite da se mazite?

Da li to radite pre ili posle seksa?

Volim da se mazim ali nije obavezno...
Ne volim ceskanje, od tih neznosti volim masazu, volim predigru ali to nije bas mazenje, a nakon ustajem prvo u kupatilo, posle se malo dohvatimo...
Kad malo bolje razmislim ne mazim se uopste :lol:
Vise volim da me poljubi, dodirne, stisne, zagrli, gleda...

- - - - - - - - - -

Mislim o ovoj temi,da ne mora uvek seks da se zavrsi penetracijom. Veoma je lepo,kada se nadju dvoje,koji uzivaju u sisanju.Nekada je sasvim dovoljno,i za jednu i za drugu
stranu,kada se dugo,dugo polako sisaju sise.U tome mogu obe strane da uzivaju.Mnogi muskarci,vole da fingiraju da sisaju zeni mleko.Naravno,ukoliko je zena skoro
rodila,onda muskarac stvarno sisa mleko i to je nezaboravan dozivljaj.:ok:

Stvarno? :lol:

- - - - - - - - - -

Izgleda da neke žene ( djevojke ) i ne znaju šta je prava predigra a prava predigra nije
maženje kao da maziš kera nego kad je zadovoljiš a nisi joj još ni gatje skinuo.
A kad do jutra nekoliko puta zadovoljiš i nju i sebe nekoliko puta bez ulaženja
možemo to zvati i ovako ili onako . Peting bi bio pravilniji izraz nego predigra .
Pod predigrom se obično podrazumijeva " neking " ali da ne širim temu .
Jutro se može dočekati i sa petingom a da bude bolje nego ikada u životu .
Bravo :)

Samo godine i iskustvo su potrebni ;)
 

Back
Top