Vladimir Putin pozvao je zemlje sveta na saradnju
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Vladimir Putin pozvao je zemlje sveta na saradnju

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1145

Podrazumevano Vladimir Putin pozvao je zemlje sveta na saradnju

http://www.kurir.rs/planeta/2925067/ruski-predsednik-je-svetu-poslao-vaznu-poruku-ne-znam-kako-to-da-izvedemo-ali-moramo-da-pokusamo

"RUSKI PREDSEDNIK JE SVETU POSLAO VAŽNU PORUKU: Ne znam kako to da izvedemo, ali moramo da pokušamo

http://www.kurir.rs/data/images/2017/10/16/12/1304089_epa-putin_ls.jpg

Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je zemlje sveta da ne troše vreme na rivalstvo, već da uspostave saradnju.

"Moramo da prestanemo da gledamo jedni na druge kao na rivale. Ne znam kako je to moguće izvesti na međudržavnom nivou, ali bar moramo da pokušamo. Moramo da pokušamo da gledamo jedni na druge kao na partnere", izjavio je Putin na sastanku sa učesnicima 19. Međunarodnog festivala omladine i studenata u Sočiju.

Zemlje, umesto da udruže napore za rešavanje zajedničkih problema, rasipaju resurse na stvari koje nisu važne, konstatovao je Putin.

"Rasipamo ih na rivalstvo...To su veoma delikatne stvari. Možda je utopija pošto je priroda ispunjena duhom rivalstva, ali bar moramo da se trudimo da ne dozvolimo da to rivalstvo preraste u mržnju, ili čak u rat", upozorio je Putin, prenela je agencija Tas.

Putin je nešto ranije, otvarajući festival, poručio mladima da budu drski, dosledni i hrabri u postizanju svojih ciljeva.

"Ubeđen sam da ste vi, mladi iz celog sveta, raznih nacionalnosti i religija, ujedinjeni zajedničkim osećajem vrednosti i ciljeva - težnji za slobodom, srećom, mirom, težnjom za većim dostignućima", rekao je Putin.

On je mladima obećao da će učiniti sve kako bi im pomogao da ostvare ciljeve. "Energija i talenat mladih su zadivljujuća snaga. Mlađe generacije uvek donose inovativne ideje. Skloni ste eksperimentima, sporovima nikada ne prihvatate tradicionalne načine života. Budite drski. Kreirajte sopstvenu budućnost. Budite hrabri dovoljno da promenite svet, da ga napravite boljim. Vi to možete", poručio je ruski predsednik.

Organizatori su ranije naveli da na festivalu očekuju oko 20.000 mladih ljudi iz oko 150 država, a manifestacija se organizuje na šest zvanicnih jezika Ujedinjenih nacija.

Kurir.rs/Tanjug
    Foto: EPA".

Ako nadje iskrene sabesednike i partnere na "nivou odlucivanja" , mozda bude nesto od svega ovoga , ali ako ne - onda "ne biti dobro" ...!
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: RUSKI PREDSEDNIK JE SVETU POSLAO VAŽNU PORUKU: Ne znam kako to da izvedemo, ali .

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    http://www.kurir.rs/planeta/2925067/ruski-predsednik-je-svetu-poslao-vaznu-poruku-ne-znam-kako-to-da-izvedemo-ali-moramo-da-pokusamo

"RUSKI PREDSEDNIK JE SVETU POSLAO VAŽNU PORUKU: Ne znam kako to da izvedemo, ali moramo da pokušamo

http://www.kurir.rs/data/images/2017/10/16/12/1304089_epa-putin_ls.jpg

Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je zemlje sveta da ne troše vreme na rivalstvo, već da uspostave saradnju.

"Moramo da prestanemo da gledamo jedni na druge kao na rivale. Ne znam kako je to moguće izvesti na međudržavnom nivou, ali bar moramo da pokušamo. Moramo da pokušamo da gledamo jedni na druge kao na partnere", izjavio je Putin na sastanku sa učesnicima 19. Međunarodnog festivala omladine i studenata u Sočiju.

Zemlje, umesto da udruže napore za rešavanje zajedničkih problema, rasipaju resurse na stvari koje nisu važne, konstatovao je Putin.

"Rasipamo ih na rivalstvo...To su veoma delikatne stvari. Možda je utopija pošto je priroda ispunjena duhom rivalstva, ali bar moramo da se trudimo da ne dozvolimo da to rivalstvo preraste u mržnju, ili čak u rat", upozorio je Putin, prenela je agencija Tas.

Putin je nešto ranije, otvarajući festival, poručio mladima da budu drski, dosledni i hrabri u postizanju svojih ciljeva.

"Ubeđen sam da ste vi, mladi iz celog sveta, raznih nacionalnosti i religija, ujedinjeni zajedničkim osećajem vrednosti i ciljeva - težnji za slobodom, srećom, mirom, težnjom za većim dostignućima", rekao je Putin.

On je mladima obećao da će učiniti sve kako bi im pomogao da ostvare ciljeve. "Energija i talenat mladih su zadivljujuća snaga. Mlađe generacije uvek donose inovativne ideje. Skloni ste eksperimentima, sporovima nikada ne prihvatate tradicionalne načine života. Budite drski. Kreirajte sopstvenu budućnost. Budite hrabri dovoljno da promenite svet, da ga napravite boljim. Vi to možete", poručio je ruski predsednik.

Organizatori su ranije naveli da na festivalu očekuju oko 20.000 mladih ljudi iz oko 150 država, a manifestacija se organizuje na šest zvanicnih jezika Ujedinjenih nacija.

Kurir.rs/Tanjug
    Foto: EPA".

Ako nadje iskrene sabesednike i partnere na "nivou odlucivanja" , mozda bude nesto od svega ovoga , ali ako ne - onda "ne biti dobro" ...!
    Danas je potpuno iskristalisano i jasno da Amerika i zapad predstavljaju sile dekadentnog mraka, rata i zla.
    Dok Amerika proizvodi vise neprijatelja nego Vatikan "svetaca" Rusija pokusava da bude prijatelj sa svima.
    Poslednji put ažurirao/la capitosinora : 19.10.2017. u 01:06

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1386

Podrazumevano Re: RUSKI PREDSEDNIK JE SVETU POSLAO VAŽNU PORUKU: Ne znam kako to da izvedemo, ali .

Pa našao je Kolindu sabesednicu .
    The Show Must Go On...

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa našao je Kolindu sabesednicu .
    Pa i Trampa, samo što u Ameriki ludaci kolo vode

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    Danas je potpuno iskristalisano i jasno da Amerika i zapad predstavljaju sile dekadentnog mraka, rata i zla.
    Dok Amerika proizvodi vise neprijatelja nego Vatikan "svetaca" Rusija pokusava da bude prijatelj sa svima.
    Vatikan ratne zlocince proglasava za svece!

Cmarika ratne zlocince nagradjuje Nobelom!

Isti curac, drugo pakovanje!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    845

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Lagoje!

E jeste ti izvor!

Do Sebastijana!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2180

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    Lagoje!

E jeste ti izvor!

Do Sebastijana!
    ...... Комшија-Лагоје НАЈВИШЕ ВОЛе ДА ТАПШЕ РУКИЦАМА.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se
    Učlanjen
    07.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    ...... Комшија-Лагоје НАЈВИШЕ ВОЛе ДА ТАПШЕ РУКИЦАМА.......
    Аха, па замишља да је на неком конгресу. Остао му условни рефлекс.

Aktivan član Komikum (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Tezi slucaj da ce tako biti.Sve dok ceo svet ne zahvati neka zesca katastrofa.Onda te niko nece pitati ko si ,sta si i koje si vere.Nego ce biti srecan da samo ima nekog sa kim ce porazgovarati

Iskusan
    Učlanjen
    28.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Sto se ruske kukavice prce

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    330

Нема Владимир саговорника за то на западу.
    Треба да их пусти да их изједе канцер лудила, и да се држи Кине и осталог света.
    Нема слободе за слабе...
    Мередит

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1145

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku
    Lagoje!

E jeste ti izvor!

Do Sebastijana!
    U bre ovaj komsija je stvarno pametan ima IQ 23.

Slične teme

1. Vladimir Putin najveci drzavnik sveta
    Autor Milan od Gruze u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 13.02.2014., 20:40
  2. Vladimir Putin lider slobodnog sveta
    Autor Glas Sauronov u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.12.2011., 17:36
  3. Svetski Energy Car Vladimir Putin u poseti Indiji
    Autor Istocni Vetar u forumu Politika
    Odgovora: 19