najludje dijete

znao jednog novopazarca, neki težak švercer ko zna šta je sve dovozio iz turske, ima autobusku firmu tutin np istanbul...verovantno ga neko ovde zna, pa neću ime...čoveku ugradili neki ****** u želucu, dal neka pregrada, šta li... mnogo manje hrane može da pojede nego pre
 
Ja sam iz inata šest i po mjeseci držao kontradijetu i oslabio 21 kg . Tu moju dijetu sam nazvao kontradijeta jer
sam radio sve suprotno od savjeta velikih magova i gurua dijete . Za tih 6,5 mjeseci uopšte nisam osjećao glad .
Ručak su mi često bili parče slanine i jedno parče hleba . Ujutro kafa i to dupla ( slađa , jača ). To mi je bio doručak a večera jedna jabuka .
Svih šest i po mjeseci sam svakodnevno jeo bombone Milky Dream . Izuzetak mi je bila nedelja jer sam se tada dobro najeo.
Goveđa supa , prženi pileći batkovi i pire krompir . Radio sam svakodnevno sklekove , vježbe za trbušnjake i razne vježbe sa tegovima .
Male težine sa velikim brojem ponavljanja . Treninzi sedam dana nedeljno a vrijeme treninga u danu do dva sata max podijeljeno u dva treninga .
Ako sam u toku dana počeo osjećati glad napio sam se obilato vode i taj je osjećaj nestao .
Na kraju te moje kontradijete mi je struk bio uži za 25 cm . Svakodnevno sam mjerio težinu , struk i krvni pritisak .
Suština mršavljenja je jednostavna . Moraš da potrošiš više kalorija nego što ih uneseš u organizam . Lijenštine se s tim malo teže izbore .
 
koja je najludja dijeta za koju ste culi?

Taman sam htela da ti izvucem crte crte crte jer pises ijekavicom.

Jesti samo banane ne znam koliko meseci.
Ovo nije dijeta ali u vezi dijete je prilicno bolesna stvar -kad stave na jezik nesto i usiju,ne mogu da jedu jer ih boli jezik.
Takodje kad manekenke prezivljavaju na jabukama i vodi.I ono smece sto se nametalo kao "in" zena fudbalera sto je jela samo neke racice.Bolesnici iz Holivuda koji cepaju neku supu koliko god hoce i tako mrsave.
 
1 dan 9 jaja,drugi 9 banana,treci 9 virsli,mozda ima i cetvrti ne secam se

:)

To samo za prezivele "najludjih dijeta" ...

:think:

Osim ako nije , ipak , u pitanju "ijekavica" ?

;)

Jer , "Tab je To" ...;)

- - - - - - - - - -

Prilično.
Vole političari da im je narod zdrav i lep.
A, ovo bledilo u licima je aristokratski simbol !

:)

Jok ...!
Jok ...!

To "aristokartsko bledilo" je samo za one koji snimaju "Govore Najpametnijeg , Najvrednijeg , Najpostenijeg od svih postenih i prepoztenih" i gledaju i slusaju ih po 25h/7/365"...
:whistling:
Ima ih koji "Tome" i veruju ...:whistling:
 

Back
Top