REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milijarde
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milijarde

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Exclamation REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milijarde

http://www.koktel.org/republika-srpska-pred-financijskim-kolapsom-slovenci-u-arbitrazi-traze-14-milijarde-konvertibilnih-maraka/

REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milijarde konvertibilnih maraka

Rasprava o arbitražnom sporu između Rudnika i Termoelektrane Ugljevik i slovenske Elektroprivrede trebalo bi da počne do kraja godine pred arbitražnim sudom u Washingtonu.

Slovenci traže milijardu i 400 miliona maraka na osnovu prijeratnih ulaganja u Termoelektranu. Republika Srpska, odnosno Termoelektrana Ugljevik do sada je potrošila skoro pet miliona maraka na predarbitražne radnje.

Nakon parničnog postupka koji je Elektrogospodarstvo Slovenije protiv RiTE Ugljevik pokrenulo pred Okružnim sudom u Bijeljini, koje se proglasilo nenadležnim, Slovenci su nudili nagodbu, a kada Republika Srpska nije pristala ni na to, odlučili su se za međunarodni arbitražni postupak.

Rasprava pred arbitražnim sudom u Washingtonu trebala bi početi najkasnije do kraja godine, a Elektroprivreda RS je do sad za taj postupak potrošila oko pet miliona maraka na razne odvjetničke urede.

Tome treba dodati da „Elektroprivreda Republike Srpske“ ima i arbitražne sporove za Termoelektranu Gacko i Hidroelektrane na Vrbasu.

izvor: (SB/BN)

- - - - - - - - - -

Ma Путин ће спасити привреду Републике Српске, а помоћи ће мало и словеначки зет са Шешељкове мајице...па није Вјекослав џаба Босанац...

Poslednji put ažurirao/la комшија : 18.10.2017. u 15:18

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milij

kazem ja...đubrad su ti zlovenci...

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    183

Podrazumevano Re: REPUBLIKA SRPSKA PRED FINANCIJSKIM KOLAPSOM: Slovenci u arbitraži traže 1,4 milij

ДоДо политика
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Kako sad to pa ja sam ovde citao pre neki dan da RS ima najveci BDP u ,,regionu,, .. ?

Nego komsija cudo ti izvor nije Danas .. mojne da me razocaravas ...

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    254

Izvor Koktel...
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Aktivan član
    Učlanjen
    17.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Znaci Slovenci mogu traziti ono sto su ulozili u Srpsku, a drzava Srbija nema pravo na svoje u Hrvatskoj, Sloveniji i na Kosmetu hmmmm americka logika

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Citat Original postavio Dvopek Pogledaj poruku
    kazem ja...đubrad su ti zlovenci...
    Је л' вас много боли кад вас Јанези кецају?

ПС. Је л' знаш да сам ја 1/4 Словенац.

Slične teme

1. Republika Srpska glavni adut Izraela pred glasanje u UN
    Autor Moja Republika u forumu Politika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 29.10.2011., 17:25
  2. Kosovo ili Republika Srpska
    Autor Aaleksandar u forumu Istorija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 25.08.2005., 17:18
  3. A Grcka i Republika Srpska u okviru BiH?
    Autor Bob Rock u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 11:24
  4. IKONE CRKVE SKLOPOTNICE U RIJECI KOD FOCE -REPUBLIKA SRPSKA
    Autor sklopotnica u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.04.2005., 12:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku