rudi ne diraj mi grudi

PerfectOne

Vitača Milut
Banovan
Poruka
31.877
Drage moje forumašice
U sklopu ovih tema o ljubavnim umećima i izakulisanim radnjama sa zavodničkom tematikom nekako mi se samo od sebe nameće sledeće pitanje
pa da se nadovežem ali iako isprva ne vidite nikakvu vezu shvatićete da postoji itekako i da u činu zavođenja zauzima udobno mesto.
Ono na šta ja stavljam akcenat je zdravstveno stanje, estetski momenat i isplativost postupka kao i povećana pažnja muškaraca usmerena u vašem pravcu

pitanje ima veze sa veštačkim grudima ili implantima i naravno sad sledi serija neprijatnih pitanja
Da li imate veštačke grudi? Zašto?
Da li bi stavile veštačke grudi? Zašto?

Ako maštate o tome da nosite implante koji broj bi bio po vašoj meri -Neka skromna trojka ili razgažena petica pa nek ide život?! :lol:
Kako bi ste objasnile opravdanost ovog postupka?
Da li mislite da bi taj novac mogle da upotrebite na bolji način?


Kakav je osećaj imati veštačke siise? Vide li se ožiljci?
Kako se proverava da li su prave ili fake? Kažu da veštačke grudi u mraku svetle kao svici od svog tog silikona koji su vam ugurali unutra i interesuje me da li i kako žena sa veštačkim grudima vrši onaj pregled da nije zapatila neku boles u siisama daleko bilo ?


i bonus pitanje: Jel može žena sa veštačkim siskama da doji? :lol:

evo jedna lepa pesmica dok razmišljate
 
ne nemam male grudi ali me ova tematika veoma zanima i veoma je korisna jer mnogo mladih žena danas veruje da ako nema veštačke siise ispod bluze ni život joj nema smisla.
Razgovarammo o fenomenu umetanja implanta u usta u siise u obraze u doope svugde.
to više nismo mi.
to je naš silikon
 
da je besplatno,da nije opasno,da ne boli,da nema perioda oporavka:lol:

ovako ja :lol:
dakle, moja kuma je ugradila silikone pre manje od godinu dana pa imam info iz prve ruke o celom procesu, ceni, bolu, oporavku, itd. stavila je jaku cetvroku, ja bih rekla, ali ja se ne razumem u velicine posto su moje skoro nepostojece :lol:
uglavnom, ko je ne poznaje, ne bi znao da ima silikone, osim kad se skine u kupaci. tada se primeti ta cvrstina i oblik koji sa 43 godine ne mozes da imas prirodno. ona kaze da oporavak nije bolan, da je vise imala osecaj da joj je kamion parkiran na grudima , ali ne klasican bol. nakon nedelju dana je funkcionisala normalno. neprirodnu tvrdocu su izgubile nakon par meseci, redovno sam pipala :rumenka:
 
Drage moje forumašice
U sklopu ovih tema o ljubavnim umećima i izakulisanim radnjama sa zavodničkom tematikom nekako mi se samo od sebe nameće sledeće pitanje
pa da se nadovežem ali iako isprva ne vidite nikakvu vezu shvatićete da postoji itekako i da u činu zavođenja zauzima udobno mesto.
Ono na šta ja stavljam akcenat je zdravstveno stanje, estetski momenat i isplativost postupka kao i povećana pažnja muškaraca usmerena u vašem pravcu

pitanje ima veze sa veštačkim grudima ili implantima i naravno sad sledi serija neprijatnih pitanja
Da li imate veštačke grudi? Zašto?
Da li bi stavile veštačke grudi? Zašto?

Ako maštate o tome da nosite implante koji broj bi bio po vašoj meri -Neka skromna trojka ili razgažena petica pa nek ide život?! :lol:
Kako bi ste objasnile opravdanost ovog postupka?
Da li mislite da bi taj novac mogle da upotrebite na bolji način?


Kakav je osećaj imati veštačke siise? Vide li se ožiljci?
Kako se proverava da li su prave ili fake? Kažu da veštačke grudi u mraku svetle kao svici od svog tog silikona koji su vam ugurali unutra i interesuje me da li i kako žena sa veštačkim grudima vrši onaj pregled da nije zapatila neku boles u siisama daleko bilo ?


i bonus pitanje: Jel može žena sa veštačkim siskama da doji? :lol:

evo jedna lepa pesmica dok razmišljate

Ti baš ne znaš mnogo o veštačkim grudima.
Dirao sam i veštačke i prave grudi kod različitih žena i mogu samo da kažem da je isti osećaj pod mojim rukama. I nisu im svetlele u mraku.
Što se tiče prave ili fake imaš one što se nazivaju saline i one silikonske. Naravno, silikonske su bolje, ali i daleko skuplje te je opravdano pitanje da li je možda taj novac bolje uložiti u nešto pametnije.
 
Misliš plastika? Grudi ne bih dirala ni u kom slučaju, možda bih se ispeglala za desetak godina, mada sve je to zajebancija teška, prvo operacija - brrrr, moguće komplikacije, diletanskog rada plastičara, ako zatežeš facu to ti umanjuje mogućnost facijalnih kretnji (drugim rečima, ne moš se nasmejati ljudski). Ipak ne. Ne.
 
ovako ja :lol:
dakle, moja kuma je ugradila silikone pre manje od godinu dana pa imam info iz prve ruke o celom procesu, ceni, bolu, oporavku, itd. stavila je jaku cetvroku, ja bih rekla, ali ja se ne razumem u velicine posto su moje skoro nepostojece :lol:
uglavnom, ko je ne poznaje, ne bi znao da ima silikone, osim kad se skine u kupaci. tada se primeti ta cvrstina i oblik koji sa 43 godine ne mozes da imas prirodno. ona kaze da oporavak nije bolan, da je vise imala osecaj da joj je kamion parkiran na grudima , ali ne klasican bol. nakon nedelju dana je funkcionisala normalno. neprirodnu tvrdocu su izgubile nakon par meseci, redovno sam pipala :rumenka:



jel i ona jako mrzi muškarce koji lažu glumataju itd :lol:
 
Ti baš ne znaš mnogo o veštačkim grudima.
Dirao sam i veštačke i prave grudi kod različitih žena i mogu samo da kažem da je isti osećaj pod mojim rukama. I nisu im svetlele u mraku.
Što se tiče prave ili fake imaš one što se nazivaju saline i one silikonske. Naravno, silikonske su bolje, ali i daleko skuplje te je opravdano pitanje da li je možda taj novac bolje uložiti u nešto pametnije.

Zaista ne znam ništa. A zanimalo me je uvek iz prve ruke da čujem od ljudi koji imaju iskustva s tim.
Zanima me pre svega taj psihološki momenta da siise moraju da prkose sili zemljine teže.
Meni su nekako lepše i prirodnije kad se malo razliju i stoje kao dve kruške.
to je po meni više seksi od onog efekta koji daju veštački baluni.
 
Nikad to ne bih uradila, to boli bre...da ne boli, razmislila bih dvaput...:lol:


Nemojte da stavite fokus na to da li bi vi bile ponosne vlasnice par veštačkih lopti već razmišljajte malo o pitanjima koje sam postavila. ima tu svašta zanimljivo da se otkrije zašto žene misle da su lepše ako imaju veštačke grudi na primer?

- - - - - - - - - -

ne moraju sve da strce, i silikoni mogu da se nameste kruskasto, ne prave se vise samo vestacki baloni

eto vidiš
ali ako žena već ima dve prirodne kruške i lično su njene zašto bi ih menjala za dve veštačke kruške koje svetle u mraku kao svici
 
Nemojte da stavite fokus na to da li bi vi bile ponosne vlasnice par veštačkih lopti već razmišljajte malo o pitanjima koje sam postavila. ima tu svašta zanimljivo da se otkrije zašto žene misle da su lepše ako imaju veštačke grudi na primer?

- - - - - - - - - -



eto vidiš
ali ako žena već ima dve prirodne kruške i lično su njene zašto bi ih menjala za dve veštačke kruške koje svetle u mraku kao svici

Mislim da zene konkretno to rade u vecini slucajeva zbog muskarca...gde god se okrenes, pricaju, balave nad veliikim grudima, velikooj goozi i tako tim stvarima..
..i onda one zele da se priblize idealu tog prosecnog muskarca...bezveze ali tako je...
A sumnjam da one same misle da su lepse ako imaju implante...
 
Зашто је срамота имати нокте на којима се види да радиш по кући?
nije sramota ali ako nosiš tanke čarape ili minihop, teško da će ostati cele prilikom oblačenja jer će neki zarozani nokat da izvuče gadnu petlju...nepopravljivu pred izlazak...
neke žene oblače pamučne rukavice dok obuvaju minihop. ili mažu kruke tonom kreme.
ja sam nekoliko puta iscepala čarape raspuklim noktima a ni te čarape nisu jeftina stavka
 

Back
Top