Ignorisanje

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Sta mislite o ovakvom tipu "odgovora" kad vas neko izda, potceni, a vi za to saznate?

Da li ste nekog ignorisali ne zato sto se trudite da ga ignorisete , vec ste ga samo u svojoj glavi spustili par lestvica nize, na mesto koje mu i pripada?
 
ko te najedio priznaj!?

- - - - - - - - - -

ne volim da ignorišem ljude. i ignorisanje je aktivna radnja i traži celog tebe uzima energiju. tako da namerno ignorisati nekog može da znači veću muku za tebe neg za ignorisanu osobu.
 
giphy.gif
 
ko te najedio priznaj!?

- - - - - - - - - -

ne volim da ignorišem ljude. i ignorisanje je aktivna radnja i traži celog tebe uzima energiju. tako da namerno ignorisati nekog može da znači veću muku za tebe neg za ignorisanu osobu.

Nene niko, nego citam vesti krstarice pa rekoh da prodiskutujemo o ovom:lol:

Jel zna neko gde ima jevtino da se kupe cvarci i kavurma?

Imas brate u pancevu u mesari Burjan, na zelenoj pijaci.
Imas i u opovu kod cicvarica.
Imas i u kovacici kod zuleta, ali pazi tamo ako ides da te ne ujede ker. Ker ce te u prvi mah zbuniti, mali je, brkat i deluje pitomo, al kad mu okrenes ledja:sad2:
 
eto jel vidiš da nije zdravo.
kad te neko povredi zna se šta se radi.
nije da pozivam na nasilje ali ignorisanje treba da bude spontana radnja kad te neko ne interesuje.
ali ako te neko povredi onda ga ne ignorišeš nego se obračunaš...verbalno, usmeno, pismeno, sa overom ili bez :lol:
 
eto jel vidiš da nije zdravo.
kad te neko povredi zna se šta se radi.
nije da pozivam na nasilje ali ignorisanje treba da bude spontana radnja kad te neko ne interesuje.
ali ako te neko povredi onda ga ne ignorišeš nego se obračunaš...verbalno, usmeno, pismeno, sa overom ili bez :lol:

+1
Ako moram da se upinjem da nekog ignorišem, onda od toga nema ništa.
Radije prvo sve ispitam, saslušam, otkrijem, pa se obračunam, ovako ili onako, :whistling: ... Ako je stiglo do ignorisanja, to nije par lestvica, već ta osoba više ni ne postoji.... Znači, prvo karte na sunce, pa ignore...

~~~~~~
Sad sam se setila... Što ja mrzim te kad se tako odjednom distanciraju, a neće da kažu, nego su čuli ili još gore umislili nešto, pa glume ludilo. Kaži šta te muči, stvari nisu uvek onakve kako izgledaju. Evo, sad sam se iznervirala! :batina:
 
Poslednja izmena:
eto jel vidiš da nije zdravo.
kad te neko povredi zna se šta se radi.
nije da pozivam na nasilje ali ignorisanje treba da bude spontana radnja kad te neko ne interesuje.
ali ako te neko povredi onda ga ne ignorišeš nego se obračunaš...verbalno, usmeno, pismeno, sa overom ili bez :lol:

Koji bi ti tabadžija bila da si muško .:sad2:
 
Imas brate u pancevu u mesari Burjan, na zelenoj pijaci.
Imas i u opovu kod cicvarica.
Imas i u kovacici kod zuleta, ali pazi tamo ako ides da te ne ujede ker. Ker ce te u prvi mah zbuniti, mali je, brkat i deluje pitomo, al kad mu okrenes ledja:sad2:
Ма вреди се жртвовати за добре чварке.
Ако је кер вакцинисан, нема проблема :)
 
...ignorisem samo one koji ne vrednuju
njima dato
ali,
tako sto ne mijenjam predhodni odnos
a o razlogu i ne napominjem...
...e, onda je u mukama...
Gubi se vrijeme na nevrijedno
ali i Faraonn je covjek
bar,
dok je na Zemlji...:bye:
 
Evo sad razmišljam, ako me ovde neko zezne ili ja mislim da jeste, ja odem tamo negde, dignem nos i glumim centar univerzuma dok njih baš boli uvce za to... A onda kad ohladim glavu, počnem da mislim kako ovo ovde praktično i ne postoji, jer ovde možeš da budeš šta hoćeš.
Evo primera, neko ovde pomisli da sam ga ja izdala. U to su verovatno, uključeni još neki ljudi. Onda taj neko mene na ignore, a ja pojma nemam zašto. Pa onda ja probam da doprem do njega jer svako zaslužuje da zna za šta je kriv. Ako saznam, rešimo, ako ne saznam, ja nastavim da budem normalna kao i pre, ali na distanci, jer čemu...
Druga je to priča ako se stvarno znamo, ali i tad ljudi izdaju, greše, ma svašta. Samo tad nosi težinu a i možeš da ga cimneš za rukav tražeći objašnjenje....
 
...evo ovako...
...prije dvije noci...bas tako...dvije noci...
Dvije Dame mene totalno ignorisu
a ja zalijepio se i pisem li pisem...
Vidim da sam zaobilazan...
...ne ignorisem ih,
Dame su to jos i opasne tigrice i Terminator,
naljutim se a ne ignorisem...
Dje ces Dame ignorisati
ali nesto mislim,
mozda sam ih trebao ignorisati cijelu tu noc...
Je... ga ,
Zaboravio sam...
P.S.
...neka se samo jos jednom namjesti ta sintulacija...:think:
 
Sta mislite o ovakvom tipu "odgovora" kad vas neko izda, potceni, a vi za to saznate?

Da li ste nekog ignorisali ne zato sto se trudite da ga ignorisete , vec ste ga samo u svojoj glavi spustili par lestvica nize, na mesto koje mu i pripada?


pa ne, ne spuštam nikog ni na kakvu lestvicu ispod, i taj neki ignor ako je nastao iz revolta jako jako brzo preraste
u neinteresovanje i gubitak želje za komunikacijom, druženjem ili saradnju sa tom osobom tako da to u principu i nije ignorisanje
već - ravnodušnost
 

Back
Top