"Lake" žene na kraju ne završe same: Kako sam postala uzorna gospođa

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.058
"Lake" žene na kraju ne završe same: Kako sam postala uzorna gospođa


Žene koje olako shvataju reč "seks", brzo se odlučuju i ponašanje im je pomalo lascivno i problematično na kraju svog ljubavnog života - ne završe same. Češći je slučaj da one "postanu" požrtvovane majke i uzorne domaćice. Primer je i blogerka Rebeka Rid koja je svoje iskustvo podelila sa čitaocima jednog britanskog portala.



Žene imaju seksualne želje. Isto kao muškarci.

Muškarci češće imaju i emotivne potrebe.

Ali, razmislite malo o svemu. Ja imam mnooogo teorija o svemu.

Za početak ja sam udata. Verila sam se sa 24 godine, a udala čim sam napunila 26.

Pre nego što sam upoznala muža, bila sam... pomalo kučka. Mada ni upola kučka koliko je trebalo da budem, ali definitivno nisam bila svetica. U toj kategoriji svakako nisam bila sa svojim ponašanjem.

Flertovala sam, imala sam veze za jednu noć, redovan seks....

Izlazila sam u razne klubove, slikala se gola, kačila slike na internet.

Onda sam upoznala sadašnjeg muža. On mi se baš dopao. Želela sam da budemo par, a ispostavilo se i da su neke moje drugarice osetile istu potrebu u to vreme. Ne sa njim, nego sa svojim momcima.

Morala sam to da ostvarim, da mu budem devojka.

I šta sam uradila? Uh, baš neke problematične stvari, baš, baš....

Nosila sam najprovokativniji veš, haljine sa dubokim dekolteom, flertovala sam, slala sam mu jasne znake da sam dobra i izdržljiva u krevetu. Na kraju smo imali seks.

I šta sam zaključila? Da je moj sadašnji muž postao moj tadašnji dečko zato što smo imali sjajan seks 23. decembra 2013. godine. I zato što sam ja tako rešila da bude.

Iako nikome ne bih preporučila da je seks jedini način da upecate muškarca, mogu da posvedočim da je ova taktika vrlo, vrlo efektna.

I kada vam neko kaže da ćete ostati same, ucveljene jer menjate muškarce i imate slobodan seks - ja mogu da kažem samo suprotno.

A svaki muškarac koji posle ne pozove ili izgubi interesovanje jer ste već "legle" ni ne spada u dobar materijal za brak. Pristojni momci neće "otkačiti" devojku jer su imali seks. Oni je neće diskfalifikovati, jer je "laka".

I moj savet na kraju glasi: i lake ribe se udaju na kraju.

I imamo više iskustva i prakse, pa smo i dalje dobre u krevetu svojim muževima. Uživamo što smo se skrasile posle isprobavanja svih ukusa na meniju. I nismo se udale jer smo morale.

http://superzena.b92.net/veze-i-seks.php?yyyy=2017&mm=10&nav_id=1314680
 
I kada vam neko kaže da ćete ostati same, ucveljene jer menjate muškarce i imate slobodan seks - ja mogu da kažem samo suprotno.

A svaki muškarac koji posle ne pozove ili izgubi interesovanje jer ste već "legle" ni ne spada u dobar materijal za brak. Pristojni momci neće "otkačiti" devojku jer su imali seks. Oni je neće diskfalifikovati, jer je "laka".

Vaspitani da su zene princeze i svetice i da je ne osudjuju ne znam kolko iako su najvece qurve dok oni ne smeju ni da pomisle na drugu - papucarsko ropstvo.:roll:
 
Nece da bidne bas tako. Lake zene se lako udaju, ali za koga i koliko dugo?

Ako je do udaje svaka ce se udati, ako joj je kriterijum ko tih lakih zena.

Opstaju dobro takvi brakovi...
Jedino ako ona nadje bolju priliku sto obicno ne ide tako lako.

- - - - - - - - - -

Mozda je on curan ali ona se snasla

Mame odnosno svekrve su izvor vaskolikog zla u tim situacijama.:zelenko:
 
Opstaju dobro takvi brakovi...
Jedino ako ona nadje bolju priliku sto obicno ne ide tako lako.

A trava zelenija, a ja sve starija?

- - - - - - - - - -

To su price za mlade glupace. Muskarci su mozda tolerantni i nekad ispadnu glupi,

ali ne ***** bezveze gomile tetki kako im muzevi nadju mladju.

Kako je nasao nju, nadje i mladju, ali one ne kazu kako su ga nasle.

- - - - - - - - - -

Imas ocigledan i praktican primer oko sebe, gomile samih baba koje pricaju svoje bajke.
 
Nece da bidne bas tako. Lake zene se lako udaju, ali za koga i koliko dugo?

Ako je do udaje svaka ce se udati, ako joj je kriterijum ko tih lakih zena.

Duže takvima traju brakovi nego ovima što su jedva znale šta je kita prije braka .
Ko ih ženi ? Pa oni koji su ebali koliko su htjeli dok su bili momci .
Njemu se nije istrošila kita od ebanja a ni njoj pica pa uđoše u brak .
Manje kod takvih ima varanja u braku nego kod oni "smjernih " jer kad
ti drugi pobudale naprave ršum .
 
Duže takvima traju brakovi nego ovima što su jedva znale šta je kita prije braka .
Ko ih ženi ? Pa oni koji su ebali koliko su htjeli dok su bili momci .
Njemu se nije istrošila kita od ebanja a ni njoj pica pa uđoše u brak .
Manje kod takvih ima varanja u braku nego kod oni "smjernih " jer kad
ti drugi pobudale naprave ršum .

Prijatelju to je laz servirana od takvih zena. Kilometarska laz.:)

- - - - - - - - - -

Vecito potenciraju kako su sve iste i sbe guraju u gomilu, ali su one malo bolje.

Cisto foliranje. Fina devojka je uvek fina, ako je nesto ne izbaci iz ravnoteze,

a kucka je uvek kucka i prema muzu.
 
Duže takvima traju brakovi nego ovima što su jedva znale šta je kita prije braka .
Ko ih ženi ? Pa oni koji su ebali koliko su htjeli dok su bili momci .
Njemu se nije istrošila kita od ebanja a ni njoj pica pa uđoše u brak .
Manje kod takvih ima varanja u braku nego kod oni "smjernih " jer kad
ti drugi pobudale naprave ršum .

Gresis, dobro ti je Boljarin rekao.

Ljudi ne varaju jer puknu vec varaju zato sto iz obesti - bar je mnogo vise takvih slucajeva.

- - - - - - - - - -

A trava zelenija, a ja sve starija?

- - - - - - - - - -

To su price za mlade glupace. Muskarci su mozda tolerantni i nekad ispadnu glupi,

ali ne ***** bezveze gomile tetki kako im muzevi nadju mladju.

Kako je nasao nju, nadje i mladju, ali one ne kazu kako su ga nasle.

- - - - - - - - - -

Imas ocigledan i praktican primer oko sebe, gomile samih baba koje pricaju svoje bajke.

Ipak nisam siguran u to - jer kucke obicno pecaju te naivke i dobre momke, a oni ne samo da su tolerantni i dzentlmeni vec su i posveceni.
Jeste, mogu da varaju i onda pobegnu kod ljubavnice, ali najveca prepreka i varanju i prebegu su deca sto ce reci da ipak sumnjam da ti "naivci" bilo koga zeznu na kraju.
Ovo o cemu pricas je druga klasa muskaraca - oni koji "zive punim plucima" i plivaju u moru alkohola dok su mladji, a njih kucke vole za provod, ali za brak to je druga prica.:)

- - - - - - - - - -

A po cemu je ova iz teksta postala uzorna?
Kako ne pratis. Neko je napisao vec.

Snasla se.:per:
 
Ok, ali ja ne verujem u generalnu glupost koja traje preterano dugo.

Mala je verovatnoca. Koliko ih ti znas da ce pre izabrati kucku nego finu zenu?

Verujem da su kucke podloznije samokontroli i manipulaciji te je proracunatost bolja dok one fine pre teraju neku pravdu i isteruju bube.

Kucka nece sebe potkopavati sto znaci da nece jahati ako je kucka Srpkinja koja se udala za smotanog Nemca na primer dok ako je neka koja se udala za lokalnog momka koji radi za crkavicu bice izdrqavanja prema doticnom.

A one kao fine umeju da teraju neke svoje bube, gluposti i zelje.

- - - - - - - - - -

Hajd definišite laku ženu i lakog muškarca pa da vidimo gdje se mi nalazimo
Jel se pr.camo il ne pr.camo ? Kad pričamo o pr.canju - svi pr.camo .
Kad se priča o uzornosti svi smo uzorni .

Ja sam uvek podrzavao moral i bio protiv promiskuiteta i kres shema iako ih nikada nisam osudjivao kod drugih.
Najvise sam osudjivao svekoliku proracunatost u ljubavno-seksualnim odnosima i smatram da je to smrt za zivotnu srecu.


Ali sta ja znam, ja sam tupavi 32-godisnji siljokuran, tutumavko koji ne zna nista zivotu dok 30-godisnje devojke znaju i gde djavo spava, jel tako?:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top