Naprednjaci i internet

Poruka
21.521
Na netu su svi protiv Vucica a na izborima su svi za Vucica . Hhahahahah .. I nemojte samo ono za njega glasaju babe i dede jok brate .. nije bas tako ... znam ja i mlade koji su za SNS ali mi je enigma zasto se oni po internetu ne prepucavaju sa nama koji smo anti sns .. zasto ne brane svoju stranku i svog vodju ...
 
Na netu su svi protiv Vucica a na izborima su svi za Vucica . Hhahahahah .. I nemojte samo ono za njega glasaju babe i dede jok brate .. nije bas tako ... znam ja i mlade koji su za SNS ali mi je enigma zasto se oni po internetu ne prepucavaju sa nama koji smo anti sns .. zasto ne brane svoju stranku i svog vodju ...
Zato sto ne mogu da je brane... I botovi na koment sekcijama medija pisu genericke stvari tipa "napokon imamo lidera koji brine za srbiju"...
U dublju debatu ne mogu uci posto realno su toliko zasrali da im nema ravnih u skorijoj srpskoj istoriji
 
vučić je pravi predsednik! samo on može srbiju voditi ka boljitku!

- - - - - - - - - -

Zato sto ne mogu da je brane... I botovi na koment sekcijama medija pisu genericke stvari tipa "napokon imamo lidera koji brine za srbiju"...
U dublju debatu ne mogu uci posto realno su toliko zasrali da im nema ravnih u skorijoj srpskoj istoriji

izvini ali otvara nove fabrike
veče su plate i penzije i dosta bolje se živi

koji kompleksaš moraš biti da ga pljuješ :roll:
 
vučić je pravi predsednik! samo on može srbiju voditi ka boljitku!

- - - - - - - - - -



izvini ali otvara nove fabrike
veče su plate i penzije i dosta bolje se živi

koji kompleksaš moraš biti da ga pljuješ :roll:

Sendvic.jpg
 
vučić je pravi predsednik! samo on može srbiju voditi ka boljitku!

- - - - - - - - - -



izvini ali otvara nove fabrike
veče su plate i penzije i dosta bolje se živi

koji kompleksaš moraš biti da ga pljuješ :roll:
Jest da je ovo troll ali je dobar primer:
Ovakav argument pobijes jednostavno kada objasnis da se fabrike otvore zato sto im Vucko da besplatnu zemlju, povoljne poreze i besplatnu radnu snagu pomocu subvencija.. Cim se te subvencije istrose, desi se Fijat i Jura ;)
Zivi se gore cak i od DS vladavine, sto je tesko postici a plate i penzije nisu vece nigde osim u specijalno gradjenim statistikama Aleksandra Vucica.. kako ide ona statistika moja dika, sve sto zelim mi naslika :lol:
 
Jest da je ovo troll ali je dobar primer:
Ovakav argument pobijes jednostavno kada objasnis da se fabrike otvore zato sto im Vucko da besplatnu zemlju, povoljne poreze i besplatnu radnu snagu pomocu subvencija.. Cim se te subvencije istrose, desi se Fijat i Jura ;)
Zivi se gore cak i od DS vladavine, sto je tesko postici a plate i penzije nisu vece nigde osim u specijalno gradjenim statistikama Aleksandra Vucica.. kako ide ona statistika moja dika, sve sto zelim mi naslika :lol:

Pazi odma da se razumemo ja sam beskompromisno protiv AV ali i mi cesto preterujemo .. Aj sad realno dal je bolje da radis za 200 evra ili da ne radis nista ??? Al iskreno ? On bar otvara fabrike .. trudi se hahaha .. E sad sto tu nema velikih investicija koje bi znacajnije podigle nas BDP to je problem .. Mi ne proizvodimo kola nego kablove za kola a Vucic se hvali takvom zestinom kao da proizvodimo i Toyotu i Forda i BMW . .
 
Mozda nemaju vremena da pisu jer su im udelili neki poslic za 16 iljada ili neki sezonski za 10e/dan ili vec sami tragaju kako do leba, ma da sad mozete da kazete da nisu svi sirotinja. Ja mislim da je vlast ucena marketinskim tikovima neke vece inostrane korporacije koja koristi kako da osvoji trziste svojim prizvodima, a ovi lepo primenili to na celu ovu malu jadnu i slepu zemlju, sve se podudara, jos malo pa cemo stini na nivo nerazvijenih indijskih delova gde postoje one farme mobilnih koje generisu komentare. Jeno vreme sam ucio o afiliate i drugom marketingu nadajuci se da cu raditi neke sajtove radi zarade, tu sam se susretao sa raznim likovima od dna do vrha i nacinima sve mi je isto samo malo rilagodjeno, al tako je mozda svugde mozda i gore, nema pravde, samo su druge zemlje bogatije i trenutne na vlasti je malo vise briga za svoj narod, nego nase, no ima i gore - afrika, ma da mi idemo sve ka gorem...
 
Pazi odma da se razumemo ja sam beskompromisno protiv AV ali i mi cesto preterujemo .. Aj sad realno dal je bolje da radis za 200 evra ili da ne radis nista ??? Al iskreno ? On bar otvara fabrike .. trudi se hahaha .. E sad sto tu nema velikih investicija koje bi znacajnije podigle nas BDP to je problem .. Mi ne proizvodimo kola nego kablove za kola a Vucic se hvali takvom zestinom kao da proizvodimo i Toyotu i Forda i BMW . .

Ja Vučića nisam nikada simpatisao zato što je demagog ali je glupo da kritikujem otvaranje novih radnih mjesta .
Da li vidim u opoziciji nekoga za koga mislim da bi bio bolji ? Ne vidim .
Kakva rješenja imaju ovi iz opozicije ? Ni ne predlažu ih . Zato i ne kritikujem Vučića ali ću ga čekati iza
krivine ako počne praviti ozbiljne greške .
 
Pazi odma da se razumemo ja sam beskompromisno protiv AV ali i mi cesto preterujemo .. Aj sad realno dal je bolje da radis za 200 evra ili da ne radis nista ??? Al iskreno ? On bar otvara fabrike .. trudi se hahaha .. E sad sto tu nema velikih investicija koje bi znacajnije podigle nas BDP to je problem .. Mi ne proizvodimo kola nego kablove za kola a Vucic se hvali takvom zestinom kao da proizvodimo i Toyotu i Forda i BMW . .
To je kao da pitas jel bolje da te jebbu u guzicu s vaselinom ili bez.. I dalje ces biti jebban u guzicu :roll:
200e nije dovoljno za zivot, u tome je poenta. Nisu to pare koje ti neko daruje, nego su to pare za koje ti dajes svoje sate zivota!!!!
Moderno smo roblje, kako ti to nije jasno...

- - - - - - - - - -

Ja Vučića nisam nikada simpatisao zato što je demagog ali je glupo da kritikujem otvaranje novih radnih mjesta .
Da li vidim u opoziciji nekoga za koga mislim da bi bio bolji ? Ne vidim .
Kakva rješenja imaju ovi iz opozicije ? Ni ne predlažu ih . Zato i ne kritikujem Vučića ali ću ga čekati iza
krivine ako počne praviti ozbiljne greške .

Po 100000. put, ako otvoris radno mesto tako sto das nekome zemlju, oslobodis ga poreza i PLATIS MU RADNIKE... nisi otvorio radno mesto, POKLONIO SI NEKOME BESPLATNU RADNU SNAGU!
 
Na netu su svi protiv Vucica a na izborima su svi za Vucica . Hhahahahah .. I nemojte samo ono za njega glasaju babe i dede jok brate .. nije bas tako ... znam ja i mlade koji su za SNS ali mi je enigma zasto se oni po internetu ne prepucavaju sa nama koji smo anti sns .. zasto ne brane svoju stranku i svog vodju ...

pametni bre..sta mogu forumasi vucicu.. aj sad reci..
 
Na netu su svi protiv Vucica a na izborima su svi za Vucica . Hhahahahah .. I nemojte samo ono za njega glasaju babe i dede jok brate .. nije bas tako ... znam ja i mlade koji su za SNS ali mi je enigma zasto se oni po internetu ne prepucavaju sa nama koji smo anti sns .. zasto ne brane svoju stranku i svog vodju ...

I mene kopka, kako srpski nacionalisti dele Srbe na one i ine, ako me razumes. ;)
 
To je kao da pitas jel bolje da te jebbu u guzicu s vaselinom ili bez.. I dalje ces biti jebban u guzicu :roll:
200e nije dovoljno za zivot, u tome je poenta. Nisu to pare koje ti neko daruje, nego su to pare za koje ti dajes svoje sate zivota!!!!
Moderno smo roblje, kako ti to nije jasno...

- - - - - - - - - -



Po 100000. put, ako otvoris radno mesto tako sto das nekome zemlju, oslobodis ga poreza i PLATIS MU RADNIKE... nisi otvorio radno mesto, POKLONIO SI NEKOME BESPLATNU RADNU SNAGU!



:whistling:

Uz put si po malo zaduzio ovu srecnu i naprednu drzavu i sve njene gradjane , bez obzira da li su dali svoj glas na Izborima "pametnom i vrednom , a iznad svega - postenom clanu zajednice , koji ni dinara nije uzeo " ...!

Pa Ti vidi .
..:think:
 

Back
Top