ZASTO je ovaj forum puko ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...kad neko pise o necemu
prvo treba da bude dorastao sebi u misljenju o sebi
da rascisti sa namjerama i ciljem
da je siguran sta je u tom Kvorumu
bilo kakav bio i da li je potrebno baciti
taj kamencic
bio potreban ili ne...
Gdje se okupljaju i seoski sokadzije
ni tamo ne treba obazirati glavu i nepotrebno i misliti
a kamo li komentirati...
Mozda je u trendu pljuvanje na sve i svasta
ali je tesko podici bilo koga i bilo sta
ili je nestalo i Ono
sto ne smije nestati
a naglasio ga je jos I. Kant...:bye:
 
zbog politickih tema :mrgreen: samo ih otvarate a nikog to ne zanima vec sex i ljubav i muvanje zabava <3 :lol:

Treba da dolaze foruumashi koji imaju neku inteligenciju da pisu o biznisu, trikovima i kako zaraditi online, Tutorijali, ljudi traze resenja za probleme, znaci smisane teme koje ljude zanimaju u zivotu. A ne politika od koje nista nemaju , samo sukob, svadju, lose raspolozenje.

Kreativne teme kao na uspesnim sajtovima. :)
 
zbog politickih tema :mrgreen: samo ih otvarate a nikog to ne zanima vec sex i ljubav i muvanje zabava <3 :lol:

Treba da dolaze foruumashi koji imaju neku inteligenciju da pisu o biznisu, trikovima i kako zaraditi online, Tutorijali, ljudi traze resenja za probleme, znaci smisane teme koje ljude zanimaju u zivotu. A ne politika od koje nista nemaju , samo sukob, svadju, lose raspolozenje.

Kreativne teme kao na uspesnim sajtovima. :)

Interestantno vidjenje situacije ..
 
zbog politickih tema :mrgreen: samo ih otvarate a nikog to ne zanima vec sex i ljubav i muvanje zabava <3 :lol:

Treba da dolaze foruumashi koji imaju neku inteligenciju da pisu o biznisu, trikovima i kako zaraditi online, Tutorijali, ljudi traze resenja za probleme, znaci smisane teme koje ljude zanimaju u zivotu. A ne politika od koje nista nemaju , samo sukob, svadju, lose raspolozenje.

Kreativne teme kao na uspesnim sajtovima. :)

Ja napišem tutorijal za konverziju MSF mailova u Outlook PST
zayebana procedura a može biti važna nekoj firmi kad menjaju opremu
i šta dobijem? veselog Dekija da smara sa Updateovima Insider verzije...

- - - - - - - - - -

mislim kamija...

- - - - - - - - - -

eno sam mu napisao 22 glupa načina da ubrza Windows 10
navalio ko da mu za o glavu

Windows XP bio najbolji ali pacijenti... uništili šta valja
Nije loš ovaj Win 7 ali nije to to ako me razumete

znate šta kažu pajseri?
NIJE XP IM'O DRAJVER ZA OVU EGZOTIKU OD HARDVERA SA BUVLJAKA
eto za šta njima treba komp
 
Poslednja izmena:
Sada je tako na gotovo svim forumima, mali broj ljudi koji imaju vremena na daju jeftine komentare na sve ili gde moze oni koji bi nesto reklamirali. U modi fejs i slicne gluposti, meni je ovo mnogo bolje ali se primecuje da pada kvalitet forumima svugde, na nekima kada se vidi da si tu kako bi reklamirao nesto sto pritom nije tacno ili samo lupas gluposti blokiraju te, do 2010 je bila zlatna era foruma.
 
Interestantno vidjenje situacije ..

Hvala :lol: Pratim internet zbivanja znam sta ljude najvise zanima a to nije politika vec biznis i zabavai sex :lol:

Znaci svako zeli da zna kako da zaradi $ i da se zabavi online i da o sexu pise ili ljubavi : )

Kad procitaju neke teme koje ja vidim cesto o politici najezim se i rado bi pobegao :lol: mogu da zamisli one osetljivije kao zene <3 kako na to reaguju i plase se mozda i odlaze :)

to je bilo nekad hit vise nije ljudima je dosta te price koja nukuda ne vodi niti kome pomaze :)

NEsto sto ih zanima da citaju saznaju i sto ce im pomoci u vezi svog problema ili kako da dodju do $ i sl. ;)

Ljis i Igrice su najbolje za mene ok i Zene. :lol:
 
Osim teme o ratu u Siriji, ostale teme na podforumu politika su dosta jadne. Glavni uzrok svih problema je neadekvatan odgovor na pojavu botova. Najpre su zagadili svaku raspravu naprednjačkim proseravanjem. Potom su poceli da otvaraju teme sa naslovima iz informera i slicnog smeca. I ti sad treba da pricas sa nekim ko je placeni idiot, a koristi materijal koji je 99% izmislio magarac vučićević. Jednostavno, modovi nisu pronasli pravu meru u kažnjavanju botovanja. Ako ovako nastavi, proći ćete kao forum na b92. Samo oni su propali iz potpuno suprotnog razloga: banovali su svakog ko nije bio na drugosrbijanskoj liniji. Na kraju su im ostali žutaći koji su se pošibali prilikom čedinog odlaska iz ds-a. Na kraju je svima bilo dosta i danas taj forum nije ni 1% nekadašnjeg.

@Marvelous
Mislim da je postavljač teme mislio na podforum politika. Inače, pričao sam sa čovekom koji ima uvid u najposećenije stranice srpskog weba. 90% toga su Soraja, Stanija i slične teme. Što bi rekao Nele: raja voli veselo!!!
 
Poslednja izmena:
zbog politickih tema :mrgreen: samo ih otvarate a nikog to ne zanima vec sex i ljubav i muvanje zabava <3 :lol:

Treba da dolaze foruumashi koji imaju neku inteligenciju da pisu o biznisu, trikovima i kako zaraditi online, Tutorijali, ljudi traze resenja za probleme, znaci smisane teme koje ljude zanimaju u zivotu. A ne politika od koje nista nemaju , samo sukob, svadju, lose raspolozenje.

Kreativne teme kao na uspesnim sajtovima. :)

Има разних пдф па се потруди да се према афинитетима уклопиш на одговарајући иначе се врати на успешни фегет сајт.
 
Sada je tako na gotovo svim forumima, mali broj ljudi koji imaju vremena na daju jeftine komentare na sve ili gde moze oni koji bi nesto reklamirali. U modi fejs i slicne gluposti, meni je ovo mnogo bolje ali se primecuje da pada kvalitet forumima svugde, na nekima kada se vidi da si tu kako bi reklamirao nesto sto pritom nije tacno ili samo lupas gluposti blokiraju te, do 2010 je bila zlatna era foruma.

Čitam kako su se prčili sa 30.000.000 poruka prošle godine valjda...
Da nisu bili toliko pametni sa brisanjem sad bi bilo 50.000.000

Pa 1000X je bolje da moderator ZAKLJUČA GLUPU TEMU makar to recimo bila čitava prva strana
nego da briše i onda nema da se pritiska za statistike

- - - - - - - - - -

Misliš da je forum puk'o kad je Kami ot'šo?

iebala ga Cortana
 
Poslednja izmena:
Pre 2 godine na ovom pdf je sve prstalo a sad se vrti jednih istih 20 likova koji ne rade nista po ceo dan verovatno neki od njih nemaju ni kuceta ni maceta .. Zbog cega je to tako ? Argumentovanih rasprava skoro uopste ni nema sve se svelo na trolovanje i podjebavanje .. Kvalitet foruma je opao , nema novih clanova , stari su batalili , sve se raspalo ..

Зашто клињо сад какиш о подјебавању кад си због музичке критике подивљао и назвао ме устсшом?
 
Bilo bi bolje kada bi dopustali da clanovi mogu da reklamiraju svoje postove svoj sajt kao napisu tekst pa onda ispod link do sajta :) onda bi imali volje da pisu vise i kreativnije zat sto bi imali koristi od toga :) ovako da pisu bez veze ne zele da gube vreme :lol:

Ima mnogo blogera i webmastera koji bi na forum pisali o svojim sajtovima :)

Ali to je zabranjeno :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top