Zasto debili setaju najbolje ribe?

N

Neupucen

Gost
I tako oni to rade sa njima, i one se lepo provode i onda... kad dodju do 27-28-29 itd godina, onda bi da se skrase pored nekog pametnog, uspesnog i po mogucnosti bogatog kome bi pruzile to sto je ostalo od njihovog tela (jer duse ni nemaju)
PIH kako sam ljut!!!! vidi se, hahahahahah
 
pa dobro, nisam bas toliko neupucen dok sam otvorio ovu temu . I jos nesto. Vazno!
Ne trazim ovde zenska objasnjenja niti me interesuju, ovo je iskljucivo muska tema i sad cemo mi njih ovde lepo da izogovaramo kako i zasluzuju!
Jel tako?
 
Pa nista.
Jedna varijanta je da joj skines neku 4 modela mladju kolegicu.
I onda je zgotivis toliko da se iz aviona moze vidjeti kako je happy.
I onda se cesto slucajno mimoilazite s ovom prvom.
A ti kuliras maximalno, i elegantno je ignorises.



Ako ti se uopste da gnjaviti oko tako neceg... :? :roll:
 
Ne treba pricati o takvim mushkarcima !!!Diskutabilno je i da li su oni debili(ili su drugi mushkarci ogorceni pa im tako"tepaju").Oni su bogati(ne ulazim u to kako su to postali),neki mozda i pametni,ali to devojcicama nije bitno! BITNO JE OVO PRVO!!!Kao sto rekoh,o njima ne trebapricati,vec o onim AMORALNIM,PREPREDENIM,NISKIM,LJIGAVIM stvorenjima koje oni shetaju!!! Prepotentne,uobrazene,ultramoderno obucene,one misle da su iznad ostalih!Ne!One su samo iznad i ispod onih koji SU IH KUPILI!!ONE SU ROBA! A vi sramezljivi,siromashni,neodlucni,nesigurni ,a ustvari pametni,intelektualni,poshteni mushkarci ,gledajte one sramezljive,neodlucne,one koje misle da nisu lepe(a u stvari greshe),one koje depresivno sede kuci i mashtaju o princu na belom konju!!!NE KUPITE MRVICE !!!
 

Back
Top