Ovo su laži koje žene izgovaraju nakon seksa

Poruka
21.098
Često su to one bele laži izgovorene s ciljem da se partner ne oseti razočarano ili da mu se udovolji, prenose mediji u regionu. Pa, hajde da vidimo šta to žene često izgovore, a ne misle tako…
„Ovo je bio najbolji seks ikada“
Nekada i jeste! Ali u većini slučajeva je jednostavno OK ili dobar. Nema potrebe svaki put glumiti oduševljenje.
„Da, naravno da sam doživela orgazam“

Na žalost, većina žena ne želi da razočara partnera pa često slaže da je imala orgazam. Najbolje je da kažete partneru šta vam najviše prija i kako da vas dovede do istog umesto što glumite.
„Ništa se neće promeniti među nama“
Ovo posebno važi za sve one prijatejle koji su se upustili u seksualne odnose misleći da to neće promeniti njihov odnos. Da li je to tačno? Nismo baš sigurni.
„Ne, nisam se postidela, totalno sam kul“
Ma ne, uopšte se niste posramili zbog tog čudnog zvuka koje je vaše telo proizvelo.
„Da, volela bih ponovo da imamo seks – ODMAH“
Priznajte da biste se prvo malo mazili s njim?

https://www.krstarica.com/zivot/lju...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Ja se uglavnom osećam sj*bano i ne slušam šta žena priča.A vi (pitanje se odnosi na muškarce)?
 
i oni novinari sto pisu svaki dan sve najgore o zenama izmisljaju afere, to su isto gejevi :lol: a zene koje pisu isto to o dugim zenama su Lez koje zele te devojke o kojima pisu ruzno i iz osvete sto ih ne mogu imati za sex izmisljaju lazi :aha:

ili se ti novinari bave ucenama. plati da ne objavim ovu pricu :zper:

Novinari i mediji mogu da te uniste za 5 min laznim pricama koje svi cuju i veruju im haha.

Da oni ucenjuju ljude: Plati mi toliko i toliko da ne objavim ovu pricu na naslovnoj bices i slicno :bljak:

Zato se novinari obogatise :) Od ucena bogatasa u SR :lol:
 
Poslednja izmena:
Zato sve proganjaju one koji imaju najvise para u SR - Miskovic i otali na vrhu bogatasha - od njih se ucenom izvuce najveci novac zar ne ? :lol:

Novinska i TV mafija vlada u SR : ) Cak se i predsednik boji njih da ne izmisle neku laz :aha:

- - - - - - - - - -

Onda ona prica o jeleni kao jure ubicu a oni ucenjuju lika jer je bogat da mu izvuku $ najgore vrste laznih optuzba. sve da bi od uplasenog coveka za svoju buducnost karijeru i svoj obraz i slobodu platio njima koliko traze da prestanu napadi medijski i novinarski.
 
Koliku on imaju moc da celu zemlju protresu ako pozele laznim pricama koje za cilj imaju samo profit za sebe i onda kad dobiju to :$$ smire se sve je ok nema vise o tome pricanja u medijima. :flert: Platio je ucenu :mrgreen: Onda imaju i fazu ispiranja secanja nakon zavrene ucene. Zaboravite narode da se ovo ikad dogodilo i da ste ovo culi od nas i videli :rotf:

Ucenjivaci A kategorije :lol:
 
Poslednja izmena:
kako moze obican novinar koji pise neke textove da postane na legalan nacin Sef Kompanije Kurir ? :lol: nego znao je mnogo i ucenjivao dok nije se obogatio toliko i ucenama otvarao sva vrata do vrha :)

- - - - - - - - - -

Mislim da su novine krive za sve sto se dogodilo Srbiji bili su zeljni $ izmisljali lazi u koje je narod verovao i na kraju su samo oni ostali bogati i citavi a narod zrtva medija lazi novina i sva policija i vojska isto je zrtva bila svega toga.

Sada ne laju tako kao 90-ih i mir je normalno a tada sta su pricali pisali uzas koje sve lazi :aha:

- - - - - - - - - -

i sada ima tu na forum slicnih textova koji prizivaju to vreme gde su se takvi bogatili na racun naroda :lol: fali im taj ratni profit :bljak:
 
sa ovim krajem u postu cisto sumnjam da nisi slagan, najgori su sto se sami hvale i nizu komentare, jer nisu rekli dovoljno

staznam... sesta godina kako zivimo zajedno i ne zakera mi. a posto je poznajem vrrrrlo dobro vidim da uziva (jos uvek) maksimalno samnom...

e sad ako mislis da imas neku dijagnozu za mene sa kojim bi nahranila svoju sujetu, tvoja stvar :)
 
staznam... sesta godina kako zivimo zajedno i ne zakera mi. a posto je poznajem vrrrrlo dobro vidim da uziva (jos uvek) maksimalno samnom...

e sad ako mislis da imas neku dijagnozu za mene sa kojim bi nahranila svoju sujetu, tvoja stvar :)

ne brini , nisam gladna ... samo sto sam doruckovala , malo mrdam brojeve postova na temi
sest , znaci rutina ...
 

Back
Top