Jerkov izabrana u Komitet za ljudska prava

комшија

Stara legenda
Poruka
90.959
http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=359359&title=Jerkov+izabrana+u+Komitet+za+ljudska+prava

Jerkov izabrana u Komitet za ljudska prava

Narodna poslanica Demokratske stranke Aleksandra Jerkov izabrana je za članicu Komiteta za ljudska prava parlamentaraca u Interparlamentarnoj uniji, saopštavaju iz te stranke.

AleksandraJerkovMC.jpg


Komitet se bavi poštovanjem ljudskih prava parlamentaraca širom sveta, slobodom govora, demokratizacijom, analizira situaciju i slobode parlamentaraca u celom svetu.

Komitet ima deset članova, a Jerkov i njen kolega iz Švajcarske izabrani su kao predstavnici Evrope, saopštava DS.

Interparlamentarna unija (IPU) osnovana je 1889. godine i okuplja 176 parlamenata iz celog sveta. Trenutno se održava 137. skupština IPU u Sankt Petersburgu.


- - - - - - - - - -

:bravo:
 
Јел овај форум испостава дРевног листа данас? Каће комша да нам овде испостује мале огласе?

Марко, јуначе, признај да си се у друштву пијан излануо да би пре ебо другарицу Јерков од Милице Заветнице?
 
Марко, јуначе, признај да си се у друштву пијан излануо да би пре ебо другарицу Јерков од Милице Заветнице?

Не ***** ја офуцале дронфуље које су носиоци разних венеричних болести, то је ваш фах, јебте се само подаље од нас..а ни Милицу неби пандрчио, она је удата жена, а ја сам традиционални Србин...
 
aleksandrajerkov3.jpg


jerkov-tanjug.jpg


:heart:

- - - - - - - - - -

Не ***** ја офуцале дронфуље које су носиоци разних венеричних болести, то је ваш фах, јебте се само подаље од нас..а ни Милицу неби пандрчио, она је удата жена, а ја сам традиционални Србин...

Ма дабоме, Вјерица Хашка је твој калибар!

842153_vjerica-radeta_ls.jpg
 

Back
Top