Da li će se Boško Obradović kandidovati za gradonačelnika Beograda ?

Nisam znao da je on stanovnik Čačka a što je rekao bih kvalitet više.Moguće da je kao narodni poslanik prijavljen u Beogradu ali u svakom slučaju do izbora ima još vremena da se prijavi ako nije.

По чему је квалитет више да неко ко не живи у Београду буде његов градоначелник? То пркоси разуму.
 
Одузеће ваљда који глас СНС-у по београдским селима, мада и у центру има дилеја који ће гласати за дверце; важно је да СНС добије што мање!

Bolje za Dveri nego za sns+ redikule ili žutu armiju u nekoliko kolona. Kad je već takva ponuda.
 
Одузеће ваљда који глас СНС-у по београдским селима, мада и у центру има дилеја који ће гласати за дверце; важно је да СНС добије што мање!

Марка Џанка преварити неће. Он ће и овај пут да гласа СНС.
 
Ако Бошкић престане да се дружи са одређеним индивидуама и истраје сам у ономе што прича смеши му се много више од места градоначелника...превише је погрешних корака направио, некако личи на господара..
 
Ако Бошкић престане да се дружи са одређеним индивидуама и истраје сам у ономе што прича смеши му се много више од места градоначелника...превише је погрешних корака направио, некако личи на господара..

I ja imam sumnju, naravno posle svih idiota koji su se izređali na raznim funkcijama ali koliko vidim jedino oni i nešto malo djb konstantno i argumentovano postavljaju pitanja u parlamentu te bivaju isključeni i kažnjeni.
Pre 10 dana.

 

Back
Top