Da li je moguce promeniti homoseksulaca

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sad sam nesto citala ovde pa mi to pade na pamet

- kad cura zeli da se zabavlja sa takvim tipom da li je moguce da se on promeni i da je voli na onaj nacin musko-zenski ili ce on uvek biti samo homic???
-I koje su njene sanse da se pocne uopste zabavljati sa njim?

:smile:
 
bobba:
Sad sam nesto citala ovde pa mi to pade na pamet

- kad cura zeli da se zabavlja sa takvim tipom da li je moguce da se on promeni i da je voli na onaj nacin musko-zenski ili ce on uvek biti samo homic???
-I koje su njene sanse da se pocne uopste zabavljati sa njim?

:smile:

htedoh pitati jel tebi neko izvrshio lobotomiju al avaj suzdzhracu se
nego ovaj ti si ono heteroseksualnog opredeljenja, jel moguce da se ti promenish i da volish devojku na onaj mushko zhenski nachin ? ili cesh uvek biti samo bedni heteroseksualac ? :roll:
 
naravno poshto je pitanje normalno ti ne bi imao nishta protiv ni da je upuceno tebi heteroksealno opredeljenom da se menjash u homoseksualca
poshto se verovatno tipovi pale na tebe, pa shto da ne ?
ajd malo razmisli o smislu pitanja o mogucnosti menjanja mog tvog ili bilo chijeg sex opredeljenja
 
Pa zaboravljate na bi... Oni su vam ono, AC/DC... i jedno i drugo...
Samo sto bi riba onda morala da strahuje i od drugih riba i od tipova... Da joj ga ne preotme, hehe...
Elem, moguce je da se desi sve. Moguce je i da straight (a koji je bio latentni) popusti pred izazovom... A moguce je i da homo ili biseksualac odluci da postane straight...
Sad ti je i pomodarstvo da budes gay... Sreca moja te sam skrouz staromodan :P
 
bobba:
Sad sam nesto citala ovde pa mi to pade na pamet

- kad cura zeli da se zabavlja sa takvim tipom da li je moguce da se on promeni i da je voli na onaj nacin musko-zenski ili ce on uvek biti samo homic???
-I koje su njene sanse da se pocne uopste zabavljati sa njim?

:smile:

Homoseksualizam je bolest i, kao i svaka bolest, moze se leciti, manje-vise uspesno ;)
Postavlja se pitanje opravdanosti posvecivanja takavom problemu od strane pojedinca. Mislim da bi drustvo trebalo vise da se pozabavi ovim problemom.
 
Ne vidim razlog brisanja mog posta ,u kome kazem da je homoseksualizam bolest. Ja iznosim svoje misljenje, kada kazem da bi drustvo trebalo vise da se posveti ovom problemu, i da izadje u susret negativnom uticaju, prvenstveno iz visokorazvijenih zemalja(to niposto ne znaci da je sve sa zapada stetno, ali svakako da je ovo o cemu govorim jedan od stetnih uticaja). Rekoh i da je njihova "bezgranicna" demokratija mac sa dve ostrice, sto se i da osetiti, a osetice se jos vise ako se o ovome ne bude diskutovalo na razumnom nivou, vec se bude prepustalo "kolotecini demokratije".

Ako ovo nekome nije jasno, spremana sam i da podrobnije argumentujem. ;)

Pozdrav !
 
Oh, zaboga, cemu toliko pridavanje vaznosti vlastitoj personi? :roll:
Post ti je obrisan jer si citirao izuzetno uvredljivu izjavu, koja je obirsana na svim mjestima, na kojima se spominje na ovom topicu...
A, to sto smatras da je homoseksualnost bolest, tvoja je stvar... I, sto je mnogo bitnije, nije tema ovog topica...
Rasprava o tome sta je homoseksualnost, vec je bilo isuvise... Ovdje im nije mjesto!
 
Homoseksualizam nije bolest. Ako neko kaže da jeste, onda ja kažem da je bolestan i svako ko piše levom rukom a ne desnom na primer.
Što se tiče konkretnog pitanja, ja nisam stručan, ali koliko sam shvatio, homoseksualizam može, na primer, da bude prelazna faza u pubertetu i da kasnije iščezne. Takođe, može da se tada pojavi i da ostane do kraja života.
Mislim da niko ne može da nabedi homoseksualca da ima heteroseksualne odnose. Često se dešava da takve osobe (homoseksualci) ne mogu to da prihvate, pa pokušavaju da budu kao većina, tj. heteroseksualno orijentisani.Na kraju se to obično završi time da prihvate ono što jesu i tako žive, kao što bi, po meni, i trebalo.
E sad, niko od nas nije u potpunosti "ovakav" ili "onakav". Da pojasnim. Muškarci imaju muške hormone, ali takođe i malo ženskih, i obrnuto za žene. Naravno da svako od nas ima različite nivoe tih hormona. Zato postoje feminizirani muškarci i muškobanjaste žene!
Tako i neki homoseksualac: možda će mu se u životu desiti (ako već nije, mada se obično desi), da proba sex sa osobom suprotnog pola i da shvati da mu to prija. Isto važi i za heteroseksualce koji bi mogli da otkriju svoju drugu stranu. U principu, ne zna se, a ta "ne zna se" faza najviše može biti izražena u pubertetu, kada se seksualnost jedne ličnosti formira.
Zaključak: probaj - možda uspeš!
 
Ok. Tema se zove "Da li je moguce promeniti homoseksulaca". Drzeci se teme, ja tvrdim da jeste, moguce je promeniti homoseksualca jer, svaka bolest je izleciva. U kojoj meri, to zavisi od mnogih faktora. Svakako da se radi o poremecaju licnosti i da napor ulozen u lecenje takvog coveka iziskuje strahovito mnogo truda i energije. Takodje rekoh da je to preveliki zalogaj za jednog coveka, vec bi drustvo trebalo da se ovim ozbiljnije pozabavi, aktiviranjem odgovarajucih institucija, projekata edukativnog tipa, pre svega upoznavanjem mladog narastaja sa zdravim nacinom zivota, popularisanjem pravih vrednosti, sporta, umetnosti, znacaja porodice u drustvu itd.

Ako i dalje ovo nekome nije jasno, spreman sam jos podrobnije da argumentujem, drzeci se teme, naravno ;)

Srdacan pozdrav!
 

Back
Top