ČUDO NEVIĐENO NA GROBLJU U BEOGRADU! Iskopali su Giškin grob, a kada su otvorili sand

Пише у Куриру ?
Хахахаха ...

Уствари то чак није ни смешно !
Пази "отворили сандук одмах ту на гробљу" ?

Па то се тако не ради,
нити од сандука има ишта - иструлио је !

Стварно је срамота шта ради ова тоалет папир штампа
условљена тиражом ...
 
još nam samo fali da nam lopov bude svetac

a šta ako se u medjuvremenu PREOBRATIO? :rtfm:

da ti ne navodim sad sve primere nečasnih koje crkva sad veliča...
koliko je tajkuna i mafijaša i nečasni sagradilo po crkvu?
koliko popova peva na nečasnim saranama sa sve nadglašavanjem - Bog da ogluvi?

- - - - - - - - - -

proveriti i kneletove mošti

a da mi prespavamo na Sveto mesto, možda se sutra preokrene sa finansijama u džepu?
 
Пише у Куриру ?
Хахахаха ...

Уствари то чак није ни смешно !
Пази "отворили сандук одмах ту на гробљу" ?

Па то се тако не ради,
нити од сандука има ишта - иструлио је !

Стварно је срамота шта ради ова тоалет папир штампа
условљена тиражом ...

Poštovani Knjaže Miloše,

ovaj fenomen sa telima koja se ne menjaju decenijama imaju i po EU grobljima, i oni bili zatečeni u prvom momentu
mislim, javna tajna da se izmišlja prazno mesto kad i oni koji plaćaju zakup odjednom ne plaćaju i onda čemu parcela?

ajmo malo na primer ŠTA SE NE MENJA?
med i vino da preskočimo, to je prirodna rabota...

ne menja ti se Coca Cola i ne menja ti se McDonalds proizvod.
i kad se najedeš toga ni ti više ne možeš da se menjaš
jednostavno konzervansi u modernoj prehrani rade svoj posao
mada nije bilo planirano baš za mumifikaciju više da se produži neprirodan vek proizvoda
 
Sveti ravnokrimogeni novomucenik.

pa da sa tzv. "Srbijancima", kako nas zovu Novi Srbi, teramo šegu a bosanske švercere i pokojne probisvete ćemo na GLAVNI DEO?

ješćemo mi žita i ovom setu moderacije, ne boim se ja... tolike sam otpratio...

Clipboard116.jpg


uzmi jednu... a pio si rakiju za dušu? nemoj onda...
 
Ne vidim u čemu je čudo . Ako u grobu ima manje vlage onda će tijelo sporije truliti .
Na Tibetu je pronađeno tijelo sveštenika koje je bilo staro 500 godina pa to niko nije
proglašavao čudom . Tijelo nije bilo uopšte trulo a nije bilo ni sahranjeno ispod zemlje
nego postavljeno ispod gomile pažljivo poslaganog kamenja .Tijelo je sveštenik za života
sam pripremio da usporeno trune u jednoj ceremoniji ritalnog samoubistva .
Imam i drugi primjer
Nedavno je otkopan sanduk jednog rođaka braće koja su pobjegla iz Alkatraza .
Leš nije bio truo mada je zakopan 1962. godina . Nije bilo mumiciran ni obrađivan ni na koji način .
Gledao sam tu dokumentarnu emisiju i vidio kako leš izgleda . Suva klima , vrsta zemlje
koja ne propušta vodu i to je to . Mi proglašavamo čudo i kad snijeg padne u decembru .
 
Ниско и срамотно је овако говорити за било ког покојника, а у Србији говорити овако о Гишки је и добоко покварено.
Данас у Србији то могу да раде само ништаци који у време када је Гишка погинуо, а по свему судећи и по ономе што је и сам говорио пре последњег одласка на фронт код Госпића не од непријатељске руке, овсако могу да сеире , подсмевевају се и спрдају само они који ни тада ни никада за Србе и Србију ни заноктицу не би окрвавили.
Нема везе што је повод курирско сензационалистчко писање. ово јесте срамота.
 
Ниско и срамотно је овако говорити за било ког покојника, а у Србији говорити овако о Гишки је и добоко покварено.
Данас у Србији то могу да раде само ништаци који у време када је Гишка погинуо, а по свему судећи и по ономе што је и сам говорио пре последњег одласка на фронт код Госпића не од непријатељске руке, овсако могу да сеире , подсмевевају се и спрдају само они који ни тада ни никада за Србе и Србију ни заноктицу не би окрвавили.
Нема везе што је повод курирско сензационалистчко писање. ово јесте срамота.

Valjda je veca je sramota što do danas nije otkriveno ko je ubio Gišku?
Koja sluzba za ciji interes kako i zasto?


...
 
Гишка је од младих дана био у свету криминала и као такав и био познат.У годинама пред смрт искрено се кајао због свих лоших ствари које је радио.На крају,своје грехе је покајао свесним одласком у рат из ког је знао да се неће вратити.Ово не пишем зато што је тело после толико година остало нетрулежно,наука сигурно има објашњење за то,само мислим да су велики грешници и још већи искрени покајници,ближи Богу.А пљувачина по покојнику је више него неукусна,али Србима одавно ништа није свето.
 
Хммм ... :think:
Ово је нека тешка завера !

Мени било одмах чудно кад сам чуо пре пар месеци да хоће да ексхумирају Гишку,
и да га пребацују у Црну Гору ...

А он човек прави Београђанин и српски родољуб !

Видиш ти, све је то нечији план,
и ова организована пропаганда
око непропадања његовог тела, све !
 
Poslednja izmena:
Ниско и срамотно је овако говорити за било ког покојника, а у Србији говорити овако о Гишки је и добоко покварено.
Данас у Србији то могу да раде само ништаци који у време када је Гишка погинуо, а по свему судећи и по ономе што је и сам говорио пре последњег одласка на фронт код Госпића не од непријатељске руке, овсако могу да сеире , подсмевевају се и спрдају само они који ни тада ни никада за Србе и Србију ни заноктицу не би окрвавили.
Нема везе што је повод курирско сензационалистчко писање. ово јесте срамота.
meni je žao svakog poštenog čoveka koji je ubijen samo što je bio druge nacionalnosti a crnogorskih lopova i ubica mi stvarno nije žao. koliko se Giška "pokajao" može se videti po tome sa kojim je kriminalnim ološem bio blizak do kraja života (Lainović mu je bio zamenik u toj njegovoj "gardi")
 

Back
Top