Govedo

Ništa. Zato što ne koristim tu reč, ali imam čitav arsenal drugih imena.
Lično mislim da muškarci više jedni druge nazivaju tako, ali šta ja znam.... :manikir:
 
Ništa. Zato što ne koristim tu reč, ali imam čitav arsenal drugih imena.
Lično mislim da muškarci više jedni druge nazivaju tako, ali šta ja znam.... :manikir:

Pogrešno - mi sebe zovemo konjima a konji su plemenite životinje .
Nazivati govedom je uvreda . Nazvati magarcem je nekad uvreda a nekada ne .
Mom kolegi dali nadimak Magarac(djevojke ga zvale Mago iz milošte )
jer je imao veliki kerac a on se tim nadimkom ponosio .
 
Poslednja izmena:
Pogrešno - mi sebe zovemo konjima a konji su plemenite životinje .
Nazivati govedom je uvreda . Nazvati magarcem je nekad uvreda a nekada ne .
Mom kolegi dali nadimak Magarac(djevojke ga zvale Mago iz milošte )
jer je imao veliki kerac a on se tim nadimkom ponosio .

A možda je ta gradacija ipak individualna....
Ja kad kažem konju i magarče, nemam nameru da nekog uvredim, pa oni koje tako zovem to i znaju... A sad džukela može da bude uvreda, ali i ne mora... Ali sve to samo sa par ljudi.... :aha:
 
Poslednja izmena:
Nikad me nijedna nije nazvala govedom.

Nervira me kad mi kažu da sam muška svinja.
Što im je teško da kažu vepar ili nerast?
Ja nijednu nikad nisam nazvao "ženski petao" ili "ženski ćuran".
Mslm stvaaarno...:confused:
 
jednom sam imala sarkasticnu izjavu da "idem negde gde goveda setaju na cetiri noge i ne prave se da su ljudi!" :D
realno nazvah tu nekoga govedom, indirektno doduse...a bilo je potrebno mnogo da bi do toga doslo, vecina zdravih ljudi ne bi uspeli to izvuci iz mene...
ali zato dragog cesto pocastim sa "zivotinjo" :D...ali kada ja to kazem zvuci simpaticno...meni :D...za njegovo misljenje o tom "tepanju" vec morate njega pitati
 
jednom sam imala sarkasticnu izjavu da "idem negde gde goveda setaju na cetiri noge i ne prave se da su ljudi!" :D
realno nazvah tu nekoga govedom, indirektno doduse...a bilo je potrebno mnogo da bi do toga doslo, vecina zdravih ljudi ne bi uspeli to izvuci iz mene...
ali zato dragog cesto pocastim sa "zivotinjo" :D...ali kada ja to kazem zvuci simpaticno...meni :D...za njegovo misljenje o tom "tepanju" vec morate njega pitati
To "životinjo" je kompliment ako mu to kažeš za vrijeme seksa .
Mada je i zec životinja .:mrgreen:
 

Back
Top