da li smarate restoran/ kafanu decurlijom koja dosadjuje gostima?

tim decama treba namazati gubicu ljutom paprikom

Hahahaha

- - - - - - - - - -

Ja sam jednom kod ortaka na slavi blejo i dodje klinac od 9,10 godina burazer od jednog drugog ortaka sto je isto doso na slavu i krene mali da me nabada u stomak iz sve snage i tako jedno 2 sata i brate meni u jednom trenutku pukne film i uvrnem mu ruku hahahahaahha i lima pocne da place kmee kmee i ja reko ovom ortaku burazeru njegovom .. tebra izvini nisam mogo da izdrzim hahaha
 
Slagao bih da nisam vodio i da nisu pravili skandale, al pravili su i u katedralu kad ih odvedem, pa se popnu i pevaju...:lol:

Kad god sam mogao, izbegavao sam... lako je sa klincima od 7-8 god. kako si naveo.. al ona kratež mala od 2+ godine kad krene, užas..

Decu nikad nisam vodio na viđanja sa ortacima, basket i slične priče..na koncert sam vodio i to na otvorenom, čisto da oseti atmosferu, pa smo posle 20 min zapalili, a i nije bio neki cert :))))
 
Poslednja izmena:
Nevaspitani roditelji pa takva i deca...isla sam sa malom decom u restoran ili kafe na rucak,pice i zna se kako se ponasa ...sedi se,jede se,razgovara se...kada su bili manji,ako moraju da idu,vezani su u kolicima :) :) ali zato sam svedok nevaspitanih roditelja sa svojom bulumentom,kada idem na letovanje...najbucniji po hotelima,restoranima nasi ljudi....deca trce,smetaju,galame...stranci jedu,deca njihova gledaju u cudu ove nase divljake.....a tek kad se dokopaju hotelskog bazena...niko od njih ne moze uci da se okupa....grozim se nevaspitane dece i ne volim kad mi skacu po glavi jer ni svoju nisam vaspitavala da skacu drugima po glavi....ali,najlakse je pustiti ih da rade sta hoce pod izgovorom da su to deca...imala sam situacije kada su mi nepoznati ljudi govorili: "Blago vama,kako su vam deca mirna..." a ja sam odgovarala:'Nisu mirna samo su vaspitana..." ali ja nisam visila na fejsu i gledala tv nego se bavila svojom decom...
 
i to sam primetio. nije svadba/krstenje i cesto vidjam mlade bracne parove koji dodju na pice i dovukljaju decu koja se smaraju i drkaju goste okolo. trce zavlace se ispo tudjih stolova.... sat vremena su dosli na kratko vidjenje i dovode decu od 8-10 godina koji jebavaju celu kafanu... radite li to?

(samo bez replika tipa ''nemam ih gde'')

На свадбама их не водимо, крштења и дечији рођендани да. Дневна варијанта у неким локалима да, углавном кад смо у шетњи и ок су не узнемиравају околину
 

Back
Top