BANCI FUN CLUB

Banci

Aktivan član
Poruka
1.268
Evo i mog Fun Club-a.
Na ovomu se zahvaljujem Elvinu.
Hvala sto si mi dao ideju za ovu temu.
Dragi moji obozavaoci,ovde mozete da pricate i da obljavljivati sta vam je volja,ali da ima veze ili sa monom ili sa fudbalom.
Pozzzzzzzz
 
banci care ostavi nam za početak neke osnovne podatke!
kojim sportom se baviš,šta studiraš,koji ti je omiljeni klub,koliko godina imaš,koji ti je omiljeni fudbaler...i slično!!
možeš i da ostaviš fotografiju,da svi znamo kako izgleda budući moderator podforuma fudbal!!

hvala ti za temu!!!!
najjači si samo tako nastavi
poz legendo
 
E pa brate slusaj,evo mog kratkog opisa:
Ja sam iz Kikinde,zovu je jos Kekende,treniram rukomet,i sada sam sa svojom skolom dogurao do regionalnog takmicenja.Ja idem Tehnicku skolu.Smer je elektrotehnicar racunara.
Imam devojku................
 
Banci:
Pa kada nisu mene prijavili,a sto bi i tebe.
nemam nista protiv tebe,ali ja imam najposecenije teme u Fudbalu.
Pozzzz
Najposećenije su jer će uskoro biti i jedine. Oterao si ljude svojim glupostima, a oteraćeš i ovo malo što još povremeno svrati.
Ja te stvarno ne razumem. Ili se praviš blesav ili stvarno jesi? Kako je krenulo teško da ću više ovde i da navraćam. Pobegnem od raznih gluposti iz stvarnog života, a ono opet naletim na isto.
Nemoj da se uvrediš ali ovo su činjenice.
 
FLUID:
Najposećenije su jer će uskoro biti i jedine. Oterao si ljude svojim glupostima, a oteraćeš i ovo malo što još povremeno svrati.
Ja te stvarno ne razumem. Ili se praviš blesav ili stvarno jesi? Kako je krenulo teško da ću više ovde i da navraćam. Pobegnem od raznih gluposti iz stvarnog života, a ono opet naletim na isto.
Nemoj da se uvrediš ali ovo su činjenice.

Koliko vidim ovde je pod hitno potreban neki dobar moderator :!: ... E,Banci,Banci... Nisi na forumu ni 2 meseca a vec osnivas klub za svoje obozavaoce tj. "BANCI FUN CLUB". Lepe su ti ove teme poput tih fudbalskih tabela ali ovo je nedopustivo...

P.S Nije ovo nista licno,ali zar ne mislis da si malo preterao sa ovom temom?
 
neko ce morati da unisti i ovo malo jada sto je ostalo od ovog foruma... to ces biti ti,veruj mi. Pocev od teme "Banci fun club" pa do "Ko je u pravu?" stvarno si preterao.Mada teme poput ovih kao sto su te fudbalske tabele su za svaku pohvalu.Svaka cast,ali nemoj da ti to budu jedine dobre teme!
 
Сад да л' вас Банци све потпрцкује или не капира да ви њега потпрцкујете - искрено не знам. Ал' свака част, стварно смо Срби...
 
Banci,ti si mnogo dokon. Idi malo karaj tu devojcicu sto je imas...da mi ostali malo odmorimo. :lol:
Nisi nam rekao kakve ti sise ima devojcica? A dupe? Jel dobra? :lol:
Mogla bi i ona neki put da svati na forum.
E, znas da moderator ne moze da bude maloletnik? Sve ti onda pada u vodu...dzabe ti one lige i tabela copy/paste...tabela sad izgledaju drugacije.:lol:
 

Back
Top