ботови и сендвичи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Чији су ботовски сендвичи бољи?

Напредњачки сендвичи у бајатој кифли са маргарином и подригушом?
или
Сашини сендвичи у бајатој кифли са маргарином и подригушом?
или
Радулетови сендвичи у бајатој кифли са маргарином и подригушом?
или
Жути сендвичи у бајатој кифли са маргарином и подригушом?
или
.....
 
Врачарац пред изборе поново добио партијски задатак да тролује на потпуно исти начин и у потпуно исто време као и пред сваке претходне изборе.

Свака врачарчева тема треба да нас доведе до закључка "сви су исти, па кад су већ сви исти, нека остану напредни".
 
Врачарац пред изборе поново добио партијски задатак да тролује на потпуно исти начин и у потпуно исто време као и пред сваке претходне изборе.

Свака врачарчева тема треба да нас доведе до закључка "сви су исти, па кад су већ сви исти, нека остану напредни".

лек постоји за сваку болест па и за твоју.... Питај Јову травара за помоћ...Можда ти и помогне.

:maca:
 
Врачарац пред изборе поново добио партијски задатак да тролује на потпуно исти начин и у потпуно исто време као и пред сваке претходне изборе.

Свака врачарчева тема треба да нас доведе до закључка "сви су исти, па кад су већ сви исти, нека остану напредни".

Zapravo i jesu isti , no ipak treba menjati pa makar došli i gori. Jer kad se neka vlast ukoreni ona postane toliko bahata da izgubi svaki kritrerij realnosti.
 
Врачарац пред изборе поново добио партијски задатак да тролује на потпуно исти начин и у потпуно исто време као и пред сваке претходне изборе.

Свака врачарчева тема треба да нас доведе до закључка "сви су исти, па кад су већ сви исти, нека остану напредни".
Dobro al bar se ne predstavlja više kao klinički psihijatar koji je vodja navijača ,konačno je svoj na svome . :ok:

- - - - - - - - - -

Botovi ne dobijaju ništa. To je prvi filter gde neki napreduju a neki ostanu botovi.

Dobijaju radna mesta , ništa posebno oko 40-50 tisuća mesečno , al ni qurca ne rade ,osim što botuju , a bar je i redovno , ide staž ,vikendi , godišnji i sl .
 
Dobro al bar se ne predstavlja više kao klinički psihijatar koji je vodja navijača ,konačno je svoj na svome . :ok:

- - - - - - - - - -



Dobijaju radna mesta , ništa posebno oko 40-50 tisuća mesečno , al ni qurca ne rade ,osim što botuju , a bar je i redovno , ide staž ,vikendi , godišnji i sl .

To je sledeća stanica. Ja dobio info iznutra da ih ima oko 3.000 i da ne dobijaju ništa osim obećanja. Ako se pokažu "zaslugama" onda ide to što si napisao ali onda više ne botuju nego skupljaju ljude za mitinge,itd.
 
Врачарац пред изборе поново добио партијски задатак да тролује на потпуно исти начин и у потпуно исто време као и пред сваке претходне изборе.

Свака врачарчева тема треба да нас доведе до закључка "сви су исти, па кад су већ сви исти, нека остану напредни".

Sećam se dok je još imao radikalski bedž, on je upisivo u tefter ko je sve za podelu Kosova i ko zna šta sa time radio.
Sad je valjda najdubljih ubedjenja da su Kosovo i Vojvodina višak i da se samo bespotrebno rasipaju pare
 
Dobro al bar se ne predstavlja više kao klinički psihijatar koji je vodja navijača ,konačno je svoj na svome . :ok:

- - - - - - - - - -



Dobijaju radna mesta , ništa posebno oko 40-50 tisuća mesečno , al ni qurca ne rade ,osim što botuju , a bar je i redovno , ide staž ,vikendi , godišnji i sl .

vodja navijaca????

Za drugo lako se moze proveriti cak i medju pojedinim forumasima.

Hajde...tetosite jedan drugoga...
Nije vam lako. Iz blata se tesko izlazi.

;)

- - - - - - - - - -

Sećam se dok je još imao radikalski bedž, on je upisivo u tefter ko je sve za podelu Kosova i ko zna šta sa time radio.
Sad je valjda najdubljih ubedjenja da su Kosovo i Vojvodina višak i da se samo bespotrebno rasipaju pare

Secas se???

Bas radikalski????


batice...ti se zreo za posmatranje.
 
Па ово су за мене све нови моменти. Ја сам се вероватно касније регистровао на форум.

Клиничкчи психијатар. :hahaha:

Деца стално виђају учитељицу па желе да буду учитељице, а Врачарац стално виђа клиничке психијатре па умислио да је он клинички психијатар.

- - - - - - - - - -

Него....Ниџо Кримивоје, шта си урадио стефтер?
 
Па ово су за мене све нови моменти. Ја сам се вероватно касније регистровао на форум.

Клиничкчи психијатар. :hahaha:

Деца стално виђају учитељицу па желе да буду учитељице, а Врачарац стално виђа клиничке психијатре па умислио да је он клинички психијатар.

- - - - - - - - - -

Него....Ниџо Кримивоје, шта си урадио стефтер?

imaš sendvič....svaki ker ga dobije kada maše repom:mazipsa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top