posle sexa

posle sexa volim - zajednicko tusiranje, odnesem je u krevet na veliki peskir, mleko zatelo, masaza, od vrata do stopala,sa laganimpovratkom na noge i bedra akad probudim zelju kod oboje masaza postaje intimnija i pored rucne masaze ukljucuju se i drugi delovi tela i naravno ponovni sex (koji je obicno uvek mnogo lepsi od prvog i nakon toga sam prepusten njenim zeljama
 
posle sexa volim - zajednicko tusiranje, odnesem je u krevet na veliki peskir, mleko zatelo, masaza, od vrata do stopala,sa laganimpovratkom na noge i bedra akad probudim zelju kod oboje masaza postaje intimnija i pored rucne masaze ukljucuju se i drugi delovi tela i naravno ponovni sex (koji je obicno uvek mnogo lepsi od prvog i nakon toga sam prepusten njenim zeljama


Pa ti samo obecavash...i nishta...kad cesh da ispunish to...ja se bash neshto ne secam da si me pozvao???!!!:zaljubljena::confused:
 
Sta vi radite posle sexa?Ja moram da pojedem nesto slatko ... :o :P :lol:

Posle sexa i brisanja kite o zavesu prvo $to uradim je dolazak na Krstu i uredno prijavljivanje sno$aja i broja orgazama na za to predvidjenu temu. Chesto se i pohvalim kako je sex bio fantastichan i kako cu da je razvalim ponovo, ali pre toga neodlozhno uzmem da pogledam PPove i po$tu.
Ukoliko se sluchajno desi da nisam 100% zadovoljan sexom, obavezno otvorim prigodnu temu i prozovem sexualnu partnerku da je drolja, da je frigidna ili da lezhi ko mrtva riba dok je $temujem. Pa vi gledajte :cool:
 
pitam se sta mi je to trebalo :lol:

Auu to mi se desilo jedan put... :S Kada sam navatao ribu i isto vece spavao sa njom, nisam ni gledao dalj je lepa u faci ili ne, samo mi je bilo bitno da ima dobro telo i da je mnogo starija od mene... pa kad smo zarvsili... i gledao je u oci pomislio sam... *** sta mi je ovo trebalo... kakva sam ja budala, grrr :otkacio:
 
Ako pravite djecu onda morate paziti da posle seksa ne činite velike kretnje nega da mirujete to važi za žensko jer tako će moći da se oplodi u suprotnom ako odmah posle seksa ide na trening ili druge fizičke poslove pitanje je kako blagočestiva tečnost koju si joj podario se osjeća pri teškom fizičkom naporu i maltretiranju.

A sad bez zajebancije-volim kada mi se partnerka osjeća sigurnom i zaštićenom psole seksa,nikud ne žuri i da se opusti i radi sve što voli -spaa mazi se kupka se ,prepušta se muzici,dodirima,ukusima..a posle odmora-zajednička ili ponaosob društvena aktivnost..ili poslovna.
 
obavezno odvalim neku glupost da se nasmejemo i posle ucutim i ne mrdam...ne volim mnogo da se mazim posle sexa, vise volim da akumuliram dozivljeno....i tako sam kao mumija 10-tak minuta i ako imam priliku dremnem, ako ne akcija kao da se nista nije desilo...ne volim sex jedno za drugim...vise volim kao dorucak rucak vecera...sa razmacima....:D
 

Back
Top