VELIKA AKCIJA KOMUNALNE I REGULARNE POLICIJE - ZA SPAS SRBIJE

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
34407145.jpg


Gradjani Srbije gubitnici Petooktobarske Tranzicije (čitaj - ceo narod) primorani su da se snalaze kako znaju i umeju.
Ulična prodaja polovnih stvari biće za par dana osujećena po svim poznatim pijačnim i ostalim platoima.
Spremni su da HITLEROVSKI pakuju i robu ali ovaj put I LJUDE u kamione.
Spakujte šta vredi i valjajte preko interneta ako ga imate.

corax.jpg


SVAKA ČAST NA REFORME - OVO AKO NE SPASI BUDŽET OD GUBLJENJA LIČNIH KARATA JA NE ZNAM ŠTA ĆE?

p.s. pre nego krenete o SIVOJ EKONOMIJI zakašljite se na DEPO-om, izgore ko da ga NATO bombardovao - a ni ne popravljaju ga
 
А то што партијски функционери ојаде банку невраћањем позамашних кредита у милионском износу-то је рад на -БЕЛО- .:eek:

СРбија на путу ка ЕУ--:mrgreen:

a ne, to su START-UP KREDITI, 80% DRŽAVA ČASTI
Bitno je doneti projekat

Projekat: Oću da otvorim SNS LOKAL i da nabavljam Coca Cola limenku od 50 dinara i da je valjam za 170
ODOBRENO!

Projekat: Oću bolji auto preko RFZO da me voza BG-NS zbog SNS studiranja
ODOBRENO!

Projekat: Oću da raširim peškirče pa da iznesem ono što su ljudi bacili prilikom kuporodaje ili nasledjivanja stanova a još je u funkciji
KOMUNALNA!
 
  • Podržavam
Reactions: o.O
Autorska tema, zapišo sam da se zna čija je

Nije autorska ako se pozivaš na neki najavljeni događaj koji opisuješ. Idi još par godina čitaj i prati ove bolje kolege od tebe, onog marinca iz Mirijeva i kolegu koji neće da te zaposli kao menađera, pa doši i kreni da pišeš.

- - - - - - - - - -

Pa što onda otimaju babama gaće i brusfaltere

zapiši IP adresu: 45.32.149.168 da me SNS navata

Zato što su komunalno neuredne, bre.
 
Kolega, posao komunalne policije nije borba protiv kriminala.
А шта је посао регуларне полиције?

И шта уопште ради комунална полиција? У земљи која није у стању да прехрани сопствено становништво, јуре оне који су изабрали да распродају оно што су деценијама стварали, уместо да се угледају на нашу елиту и краду. Дакле, прогоне честите људе зато што су гладни и некоме се гади да их гледа. Е, али у земљи у којој се гладује је ред луксуз о коме се не може размишљати.
 
А шта је посао регуларне полиције?

И шта уопште ради комунална полиција? У земљи која није у стању да прехрани сопствено становништво, јуре оне који су изабрали да распродају оно што су деценијама стварали, уместо да се угледају на нашу елиту и краду. Дакле, прогоне честите људе зато што су гладни и некоме се гади да их гледа. Е, али у земљи у којој се гладује је ред луксуз о коме се не може размишљати.

Greška, ne progone čestite ljude, već preprodavce i muljatore koji, za primer, prodaju jaja sa kartonske kutije, ispred pijace. HAjde što tako otimaju zaradu poštenim prodavcima koji imaju tezgu ili lokal na pijaci, već što tako ugrožavaju zdravlje onih koji tu, za malo manju cenu, kupuju.
Ja sam za to de se takvi spreče u švercu i preprodaji. To je samo jedna od oblasti delovanja komunalne policije, da je sreće, radili bi i ostalo malo bolje.

- - - - - - - - - -

ne znam, posalji mu na pp da se vidite da ga opipas :rotf:

Čemu zamena teza, nisam ja pisao o njegovi jajima, već ti. Da li iz iskustva ili puste želje, ne bih to da znam.
 
Greška, ne progone čestite ljude, već preprodavce i muljatore koji, za primer, prodaju jaja sa kartonske kutije, ispred pijace. HAjde što tako otimaju zaradu poštenim prodavcima koji imaju tezgu ili lokal na pijaci, već što tako ugrožavaju zdravlje onih koji tu, za malo manju cenu, kupuju.
Ja sam za to de se takvi spreče u švercu i preprodaji. To je samo jedna od oblasti delovanja komunalne policije, da je sreće, radili bi i ostalo malo bolje.
Лично сам гледао како комуналци терају једну бабу која је продавала цвеће на тротоару. У међувремену, не реагују на буку коју праве одређени кафеи (иначе стецишта особа сумњивог карактера), не кажњавају оне који шетају псе без повоца итд. Мислим, знамо сви. Сувишно је да ишта говорим.
 
To sam upravo ja napisao. Dobro je što su oterali tu babu, jer je ona preprodavac i nelojalna konkurencija cvećari tu pored nje. A morali bi da se ozbiljnije bave problemima puštenih pasa, buke i sličnih komunalnih problema.
Не би то мислио да си и сам спао на то да продајеш на тротоару да би се прехранио.

То што је уклањање гладних баба већи приоритет од уклањања паса луталица заправо све говори о овој земљи.
 
Pa neću to da dozvolim. Malo sam sposobniji od toga da dobacim do ulične prodaje, tj. najsitnijeg kriminala. Da li neko brani toj ženi da zakupi tezgu na pijaci i legalno prodaje ta jaja?
Можда одсуство финансијских средстава? Занимљиво је твоја претпоставка да сви који на овај начин крше закон, то чине добровољно.

Полицији би било паметније да се позабави афером Теткагејт.
 

Back
Top