VELIKA AKCIJA KOMUNALNE I REGULARNE POLICIJE - ZA SPAS SRBIJE

Зашто не уклоне ону циганску децу што нас сваки дан пресрећу на семафорима? Где је држава да заштити грађане од њиховог досађивања, и да заштити саму ту децу која уместо да иду у школе, бришу ветробране за нешто сиће и слушају увреде?

Наравно да има оних који су у стању закупе место на пијаци, али то не чине јер им је овако јефтиније. Али има и оних који буквално немогу да то приуште, и управо су они ти који ће бити најтеже погођени оваквим мерама полиције. Говоримо људима којима један букет или два сунђера праве разлику између тога да ли ће данас једни или гладовати.
 
Poslednja izmena:
Znam, ali pajz ovamo. Ima nas narod i na to odgovor - pitacete starost gde ti je bila mladost

nas narod ima odgovor za sve i tako nam dobro ide da me je prosto sramota.
mladost je neko proveo u ocerupanom drzavnom preduzecu, neko je proveo kao vaspitacica, neko kao kasirka, neko kao cistac ulica, neko kao vozac hitne pomoci, neko kao portir. i svi tu ljudi su nam nekad negde trebali, trebaju nam zauvek, a radili su svoj posao casno i posteno. eto gde im je bila mladost, cuvali su neciju decu, osmehivali se za kasom, odnosili smece, jurcali gradom vozeci povredjene, otvarali vrata i usmeravali ljude... oni su svuda oko nas, a mi okrecemo glavu od njih onda kada im pridje komunalni policajac siledzija.
 
nas narod ima odgovor za sve i tako nam dobro ide da me je prosto sramota.
mladost je neko proveo u ocerupanom drzavnom preduzecu, neko je proveo kao vaspitacica, neko kao kasirka, neko kao cistac ulica, neko kao vozac hitne pomoci, neko kao portir. i svi tu ljudi su nam nekad negde trebali, trebaju nam zauvek, a radili su svoj posao casno i posteno. eto gde im je bila mladost, cuvali su neciju decu, osmehivali se za kasom, odnosili smece, jurcali gradom vozeci povredjene, otvarali vrata i usmeravali ljude... oni su svuda oko nas, a mi okrecemo glavu od njih onda kada im pridje komunalni policajac siledzija.

Pitaj nekog od njih da prodaju stan i odu u dom, pa da cujes odgovore.
 
Depo je pre neki dan prodat Izraelcima za 4,5 miliona evra.
Izgleda sam ovu vest jedino ja snimio ?!

Ko je usao bar jednom u Depo video je da je samo pitanje kad ce izgoreti i to se i desilo, nazalost.

- - - - - - - - - -

А шта са онима који немају стан, или живе у кући која се не може продати ни за сто евра? Знаш, таквих су пуна наша села.

Tu je drzava da im da socijalnu pomoc - 8.200 din.
 
Pitaj nekog od njih da prodaju stan i odu u dom, pa da cujes odgovore.

oni koji imaju svoju nepokretnost sa domom za stare prave ugovor o dozivotnom izdrzavanju. i pozive u tom domu godinu, dve.
sta cemo sa onima koji zive u pregradju i okolnim mestima, cija trosna kuca ne kosta ni 2.000 evra? jer ovi u domovima biraju klijentelu, moze im se.

sta sa onim majkama koje imaju odraslu bolesnu ili nepokretnu decu, pa jos o njima brinu. gde njih, sta sa njima?

zasto toliko sudite siromasnima koji na ulici prodaju cvece, salatu ili stare knjige?
 
oni koji imaju svoju nepokretnost sa domom za stare prave ugovor o dozivotnom izdrzavanju. i pozive u tom domu godinu, dve.
sta cemo sa onima koji zive u pregradju i okolnim mestima, cija trosna kuca ne kosta ni 2.000 evra? jer ovi u domovima biraju klijentelu, moze im se.

sta sa onim majkama koje imaju odraslu bolesnu ili nepokretnu decu, pa jos o njima brinu. gde njih, sta sa njima?

zasto toliko sudite siromasnima koji na ulici prodaju cvece, salatu ili stare knjige?

Ne sudim cak i podrzavam ulicnu prodaju.
 
Управо је о томе је реч.

Слично као што су у Нишу пред посету Вучића уклонили све псе луталице, да би их после пар дана опет пустили на улице. Није питање о примени закона већ одржавању фасаде. То што је зграда скриктурално нестабилна никога не брине.

:eek: Што их дебили нису барем потаманили
 
Sitna si ti riba pa ne razumeš sveukupnost problema...
Komunalci su poslednji pešaci snsa...
A vlasnici trgovina-megamarketa rođaci i kumovi politićara!Koji osim pdv drugi porez plaćaju,ali kašićicom!
Za polovnu robu je odavno plaćen pdv i ne treba da se ponovo plati.
Što se duvana tiče-o tom bi trebalo drugi da brinu,a ne lopine na vlasti!
Šta je čije u ovoj državi nije lako saznati,ali eno poslanik Nogo vam počeo razmotavati tabak u Skupštini i ako
od toga opstanete-onda stvarno imate džončine od obraza!
A i sudove,a posebno tužioce za saveznike!

Dakle,stvari su daleko složenije od tvojih gluposti oko Prorokovih jaja o kojima je najbolje da brine on sam,a ti se pobrini da kad krene
raščišćavanje lopovluka i korupcije-za svoja jajca...
Jer premeravanje može da bude i s ove strane...:mrgreen:

Ali da li ti znaš da su komunalci dete DS-a?
Ne, nije samo reč o PDV-u, već o zakupu tezgi, plaćanju struje i najbitnije, sigurnosti kupaca. Kupiš ti čarape na kutiji, one se sutradan pocepaju. Kome ćeš da se žališ? Krupna ribo.

- - - - - - - - - -

ta baba sto prodaje cvece na ulici verovatno nema nikoga i penziju od 12.000 dinara. zivota ti, kako ona da se snadje?

To već ne znam, ali da li je rešenje da valja robu sumnjivog kvaliteta? Neka sledeći put ne glasa za onoga za koga joj kažu na TV, čisto neka proba.

- - - - - - - - - -

vec vidim demagogiju...sama je kriva sto nema nikoga i tako malu penziju :roll:

To uopšte nije bitno, njen život, njena stvar, već je bitno to da krši zakon i dovodi kupce u opasnost, bilo materijanu bilo zdravstvenu.

- - - - - - - - - -

Нећеш, не желиш или не можеш да схватиш суштину?

Ne želim da čujem d ase neko otrovao zbog jedtine konzerve sa kartonske kutije.
 
Tu je drzava da im da socijalnu pomoc - 8.200 din.
Знаш ли да се социјална помоћ прима само пола године, и да је онима који желе да дођу до ње потребно да прво прођу кроз иглене уши?

- - - - - - - - - -

:eek: Што их дебили нису барем потаманили
Немају овлашћење да их уопште хватају, нити имају где да их држе. Похватали су их по наређењу с врха, пред долазак султана, а затим брзо пустили.
 
Greška, ne progone čestite ljude, već preprodavce i muljatore koji, za primer, prodaju jaja sa kartonske kutije, ispred pijace. HAjde što tako otimaju zaradu poštenim prodavcima koji imaju tezgu ili lokal na pijaci, već što tako ugrožavaju zdravlje onih koji tu, za malo manju cenu, kupuju.
Ja sam za to de se takvi spreče u švercu i preprodaji. To je samo jedna od oblasti delovanja komunalne policije, da je sreće, radili bi i ostalo malo bolje.

- - - - - - - - - -


.

Ovde se ne radi o nelegalnim trgovcima novih stvari već o prodavcima starih stvari. Za stvare stvari je već plaćen porez i ti ljudi ne oštećuju državu i njen budžet i nisu nikakvi muljatori i preprodavci već oni koji jedva preživljavaju. Svuda u svetu postoje određena mesta za prodaju starih stvari (treba otići u Berlin ,Amsetrdam , Minhen, Pariz, ...) Međutim naša država efikasno suzbija takvu prodaju jer bi se tu videlo koliko je ista siromašna, kolike su laži ovih sa televizije o nekakvom prosperitetu i opadanju nezaposlenosti . Za razliku od tih ljudi upravo tu komunalnu policiju treba ukloniti jer sem partijskog interesa ničemu i ne služi .Osnovana je sa idejom uhlebljenja partijaša i sendvičara još od žućara a ovi su se samo nadovezali, oni su samo opterećenje za državni budžet, jedan birokratski višak.
 
Poslednja izmena:
Ali da li ti znaš da su komunalci dete DS-a?
Ne, nije samo reč o PDV-u, već o zakupu tezgi, plaćanju struje i najbitnije, sigurnosti kupaca. Kupiš ti čarape na kutiji, one se sutradan pocepaju. Kome ćeš da se žališ? Krupna ribo.

- - - - - - - - - -



To već ne znam, ali da li je rešenje da valja robu sumnjivog kvaliteta? Neka sledeći put ne glasa za onoga za koga joj kažu na TV, čisto neka proba.

- - - - - - - - - -



To uopšte nije bitno, njen život, njena stvar, već je bitno to da krši zakon i dovodi kupce u opasnost, bilo materijanu bilo zdravstvenu.

- - - - - - - - - -



Ne želim da čujem d ase neko otrovao zbog jedtine konzerve sa kartonske kutije.


Ти очигледно не желиш да чујеш и схватиш суштину.

Конзерва на картонској кутији је одраз стања у држави.

''Баба'' која продаје конзерве на картонској кутији сигурно није конзерве могла да набави на шлепер
Дистрибутер конзерви је неко много моћнији од Бабе са картонске кутије.

Онај ко купује конзерве са картонске кутије сигурно је принуђен из материјалног разлога да то ради.

Конзерва на картонској кутији је одраз стања у држави.
 

Back
Top