Da li je ovo neka PREVARA ili . . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LepoJebiTifin

Primećen član
Poruka
642
https://binatex.com/en?actionpay=e3...-015f1070e4d9.138395&utm_source=aowbiz&s_trk=

Radmila Marić, mlada mama iz Zaječara, prošlog meseca je zaradila 1 114 950 dinara i to bez izlaska iz kuće. Radmila je za magazin "Žene" ispričala njenu uspešnu priču.
Kada sam zatrudnela, Darko, moj muž, i ja smo se složili da ja ostanem kod kuće sa našom bebom dok ona ne krene u školu. Dugo vremena smo želeli dete i bili na sedmom nebu kad se to konačno ostvarilo. Darko je imao siguran i stabilan posao i pristojnu plaću za naš mali grad pa je izgledalo da ništa ne može da krene u krivom smeru.
Tri meseca nakon što se naša devojčica rodila shvatili smo da stvari nisu jednostavne kao što je izgledalo da će da budu. Darkova plaća nam nije bila dovoljna. Beba je brzo rasla, uvek su joj bile potrebne nove stvari i garderoba. Pelene, maramice, mlečna formula, cucle... Uvek treba još nešto.
Naša ćerka je bolešljivo dete, mnogo plače, posebno noću. Darko se mnogo umarao na poslu i nikad nije mogao dovoljno da se naspava pa smo počeli mnogo da se svađamo. Jednog dana u svađi mi je rekao da mu je dosta svega, kako ja ne radim ništa dok se on trudi da nam zaradi novac. Užasno sam plakala tog dana.
Iako sam oduvek bil prilično sramežljiva i nesigurna, morala sam da se trgnem i uradim nešto. Tako sam počela da istražujem kako mlada mama može da zaradi novac.
Ono što svaka mlada mama treba da zna jeste da im neće odgovarati svaki posao od kuće. Naprimer, ne mogu da rade kao podrška korisnicima jer će stalno zvono telefona da smeta detetu. Posao koji zahteva njihovu stalnu pažnju također nije dobar jer uvek treba da imaju vremena za svoje dete. Hitni poslovi nisu nikako dobri iz istog razloga. Zato mi je trebalo neko vreme da pronađem varijantu koja mi savršeno odgovara.
Jednog dana, dok sam surfala internetom, naišla sam na Jutjub video o Binatex binarnim opcijama. To je bio video tutorijal za zarađivanje novca preko interneta. Zainteresovalo me jer je delovalo veoma jednostavno.
Tako sampočela da tražim više informacija i otkrila sam Fejsbuk grupe gde ljudi razgovaraju o trgovinskim strategijama i savetima. Saznala sam da je Binatex jedna od najjednostavnijih i najpovoljnijih trgovinskih platformi i da je dobra za početnike. Znala sam da mi Darko neće dozvoliti da trgujem zato sam to skrila od njega.
Uspela sam već prvog dana. Naučila sam jednostavne korake koje trebam da napravim i zaradila prvih 10 000 dinara u sat vremena! Prvo sam pomislila da postoji neki trik i da će mi uzeti taj novac pod nekim izgovorom, ali sam ga povukla i ništa se nije desilo!
Znate, odlučila sam da ispričam moju priču jer želim da ljudi znaju šta ih čeka. Želim da podelim svoje znanje jer, da nije bilo nekoga ko je sa mnom podelio znanje, danas ni ja ne bih bila ono što jesam.
p4.jpg

Steta ne vide se tablice , da li je registrovan u Zajecaru ?

p3.jpg
 
Poslednja izmena:
Brvo Kiki , sada proguglah i nadjoh gde su skinuli fotke

https://www.pinterest.co.uk/airazusta3/alena-shishkova/

xi x xi. . . . mlada mama iz zajecara

nego jel mogu nesto da odgovaraju za ovakve stvari , prevara je u pitanju pa onda neovlasceno koriscenje fotografija . . . . . .


Ma ne mogu, ja sam x puta nailazila na takve priče, i uvek pominju da je osoba iz Srbije, što je veom simptomatično, a onda stave sliku neke žene iz crne Afrike !!!
Ili, napišu da je iz Srbije a ime neko indonezijsko :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top