Karleušin profil najposećeniji u Srbiji

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.184
Dominacija Jelene Karleuše na Instagramu

1507293223600-jelena-karleusa-kasina-4-620x350.jpg


Društvene mreže svakodnevno koriste mnogi ljudi širom sveta, a među njima i poznate ličnosti. Instagram je sve popularniji i u Srbiji, a profil jedne naše zvezde posebno se izdvaja. Pre svega, kada je reč o posećenosti istog.

Trenutno, JK prati preko 1,6 miliona korisnika Instagrama, a gotovo svaka njena objava na ovoj društvenoj mreži dobija više desetina hiljada lajkova. Nekad dostigne i preko 100 hiljada lajkova.
 
nisam ja tolko urban kolko su današnje generacije poseljačene

- - - - - - - - - -

ne smeta mi, štaviše čudo da i ranije to nije uvedeno obzirom da se mlađahne generacije lože na te stvari
misim sori što se mešam u uređivačku politiku krstarice, samo sam malo nalgas razmišljo
evo neću više
 
nisam ja tolko urban kolko su današnje generacije poseljačene

- - - - - - - - - -

ne smeta mi, štaviše čudo da i ranije to nije uvedeno obzirom da se mlađahne generacije lože na te stvari
misim sori što se mešam u uređivačku politiku krstarice, samo sam malo nalgas razmišljo
evo neću više

Ма, најбоље је кад уопште не размишљаш.

У овој земљи то је крајње болан процес.

Тема: с обзиром на то ко се ложи на инстаграме и фејсбукове, птичице и сличне трице, не чуди овај податак.
 
Dominacija Jelene Karleuše na Instagramu

1507293223600-jelena-karleusa-kasina-4-620x350.jpg

Društvene mreže svakodnevno koriste mnogi ljudi širom sveta, a među njima i poznate ličnosti. Instagram je sve popularniji i u Srbiji, a profil jedne naše zvezde posebno se izdvaja. Pre svega, kada je reč o posećenosti istog.

Trenutno, JK prati preko 1,6 miliona korisnika Instagrama, a gotovo svaka njena objava na ovoj društvenoj mreži dobija više desetina hiljada lajkova. Nekad dostigne i preko 100 hiljada lajkova.

Sigurno da je tako, to ne sporim. Samo mi nije jasno čime ona privlači te što je prate i lajkuju.
Nisam neki stručnjak za muziku, ali po meni grozno peva. Zgodna jeste, ali samo da ne gledam facu. O dužini jezika nemam komentar.
 
Zena ima svoj posao i zaradjuje na osnovu toga.
Jedina od mejnstrim pevacica ima zanimljiv profil.Jedina nije dosadna,nezanimljiva i bleda.Mnogi profili se skroluju,lako zaborave.

Zasto ni jedna druga nije angazovana na samopromociji kao ona?Nema kefalo ili nema dobrog menadzera.Danas je to osnova dobre zarade.Njen posao zahteva da bude u zizi popularnosti kako bi zaradjivala.

Scena je jedno a privatan zivot drugo.Kakva je ona u 4 zida nikog to ne zanima.Scensko predstavljanje je ono sto ona radi i to radi odlicno.To je na profilu,zato je posecen.
 
Sigurno da je tako, to ne sporim. Samo mi nije jasno čime ona privlači te što je prate i lajkuju.
Nisam neki stručnjak za muziku, ali po meni grozno peva. Zgodna jeste, ali samo da ne gledam facu. O dužini jezika nemam komentar.

postoje fantasticni pevaci za koje nikad nismo ni culi..sve je stvar marketinga.. ona je pametno krenula u ove vode, imala je dobra ledja i puno ulozenog u karijeru i to je dovelo do rezultata..na estradi nisu najbolji pevaci, nego oni sa najboljim marketingom...posto sam ja voleo da slusam neke pesme kemala montena znam da je imao neke pesme (ili samo jednu ne secam se) sa nekim deckom koji je pobedio u zvezdama granda. nikad nisam cuo za tog decka niti sad znam kako se zove niti ga negde vidim a on je pobednik (a cim je pobednik sigurno je da dobro peva), ali zato znam za gomilu drugih zvezda granda koje nisu pobedile ali imaju jak marketing i iskacu iz tv-a ili novina....to ti je kao i sa turistickim agencijama..kad kazes kontiki svi pomisle to je super agencija (ne ulazim sad da li je ili nije) ali ce ti svi reci..dobri su..a kad bi rekla ime neke nepoznate agencije niko je ne bi hvalio iako je mozda mnogo bolja od kontikija.
 
1.postoje fantasticni pevaci za koje nikad nismo ni culi..sve je stvar marketinga.. ona je pametno krenula u ove vode, imala je dobra ledja i puno ulozenog u karijeru i to je dovelo do rezultata..na estradi nisu najbolji pevaci, nego oni sa najboljim marketingom...posto sam ja voleo da slusam neke pesme kemala montena znam da je imao neke pesme (ili samo jednu ne secam se) sa 2.nekim deckom koji je pobedio u zvezdama granda. nikad nisam cuo za tog decka niti sad znam kako se zove niti ga negde vidim a on je pobednik (a cim je pobednik sigurno je da dobro peva), ali zato znam za gomilu drugih zvezda granda koje nisu pobedile ali imaju jak marketing i iskacu iz tv-a ili novina....to ti je kao i sa turistickim agencijama..kad kazes kontiki svi pomisle to je super agencija (ne ulazim sad da li je ili nije) ali ce ti svi reci..dobri su..a kad bi rekla ime neke nepoznate agencije niko je ne bi hvalio iako je mozda mnogo bolja od 3.kontikija.

1.Zapravo jesmo culi a nismo ih zapamtili jer nemaju jak marketing.Ili nemaju ono nesto.Dzabe,dzabe i savrsen glas,beskrajni marketing ako je osoba smor do besvesti.Za scenu mora da se ima sarm,harizma,energija.Zato imamo dosta zabavljacica/zabavljaca koji nisu pevacki nista posebno niti im to treba - razbijaju na sceni zato sto nisu dosadni.

2.Dusan Svilar.To je ono o cemu pisem.Jak glas a dosadan,dosadan,beskrajno dosadan lik.Zapamtila sam ga po tome sto je imitirao Colica.Uvek je bio ekstremno iritantan.

3.Kontiki vise ne postoji,citala sam da je prodat.Ne znam ni da li ima to ime ali vlasnik nije isti.Dobro poredjenje - bivsi vlasnik putovao po svetu i predstavljao nam zivot ljudi tamo negde gde vecina nikad nece moci da ode jer nema para.Dobro je radio posao,bolja reklama od te ne postoji.
 
Poslednja izmena:

Back
Top