BANDERAS PROTESTVOVAO ZBOG BOMBARDOVANJA SRBIJE

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.126
Miloš Biković otkrio je nepoznate detalje o Antoniju Banderesu, s kojim je sarađivao u filmu "Tišina muzike"

1507749004055-diptih-620x350.jpg



Miloš Biković ponovo je u Beogradu povodom promocije filma "Južni vetar". Poznati srpski glumac otvorio je dušu i otkrio da je njegov španski kolega Antonio Banderas, s kojim je zajedno glumio u ostvarenju "Muzika tišine", aktivno učestvovao u protestima protiv bombardovanje Srbije 1999. godine.


Uživao sam dok smo radili zajedno. Baš je fin čovek i veliki profesionalac. Oduševio sam se kada mi je ispričao da je '99. godine aktivno učestvovao na protestima protiv NATO bombardovanja koji su se održavali širom Amerike. Nisam ranije znao za taj podatak. Mnogo mi je drago zbog toga - rekao je Biković za "Informer" i dodao:

Antonio-Banderas-830x0.jpg


Dosta sam naučio od njega. Recimo, Banderas uopšte ne ponavlja scene, on sve snimi "iz prve". I svi su prezadovoljni saradnjom sa njim, i reditelji i glumci - naveo je srpski glumac.
 

Prilozi

  • Antonio-Banderas-830x0.jpg
    Antonio-Banderas-830x0.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 9
Reklama za pletenje? :lol:

Banderaš deluje sasvim ok.

Ма, мораш да пустиш видео :zcepanje:

Замисли колико је то посећено, кад се МТС ту рекламира, да не верујеш...

Ааааа, тек сад видим, нешто сам зезнула :zcepanje:

Сад ће нађем прави

- - - - - - - - - -

 
i posle se pitamo zasto je karleusa najposecenija.
cak i na forumu u ovom trenutku njena tema ima 12 poruka a ova samo 7 od kojih je 5 spamovanje i nema veze sa temom.

Шта спам, само објашњавам људима који је филм?

Иначе, то ти је Ди и рекао, посељачена смо нација.
 
a zasto smatras da je poseljacivanje?
zar ne postoji izreka da je lepota u oku posmatraca..zar se ne kaze da se o ukusima ne raspravlja..zasto onda dajemo za pravo sebi da kazemo ovo je seljana a ovo je urbano.

podsetio bih te. najurbanija televizija ikad kod nas je bio treci kanal..pa ipak oni su prvi pustili spansku seriju kod nas (i bogati placu, pa je tek posle palma to emitovala kod sebe) i prvi poceli sa burleska sou programom trik sou gde su se ljudi blamirali i glupirali, ko cekoga gde su se ljudi upoznavali a mi se cepali jer su uglavnom dolazili bolidi

i jos gomila emisija da ih sad ne nabrajam koje bi sad okarakteriali da su pustene na pinku kao dno dna..ali su zato jer su pustane na 3K kultne emisije i super program...
 
..........kako ide vest: Miloš Biković, ništa posebno, popularan glumac, deluje kao normalan dečko, ali devojčice svakog dana googlaju "Miloš Biković" i idu na njegov instragram i sve profile jer je on kljut momak i najviše zbog toga popularan... došao je u Srbiju da promoviše film Južni vetar..... Banderas nema nikakve veze sa tim filmom.
Miloš je igrao sa njim u sasvim drugom filmu koji se zove..Tišina muzike.... krpljavina od vesti, ali je popularno znati holivudske zvezde i naročito je Informeru bitno šta je Banderas rekao o bomb. Srbije 1999. i Miloševe utiske...ovo bi se pre 15-ak godina okarakterisalo kao nepismena vest jer NEMA TEMU...i to je to.. ša je tema.. ja išao, sreo, taj rekao.. a došao sam po sasvim drugom poslu..vest je Ko, šta, gde, kako..
Novine su đoobre... estrada je kretenizam..i toeto..
 
a zasto smatras da je poseljacivanje?
zar ne postoji izreka da je lepota u oku posmatraca..zar se ne kaze da se o ukusima ne raspravlja..zasto onda dajemo za pravo sebi da kazemo ovo je seljana a ovo je urbano.

podsetio bih te. najurbanija televizija ikad kod nas je bio treci kanal..pa ipak oni su prvi pustili spansku seriju kod nas (i bogati placu, pa je tek posle palma to emitovala kod sebe) i prvi poceli sa burleska sou programom trik sou gde su se ljudi blamirali i glupirali, ko cekoga gde su se ljudi upoznavali a mi se cepali jer su uglavnom dolazili bolidi

i jos gomila emisija da ih sad ne nabrajam koje bi sad okarakteriali da su pustene na pinku kao dno dna..ali su zato jer su pustane na 3K kultne emisije i super program...

Ти причаш о оном 3. каналу.

Заправо, од тих шпанских серија и почиње њихов суноврат.

Рецимо, ја сам престала да их гледам, те тако и не знам за овај шоу.

Ако погледаш године у којима се то дешавало, то и јесу године када смо се коначно посељачили, кад смо могли отворено то и да покажемо и још испаднемо ин у друштву.

Време кад више није била битна школа, стил, култура, већ ауто, кајле, сплавови... и ... Јужни ветар.

Распадом Југославије, распале су се и наше моралне и културне вредности.

Талог је испливао на површину, и дан данас се налази ту.

Јелена Карлеуша је типичан пример.
 
Ni ta emisija na 3K, Ko će koga, nije estrada, nego zabavna emisija. Sećam se 3K po serijama i šou Ramba Amadeusa.... davno breše....To što je 3K okarakterisao Tab "najurbanijim" kanalom, on je koncepcijski to i danas, ali koncepcjski..zašto - od tri stolice došli su direktnog prenosa 24h pozorišne predstave Olimp gde goli muškarci doovaju jedan drugom u zadnjicu.. ali to jeste tehnički izazov samog prenosa. Inače je najurbaniji, ako tako možemo da okaraktrerišemo, bio Art kanal, odnosno Art TV.
U odnosu na ovo što imamo danas, osim ratnohuškačke državne televizije, početak 90-ih su vreme nežnosti... Kad je ČAK i BK, kao prva priv. TV imala neko đubre od estrade ili se ja toga ne sećam, a moguće je..
 
i posle se pitamo zasto je karleusa najposecenija.
cak i na forumu u ovom trenutku njena tema ima 12 poruka a ova samo 7 od kojih je 5 spamovanje i nema veze sa temom.

ЈБТ...:huh: ...Нисам ни знао да постоји овај форум...:pljus:

Јел имате ..ФАРМУ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Иво Андрић је имао 14.000 фанова на ФБ

Пок. Екрем Јеврћ ...42.000

Кристијан Голубовић ...68.000

а...Јелена Карлеуша ...182.000

Овај нобеловац је једном приликом написао:

" Дођу тако времена, када памет заћути, будала проговори, а фукара се обогати. "

Није ич погрешио ....:aha2:
 

Back
Top