Naši psi

Ја хоћу због жене и детета који ће доћи на свет,да узмем пса који није крволочан.
Haski zna da bude jako nezgodan. Uzmi ti labradora ( ali sa svakim psom mora da se radi, pas nije plisana igracka kako ti to zamisljas).
A sta beba da radi sa psom? Da mu se raduje? Sta ce bebi pas?
 
Haski zna da bude jako nezgodan. Uzmi ti labradora ( ali sa svakim psom mora da se radi, pas nije plisana igracka kako ti to zamisljas).
A sta beba da radi sa psom? Da mu se raduje? Sta ce bebi pas?







Види ја сам видео лично јакоооо истрениран пас који чува дете.




Када бебан порасте да га шета итд.
 
Види ја сам видео лично јакоооо истрениран пас који чува дете.




Када бебан порасте да га шета итд.[/QUOTE
]Normalni i razumni ljudi nikada ne ostavljaju dete samo sa psom, svejedno koliko je pas istreniran.
Dete moze da seta manjeg psa tek kada ima 10 godina, a tvoje se dete jos nije ni rodilo.
Haskija ne mozes nicemu da naucis, narocito ne da nesto ili nekoga cuva.
Pogledaj ovde temu o haskijima, covek, specijalac koji i sam ima haskije lepo je opisao kako stvoje stvari s njima.

Ja ti savetujem da uzmes psa tek kada dete bude imalo nekoliko godina.
 
Види ја сам видео лично јакоооо истрениран пас који чува дете.




Када бебан порасте да га шета итд.[/QUOTE
]Normalni i razumni ljudi nikada ne ostavljaju dete samo sa psom, svejedno koliko je pas istreniran.
Dete moze da seta manjeg psa tek kada ima 10 godina, a tvoje se dete jos nije ni rodilo.
Haskija ne mozes nicemu da naucis, narocito ne da nesto ili nekoga cuva.
Pogledaj ovde temu o haskijima, covek, specijalac koji i sam ima haskije lepo je opisao kako stvoje stvari s njima.

Ja ti savetujem da uzmes psa tek kada dete bude imalo nekoliko godina.
Добро како кажеш.
 
Mrvica i Milica, moje maze a čuvari za medalju :heart:

GVR4Ts6.jpg


Jty1qhF.jpg


Ovo je Meda, još uvek je štene, ima 8 meseci. Već sada pokazuje svojim tri godine starijim drugaricama ko je glavni na salašu :D
On još uvek raste a već sada je veći od Mrvice i Milice.

BB05FXt.jpg
 
Ја од кад сам овде у селу ћувам братову Доберману пошто је он отишао у Канаду. Ово је први сусрет мог младог Сибирца и ње пре три године. Од тада су нераздвојни мада се она и данас према нама понаша као домаћин, хахаха.

C1Y9VkH.jpg


9RywK13.jpg


А он је у међувремену постао начитани интелектуалац , хахаха!

N0W5mxy.jpg
 
Dobermani su cudo:heart:
Sve koje znam ( ali ih vise nema pa malo njih znam i licno) zaista su neodoljivi, pas za sva vremena pri cemu uopste nije
niti krvolocan, niti osvetoljubiv, jednostavno je to razigran, veran, pametan pas koji samo gleda da ugodi nekako svom "gazdi.".
 

Back
Top