СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив

neka pogleda u svom okruzenju, mozda je duzan nekom kontroverznom mladicu.

S nogo.jpg


evo mozda ivan bogdanov zna
 
Poslednja izmena:
Srdjan Nogo je Vozdov covek u Dverima.

To se nekome izgleda ne dopada.
Мени је најсумњивији Бошко Обрадовић да је некоме платио или дојавио да исече ту полуосовину, наравно под условом да је Срђану Ногу то стварно урађено, мсм ако је уопште истина да је "Срлету" неко пресекао полуосовину; наиме, "Срле" велики лажљивац, и зато је одабран да буде напредњак-спавач у Дверима. Тако да је могућа и варијанта да је Нога то сам организовао, да би ојачао стартну позицију пред коначни обрачун са Обрадовићем, када ће покушати да га скине са места председника Двери, и да ту странку приведе Вучићевој десници. У том случају, биће му ово важан аргумент у стилу "да је он највише био против Вучића, да је једва живу главу извуко`, али спремају се да дођу још гори власт, сорошевци и паткица, а он зна шта је национални интерес" и бла бла трућ. У ту сврху је већ послужила прича о "Шешељевој тужби"
 
Poslednja izmena:
Мени је најсумњивији Бошко Обрадовић да је некоме платио или дојавио да исече ту полуосовину, наравно под условом да је Срђану Ногу то стварно урађено, мсм ако је уопште истина да је "Срлету" неко пресекао полуосовину; наиме, "Срле" велики лажљивац, и зато је одабран да буде напредњак-спавач у Дверима. Тако да је могуће да је Нога то сам организовао, да би појачао стартну позицију пред обрачун са Обрадовићем, када ће покушати да га скине са места председника Двери, и да ту странку приведе Вучићевој десници. у том случају, биће му ово важан аргумент у стилу "да је он највише био против Вучића, да је једва живу главу извуко`, али спремају се да дођу још гори и он зна шта је национални интерес" и бла бла бла трућ. У ту сврху је већ послужила прича о "Шешељевој тужби"

Апсолутно Комшија. Видиш како имамо сличне, ако не и исте изворе информација.
 
To je sigurno bilo po Vucicevom naredjenju.
SNS pocinje da fizicki eliminise politicke protivnike.

А зашто би фаланга СНС елиминисала свог најбољег агента-спавача у некој другој странци, и то опозиционој? Агента-спавача коме је дозвољено да мало прди а да би одсудном часу да Бошку Лидерчини забио нож у леђа? Због пар скупштинских говора и гостовања код Теше? Будалаштина!
 
Poslednja izmena:
Апсолутно Комшија. Видиш како имамо сличне, ако не и исте изворе информација.

Бошко Обрадовић је већ показао да је насилник.
Ономад када је запао у хистеричну екстазу када је онако џукачки псовао Тому Диплому када је овај био Чачку да прими повељу почасног грађанина; то није био нормалан протест. То је било урлање психопате који може и да убије.
Па затим када је пребио жену.
Затим, ово са новинарком Пинка. Не кажем да је организовао напад на новинарку испред Пинка, али је није посетио у Ургентном, нити јој послао пристојан букет цвећа и бомбоњеру што је основни бонтон, а она нека га баци ако јој је одвратан пошиљаоц.
 
Poslednja izmena:
Срђан Ного је напредњак-спавач у Дверима, тако да мислим да је ово представа.

neka pogleda u svom okruzenju, mozda je duzan nekom kontroverznom mladicu.



evo mozda ivan bogdanov zna

Srdjan Nogo je Vozdov covek u Dverima.

To se nekome izgleda ne dopada.

Апсолутно Комшија. Видиш како имамо сличне, ако не и исте изворе информација.

jedino bi bosko imao korist da `neko` izvsi sabotazu na automobilu s noga

А зашто би фаланга СНС елиминисала свог најбољег агента-спавача у некој другој странци, и то опозиционој? Агента-спавача коме је дозвољено да мало прди а да би одсудном часу да Бошку Лидерчини забио нож у леђа? Због пар скупштинских говора и гостовања код Теше? Будалаштина!

:hahaha: Koliko ste mali, sitni uplaseni Vucicevi misevi.
Udario Nogo u srce kumovske mafijaske organizacije AV pa vam DB dodelio uloge da ubacite koscice o "Vucievom spavacu" u Dverima.
Kamo srece da u svakoj stranci (a narocito SRS i DS) ima ovakvih spavaca AV.
Tamo ne spavaju, vec otvoreno rade za AV.:per:
 
Бошко Обрадовић је већ показао да је насилник.
Ономад када је запао у хистерични екстазу када је онако џукачки псовао Тому Диплому када је овај био Чачку да прими повељу почасног грађанина; то није био нормалан протест.
Па затим када је пребио жену.
Затим, ово са новинарком Пинка. Не кажем да је организовао напад на новинарку испред Пинка, али је није посетио у Ургентном, нити јој послао пристојан букет цвећа и бомбоњеру што је основни бонтон, а она нека га баци ако јој је одвратан пошиљаоц.

Hajde @Komso ti ili @Mracak, posto imate sve informacije iz DB, postavite ovde klip gde bilo ko a kamo li Bosko, udara tu "novinarku". Ono na snimku gde onaj pijani naruceni provokator zakaci po kosi NIJE Uzelac. Hajde makar snimke iz bolnice gde se vide snimci preloma i povreda. Hajde, sta cekate. Hocu da vidim dokaze da i ja raspalim po Bosku.
Cekam da vidim koliko ste ozbiljni.
 
Hajde @Komso ti ili @Mracak, posto imate sve informacije iz DB, postavite ovde klip gde bilo ko a kamo li Bosko, udara tu "novinarku". Ono na snimku gde onaj pijani naruceni provokator zakaci po kosi NIJE Uzelac. Hajde makar snimke iz bolnice gde se vide snimci preloma i povreda. Hajde, sta cekate. Hocu da vidim dokaze da i ja raspalim po Bosku.
Cekam da vidim koliko ste ozbiljni.

Пребио је он своју бившу жену скоро на мртво. На ту жену сам мислио. И ти знаш то.
ПОЛИЦИЈА БИ ТРЕБАЛА, АКО ЈЕ СМРДИНОГИ СТВАРНО ПРЕСЕЧЕНА ПОЛУОСОВИНА, ДА ПРВО ИСПИТА НАЈСУМЊИВИЈЕГ, А ТО ЈЕ ОБРАДОВИЋ БОШКО!!
 
Poslednja izmena:
Пребио је он своју бившу жену скоро на мртво. На ту жену сам мислио. И ти знаш то.
ПОЛИЦИЈА БИ ТРЕБАЛА, АКО ЈЕ СМРДИНОГИ СТВАРНО ПРЕСЕЧЕНА ПОЛУОСОВИНА, ДА ПРВО ИСПИТА НАЈСУМЊИВИЈЕГ, А ТО ЈЕ ОБРАДОВИЋ БОШКО!!

Tako je. @Komso! Sve si pogodio kao i do sada! :hahaha:

Ako je on zaista prebio svoju zenu, kako to da su deca njemu dodeljena? Imas neki info ili ces brzo smsiliti? :per:
A sto se tice onog u pp, bas me briga. Ja nemam razlog ni sa kim da sklapam bilo sta. Svoje stavove ne prodajem i uvek cu reci ono sto mislim, bez obzira o kome se radi.
Uostalom, vreme je najbolji pokazatelj ko je koliko i kada bio u pravu. Eto, uskoro cemo videti koliko ti i @Mracak raspolazete sa inf. o "spavacu u Dverima".
A, ono za "novinarku PINK-a" cekam od vas dvojice. Dajte vec jednom snimak gde neko prebija Gocu Uzelac.
 
:hahaha: Koliko ste mali, sitni uplaseni Vucicevi misevi.
Udario Nogo u srce kumovske mafijaske organizacije AV pa vam DB dodelio uloge da ubacite koscice o "Vucievom spavacu" u Dverima.
Kamo srece da u svakoj stranci (a narocito SRS i DS) ima ovakvih spavaca AV.
Tamo ne spavaju, vec otvoreno rade za AV.:per:

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku DZOS
 
ЕКСКЛУЗИВНО – СРЂАН НОГО (ДВЕРИ) На точку ми пресечена полуосовина, срећом сам жив


Ево зашто напредна банда покушава његову елиминацију,

То су стари УДБАШКИ "СПЕЦИЈАЛИТЕТИ" - намештање тзв.саобраћајки... а највише су користили чеони судар на отвореном путу са камионом пуним песка. али познато је и да су преко аутомеханичара радили и овакве ствари...... нису се до данас смирили.... а тај Ного им је прилично опасан....
 
Пребио је он своју бившу жену скоро на мртво. На ту жену сам мислио. И ти знаш то.
ПОЛИЦИЈА БИ ТРЕБАЛА, АКО ЈЕ СМРДИНОГИ СТВАРНО ПРЕСЕЧЕНА ПОЛУОСОВИНА, ДА ПРВО ИСПИТА НАЈСУМЊИВИЈЕГ, А ТО ЈЕ ОБРАДОВИЋ БОШКО!!

jel ti sa polimark majonezom il klot?
 
Tako je. @Komso! Sve si pogodio kao i do sada! :hahaha:

Ako je on zaista prebio svoju zenu, kako to da su deca njemu dodeljena? Imas neki info ili ces brzo smsiliti? :per:
A sto se tice onog u pp, bas me briga. Ja nemam razlog ni sa kim da sklapam bilo sta. Svoje stavove ne prodajem i uvek cu reci ono sto mislim, bez obzira o kome se radi.
Uostalom, vreme je najbolji pokazatelj ko je koliko i kada bio u pravu. Eto, uskoro cemo videti koliko ti i @Mracak raspolazete sa inf. o "spavacu u Dverima".
A, ono za "novinarku PINK-a" cekam od vas dvojice. Dajte vec jednom snimak gde neko prebija Gocu Uzelac.

Форум Крстарице:

Не можете је дати репутацију корисницима Mracak и комшија, али исту слободно можете доделити кориснику DZOS.
:hahaha:

Уреду...:neutral:
 

Back
Top